Калькулятор статистики тексту

Розрахувати статистику тексту

Текст для аналізу

* - обов'язкове поле

Сподобався калькулятор?

Поділіться інформацією з друзями

Оцініть калькулятор:Як вам? 0 (0)

Останні відгуки:

Ваш відгук буде першим

Опис та обґрунтування

Калькулятор дозволяє швидко та легко отримати статистику тексту, насамперед обчислити кількість знаків, слів, речень та абзаців у введеному тексті. Цей інструмент корисний для написання рефератів, есе, наукових робіт, статей, та інших видів документів, де необхідно дотримуватися встановлених обмежень на кількість знаків, слів або речень.

Калькулятор кількості знаків використовується для підрахунку кількості символів у тексті. Символами можуть бути букви, цифри, символи пунктуації та інші знаки. Цей інструмент може бути корисним, наприклад, для підрахунку кількості символів у короткому повідомленні або заголовку статті.

Калькулятор кількості слів дозволяє обчислити кількість слів тексті. Це зазвичай здійснюється шляхом підрахунку кількості пробілів та символів пунктуації між словами.

Калькулятор кількості речень базується на підрахунку кількості кінцевих розділових знаків (крапок, знаків питання та оклику), які вказують на кінець речення.

Калькулятор кількості абзаців використовує підрахунок кількості розділових знаків, які вказують на кінець одного абзацу та початок наступного.

Також за результатом аналізу здійснюється розрахунок наступних даних: середня довжина слова, середня довжина речення, кількість унікальних слів, найпоширеніші слова та їх кількість, літери та їх кількість.

Схожі калькулятори: