Калькулятор ПДВ за ставкою 7 відсотків

Нарахувати податок на додану вартість (ПДВ)

Сума для нарахування податку

Ставка ПДВ

Ставка ПДВ, згідно пп. "в" п. 193.1 ст. 193 Податкового кодексу України

Ставка податку на додану вартість у розмірі 7 відсотків

* - обов'язкове поле

Сподобався калькулятор?

Поділіться інформацією з друзями

Оцініть калькулятор:Як вам? 0 (0)

Останні відгуки:

Ваш відгук про калькулятор буде першим

Нормативно-правове обґрунтування

Податок на додану вартість (далі - ПДВ) - це непрямий податок, який входить в ціну товарів (робіт, послуг) та сплачується покупцем, але його облік та перерахування до державного бюджету здійснює продавець (податковий агент).

Облік ПДВ на підприємстві, яке зареєстроване як платник ПДВ, складається з обліку таких компонентів:

 • Податковий кредит - це сума, на яку платник податку на додану вартість має право зменшити податкове зобов’язання за звітний період (сума ПДВ сплачена таким підприємством у складі вартості товарів, робіт, послуг, придбаних в іншого платника ПДВ, або сплачена на кордоні митним органам).
 • Податкове зобов’язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк).

До бюджету платник перераховує суму ПДВ, яка є різницею між податковим зобов’язанням та податковим кредитом.

Об'єкт оподаткування

Об'єктом оподаткування є операції платників податку з:

 1. постачання товарів, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до статті 186 Податкового кодексу України, у тому числі операції з безоплатної передачі та з передачі права власності на об'єкти застави позичальнику (кредитору), на товари, що передаються на умовах товарного кредиту, а також з передачі об'єкта фінансового лізингу в користування лізингоотримувачу/орендарю;
 2. постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до статті 186 Податкового кодексу України;
 3. ввезення товарів на митну територію України;
 4. вивезення товарів за межі митної території України;
 5. постачання послуг з міжнародних перевезень пасажирів і багажу та вантажів залізничним, автомобільним, морським і річковим та авіаційним транспортом.

Розміри ставок податку

Відповідно до п. 193.1 ст. 193 Податкового кодексу України ставки податку встановлюються від бази оподаткування в таких розмірах:

 • 20 відсотків;
 • 0 відсотків;
 • 7 відсотків;
 • 14 відсотків.

Розраховується за формулою:

[ПДВ] = [Вартість] × [Ставка ПДВ (%)] / 100%

Де:
[Вартість] – вартість операції платника податку, що є об'єктом оподаткування.
[Ставка ПДВ (%)] – розмір ставки податку від бази оподаткування.

Нормативна база

Дивіться також:

калькулятор срока исковой давности по кредиту онлайн калькулятор скачать калькулятор 14 пдв штраф за несвоєчасну сплату єдиного податку розрахунок земельного податку податок на додаткову вартість товарів калькулятор ин калькулятор срока исковой давности по кредиту онлайн калькулятор валютный калькулятор калькулятор валют калькулятор процентов по ставке рефинансирования калькулятор онлайн як нарахувати пеню за несвоєчасну сплату податку калькулятор неустойки по алиментам калькулятор калькулятор дат калькулятор по калькулятор стажа онлайн калькулятор єсв калькулятор калькулятор пдв калькулятор ндс калькулятор пдф калькулятор стажа в днях онлайн калькулятор для кадровика акт калькулятор як розрахувати пеню за несплату податку калькулятор неустойки по алиментам калькулятор онлайн калькулятор податку калькулятор расчета стажа онлайн калькулятор калькулятор калькулятор валют