Розрахунок інфляційних втрат калькулятор

Розрахунок інфляційних втрат калькулятор

Розрахунок індексу інфляції

Можливість нарахування інфляційних втрат в разі невиконання або несвоєчасного проведення грошових розрахунків передбачена положеннями ст. 625 Цивільного кодексу України. В економіці індекс інфляції фактично визначає рівень знецінення грошей (зменшення їх купівельної спроможності).

Нарахування інфляції починає здійснюватися з наступного дня, після того як грошове зобов'язання має бути виконане, а закінчується днем, який передував даті погашення боргу.

Читати далі

Сторони договору мають право лише змінювати розмір процентів річних

Висновок, що міститься в постанові Верховного суду від 16 квітня 2020 року, говорить про імперативний характер вимог ч. 2 ст. 625 ЦК України. Цією правовою нормою передбачено можливість сторін у договорі лише змінювати розмір процентів річних. Право сторін у договорі забороняти та не застосовувати вимоги закону, встановлені ч. 2 ст. 625 ЦК України, вказаною правовою нормою не передбачено.

Витяг з Постанови Верховного суду по справі № 914/479/19 від 16 квітня 2020 року

Читати далі

Після стягнення суми боргу кредитор ще має право на інфляційні та 3% річних

Після стягнення суми боргу кредитор ще має право на інфляційні та 3% річних

Постанова ВГСУ від 01.11.2012 р. №5011-32/5219-2012

Стягнути з контрагента суму основного боргу за укладеним господарським договором — лише початок. Далі — проблеми лише починаються...

Спочатку потрібно отримати наказ про стягнення грошових сум за рішенням господарського суду, яке набрало законної сили. Потім віднести його державному виконавцю, який має вчинити відповідні виконавчі дії щодо погашення боргу.

Читати далі

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Калькулятор інфляції

Інфляційні втрати нараховуються тільки на заборгованість у гривні. Якщо у вас заборгованість обчислюється в доларах США, євро або іншою валютою, то інфляційні втрати на цей борг не нараховуються.

Читати далі

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Калькулятор розрахунку заборгованості за договором допоможе правильно визначити розмір неустойки, яка утворилася при неналежному виконанні якихось зобов'язань однієї зі сторін. На практиці найчастіше борги виникають при таких правовідносинах:

при невиконанні позичальником своїх обов'язків за договором позики;

при порушеннях орендарем умов договору оренди;

порушення з інших правопорушень.

Читати далі

Розрахунок позовних вимог. Калькулятор ціни позову

Розрахунок ціни позовних вимог (далі також - розрахунок) - це відомий і досить зрозумілий на перший погляд процесуальний інструмент, який використовує позивач для обґрунтування своїх позовних вимог. Практичне значення розрахунку цілком передбачувано. Можна вказати на значення розрахунку для формування ціни позову. Розрахунок ціни позову дозволяє відповідачу намітити коло можливих заперечень проти позову, а також зустрічним позовом (зокрема, спрямоване до заліку початкового).

Читати далі

Корисні посилання

Зарахуванням можуть бути припинені зобов'язання на будь-якій стадії їх існування

Часткове задоволення вимоги банку

Продавець має право вимагати від покупця товар

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Національний банк України зберіг облікову ставку незмінною на рівні 14%

Розрахунок ціни позову калькулятор

Види і розмір штрафних санкцій

Калькулятор штрафних санкцій

Обязательность оплаты аренды и санкций

Яка відповідальність за несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг?

Дивіться також:

калькулятор розрахунку інфляційних втрат калькулятор інфляційних розрахунок інфляційних та 3 річних розрахунок інфляційних втрат приклад порядок нарахування інфляційних втрат калькулятор нарахування інфляційних втрат нарахування інфляційних втрат розрахунок 3 річних та інфляційних втрат розрахунок інфляційних витрат розрахунок інфляційних втрат формула розрахунок інфляційних втрат та 3 річних розрахунок інфляційних збитків розрахунок інфляційних втрат калькулятор калькулятор інфляційних втрат та 3 річних розрахунок інфляційних втрат калькулятор онлайн розрахунок пені інфляційних та 3 річних розрахунок інфляційних втрат розрахунок інфляційних онлайн розрахунок інфляційних нарахувань розрахунок інфляційних втрат онлайн розрахунок інфляційних онлайн калькулятор інфляційних втрат розрахунок 3 річних та інфляційних онлайн калькулятор інфляційних втрат формула розрахунку інфляційних втрат