Підказки з перекладом

Спливаючі підказки з перекладом з'являються під час наведення курсору на іконку . На сенсорних екранах для визову підказки виконайте одинарний тап на відповідну іконку.

Для того, щоб запропонувати свій варіант перекладу, виконайте подвійний клік/тап на відповідній іконці, або Ctrl + клік.

У разі показу перекладу у тексті сторінки, для того, щоб запропонувати свій варіант перекладу, виконайте подвійний клік/тап на відповідному блоці перекладу, або Ctrl + клік.

Калькулятор індексації аліментів Більше можливостей у новій версії

Розрахувати індексацію розміру аліментів

Сума аліментів, визначених судом у твердій грошовій сумі

грн.

Базовий місяць встановлення аліментів

Кінцевий місяць розрахунку (включно)

Обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі, здійснюється з місяця, в якому призначено аліменти.

Контактна інформація

Пошта, на яку буде висланий результат розрахунку, а також нараховуватися бонуси

* - обов'язкове поле
** - рекомендоване поле

Сподобався калькулятор?

Поділіться інформацією з друзями

Оцініть калькулятор:Як вам? 4.78 (9)

Дякую! Ваш відгук прийнято

Останні відгуки:

R

r☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆@☆☆r.net, залишено 24.05.2023, 14:41

Дякую

incognoto, залишено 28.04.2023, 19:27

Калькулятор гарний. Але не зрозуміло сумма індекції додається до аліментів разово чи то добавка до аліментів на постійній основі?

incognoto, залишено 28.04.2023, 19:24

Доброго дня! То індексація додається разово чи то вже аліменти збільшать на ту суму на постійній основі?

★★★★☆

incognoto, залишено 02.02.2023, 13:47

Велика подяка за гарного помічника!!!!!!

incognoto, залишено 12.01.2023, 16:50

щіро дякую

Показати ще ...

incognoto, залишено 03.12.2022, 03:32

Дякую, гарне враження.не зрозуміло яку суму в місяць повинна получати ?Індексація додається до твердої суми аліментів, чи як?

calculator.in.ua

calculator.in.ua

Доброго дня. Індексація аліментів проводиться з метою збереження їх реальної вартості в залежності від інфляції і зростання життєвого рівня населення. Зазвичай, індексація додається до твердої суми аліментів. Це означає, що після проведення індексації загальна сума аліментів збільшиться на відповідний процент індексації. Наприклад, якщо тверда сума аліментів складає 5000 грн на місяць, а індексація за попередній рік становила 10%, то після проведення індексації сума аліментів збільшиться на 10% і складе 5500 грн на місяць.

★★★★★

incognoto, залишено 05.11.2022, 23:44

щиро вдячна, дякую

J

★★★★★

j☆☆☆☆☆☆☆☆☆@☆☆r.net, залишено 28.09.2022, 22:07

щиро дякую.

K

k☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆@☆☆☆☆l.com, залишено 23.09.2022, 08:12

гарний калькулятор, дуже удобно

D

d☆☆☆☆☆☆☆☆☆@☆☆r.net, залишено 31.08.2022, 16:08

калькулятор сподобався

incognoto, залишено 19.07.2022, 23:46

Скільки чекати на калькулятор? Чи це платно?

calculator.in.ua

calculator.in.ua

Калькулятор працює безплатно. Детальніше про тарифи тут

incognoto, залишено 13.04.2022, 23:49

чекаємр на калькулятор індексації аліментів

Написати відгук:

Нормативно-правове обґрунтування

Індексація грошових доходів населення - встановлений законами та іншими нормативно-правовими актами України механізм підвищення грошових доходів населення, що дає можливість частково або повністю відшкодовувати подорожчання споживчих товарів і послуг (статті 1 Закону України «Про індексацію грошових доходів населення»).

Відповідно до статті 184 Сімейного кодексу України розмір аліментів, визначений судом або домовленістю між батьками у твердій грошовій сумі, щорічно підлягає індексації відповідно до закону, якщо платник і одержувач аліментів не домовилися про інше. За заявою одержувача аліментів індексація може бути здійснена судом за інший період.

Умови проведення індексації

Пунктом 104 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2003 року № 1078 (далі - Порядок) закріплено, що обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі, здійснюється з місяця, в якому призначено аліменти.

Для аліментів, визначених судом у твердій грошовій сумі, що були призначені до червня 2016 року, обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації здійснюється з дня набрання чинності Законом України від 17 травня 2016 року № 1368-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо індексації розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі", тобто з червня 2016 року.

При цьому розмір аліментів, визначений судом у твердій грошовій сумі, разом із сумою індексації не повинен перевищувати 50% грошового доходу платника аліментів.

Індексація грошових доходів населення проводиться у разі, коли величина індексу споживчих цін перевищила поріг індексації, який встановлюється в розмірі 103% (абзац другий пункту 11 Порядку).

Індексації підлягають аліменти в межах прожиткового мінімуму, встановленого для дитини відповідного віку.

Згідно із пунктом 6 Порядку індексація розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі, проводиться підприємствами, установами, організаціями, фізичними особами - підприємцями, які проводять відповідні відрахування аліментів з доходу їх платника.

Індексація таких аліментів проводиться за рахунок коштів платника аліментів.

Індексація розміру аліментів, визначеного у твердій грошовій сумі, проводиться, якщо інше не передбачено у виконавчому документі чи у договорі між батьками про сплату аліментів на дитину, виконавцем у встановленому Кабінетом Міністрів України порядку. Індексація розміру аліментів проводиться щороку, починаючи з другого року після визначення розміру аліментів.

У разі проведення державним, приватним виконавцем індексації розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі, обчислення індексу споживчих цін здійснюється наростаючим підсумком, починаючи з наступного року з місяця, що відповідає місяцю встановлення розміру аліментів.

У разі самостійного надіслання стягувачем виконавчого документа безпосередньо підприємству, установі, організації, фізичній особі - підприємцю чи фізичній особі, зазначеним у частині першій статті 7 Закону України "Про виконавче провадження", індексація розміру аліментів, визначеного у твердій грошовій сумі, проводиться, якщо інше не передбачено у виконавчому документі чи у договорі між батьками про сплату аліментів на дитину, відповідно до Закону України "Про індексацію грошових доходів населення".

Проведення індексації за минулий час

Суд може присудити аліменти за минулий час, але не більш як за десять років (частина друга статті 191 Сімейного кодексу України). При цьому гроші, які стягуються за минулий час, теж мають бути проіндексовані. Виплати будуть індексуватися окремо для кожного періоду, залежно від того, як змінювався розмір прожиткового мінімуму у кожному кварталі.

Корисні калькулятори:

Розмір аліментів Професійний Юридичний
Дивіться також:
калькулятор аліментів калькулятор індексації аліментів онлайн калькулятор індексації калькулятор індексації нормативної грошової оцінки калькулятор індексації заробітної плати калькулятор індексації орендної плати калькулятор індексації грошової оцінки землі порядок індексації аліментів індексація аліментів калькулятор калькулятор індексації орендної плати за землю калькулятор індексації з плати розрахувати суму індексації аліментів калькулятор індексації грошового забезпечення калькулятор індексації калькулятор індексації державна служба статистики калькулятор індексації пенсії калькулятор розрахунку індексації калькулятор індексації боргу калькулятор розрахунку аліментів калькулятор аліментів онлайн калькулятор індексації зарплати калькулятор по сплаті аліментів калькулятор нарахування індексації індексація аліментів онлайн калькулятор калькулятор індексації онлайн

Калькулятори

Зведені санкції


Професійний юридичний калькулятор
інфляції, процентів та пені

Юридичний калькулятор
штрафних санкцій

Окремі санкції


Калькулятор інфляції

Калькулятор процентів
за ставкою 3% річних

Калькулятор процентів

Калькулятор пені

Калькулятор пені
у розмірі подвійной ставки НБУ

Калькулятор пені
за комунальні послуги

Строки та терміни


Калькулятор
строку позовної давності

Калькулятор
процесуальних строків

Орендна плата


Калькулятор
індексації орендної плати

Податки


Калькулятор ПДВ
податок на додану вартість

Калькулятор пені
по податкам

Трудові відносини


Калькулятор
стажу роботи (вислуги)

Калькулятор
суми лікарняних

Калькулятор
мінімальних заробітних плат

Аліменти


Калькулятор
розміру аліментів

Калькулятор
індексації аліментів

Калькулятор пені
за прострочення сплати аліментів

Числа та суми


Число та сума прописом

Дні, дати та час


Калькулятор днів
між двома датами

Калькулятор дати
плюс (мінус) кількість днів

Калькулятор днів
суми чи різниці

Конвертер днів
на роки, місяці та дні

Обмін валют


Курс валют
НБУ

Найкращий курс
в банках та обмінниках

Супутні розрахунки


Сукупна інфляція

Кодифікатор списку статей

Прецедент