Калькулятор розрахунку інфляційних втрат

Калькулятор розрахунку інфляційних втрат

Сторони договору мають право лише змінювати розмір процентів річних

Висновок, що міститься в постанові Верховного суду від 16 квітня 2020 року, говорить про імперативний характер вимог ч. 2 ст. 625 ЦК України. Цією правовою нормою передбачено можливість сторін у договорі лише змінювати розмір процентів річних. Право сторін у договорі забороняти та не застосовувати вимоги закону, встановлені ч. 2 ст. 625 ЦК України, вказаною правовою нормою не передбачено.

Витяг з Постанови Верховного суду по справі № 914/479/19 від 16 квітня 2020 року

Читати далі

Калькулятор інфляції

Інфляційні втрати нараховуються тільки на заборгованість у гривні. Якщо у вас заборгованість обчислюється в доларах США, євро або іншою валютою, то інфляційні втрати на цей борг не нараховуються.

Читати далі

Після стягнення суми боргу кредитор ще має право на інфляційні та 3% річних

Після стягнення суми боргу кредитор ще має право на інфляційні та 3% річних

Постанова ВГСУ від 01.11.2012 р. №5011-32/5219-2012

Стягнути з контрагента суму основного боргу за укладеним господарським договором — лише початок. Далі — проблеми лише починаються...

Спочатку потрібно отримати наказ про стягнення грошових сум за рішенням господарського суду, яке набрало законної сили. Потім віднести його державному виконавцю, який має вчинити відповідні виконавчі дії щодо погашення боргу.

Читати далі

Розрахунок індексу інфляції

Можливість нарахування інфляційних втрат в разі невиконання або несвоєчасного проведення грошових розрахунків передбачена положеннями ст. 625 Цивільного кодексу України. В економіці індекс інфляції фактично визначає рівень знецінення грошей (зменшення їх купівельної спроможності).

Нарахування інфляції починає здійснюватися з наступного дня, після того як грошове зобов'язання має бути виконане, а закінчується днем, який передував даті погашення боргу.

Читати далі

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Калькулятор розрахунку заборгованості за договором допоможе правильно визначити розмір неустойки, яка утворилася при неналежному виконанні якихось зобов'язань однієї зі сторін. На практиці найчастіше борги виникають при таких правовідносинах:

при невиконанні позичальником своїх обов'язків за договором позики;

при порушеннях орендарем умов договору оренди;

порушення з інших правопорушень.

Читати далі

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Розрахунок інфляційних нарахувань

У відповідності до ст. 625 Цивільного кодексу України боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення.

Детальні роз’яснення для розрахунку інфляційних вміщені у Постанові про деякі питання практики застосування законодавства про відповідальність за порушення грошових зобов'язань. (Постанова Пленуму Вищого господарського суду № 14 від 17.12.2013 року).

Читати далі

Корисні посилання

Зарахуванням можуть бути припинені зобов'язання на будь-якій стадії їх існування

Можливість накладення арешту на рахунки

Зменшення розміру штрафу та пені

Одновременное взыскание процентов и убытков

Розмір і термін нарахування штрафних санкцій

Надання відповідачу відстрочки виконання судового рішення

Національний банк України знизив облікову ставку до 13%

Акт звірки не є доказом

Національний банк України знизив облікову ставку до 12.5%

Стягнення з кожного поручителя окремо

Дивіться також:

калькулятор нарахування інфляційних втрат порядок нарахування інфляційних втрат розрахунок інфляційних втрат онлайн калькулятор інфляційних втрат та 3 річних калькулятор розрахунку дат формула розрахунку інфляційних втрат калькулятор розрахунку 3 річних нарахування інфляційних втрат розрахунок інфляційних втрат калькулятор інфляційних збитків розрахунок 3 річних та інфляційних втрат розрахунок інфляційних втрат формула калькулятор інфляційних калькулятор розрахунку пенсії калькулятор розрахунку пені розрахунок інфляційних втрат калькулятор онлайн калькулятор інфляційних втрат онлайн калькулятор інфляційних втрат розрахунок інфляційних втрат калькулятор калькулятор розрахунку інфляційних втрат розрахунок інфляційних втрат та 3 річних розрахунок інфляційних втрат приклад калькулятор розрахунку індексації калькулятор розрахунку кредиту калькулятор розрахунку