Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Калькулятор розрахунку заборгованості за договором допоможе правильно визначити розмір неустойки, яка утворилася при неналежному виконанні якихось зобов'язань однієї зі сторін. На практиці найчастіше борги виникають при таких правовідносинах:

 • при невиконанні позичальником своїх обов'язків за договором позики;
 • при порушеннях орендарем умов договору оренди;
 • порушення з інших правопорушень.

Неустойка - це грошова сума, яка визначається договором, цю суму боржник зобов'язується сплатити кредитору в разі порушення ним виконання або неналежного виконання зобов'язання, зокрема прострочення платежу.

Основна мета неустойки - стимулювання виконання умов договору. Неустойка може встановлюватися за порушення умов договору, наприклад, несвоєчасної оплати, не дотримання термінів поставки, поставка неякісних товарів (послуг, роботи) і т.д.

Щоб визначити суму пені за період прострочення за допомогою нашого калькулятора, необхідно ввести суму заборгованості та період прострочення.

Коли можна скористатися калькулятором розрахунку пені?

Онлайн калькулятор пенею необхідний, коли вам треба підрахувати штрафну неустойку для подачі позову в суд або для направлення претензії контрагенту.

Що собою являє пеня?

Пеня це штрафні відсотки, який недбайливий контрагент зобов'язаний сплатити за прострочення сплати боргу. Пеня встановлюється у відсотках по відношенню до простроченої суми за кожен день прострочення.

За якою формулою розраховується пеня?

Сума пені = сума заборгованості * розмір пені / 100% * кількість днів прострочення / кількість днів у році

Як оформити розрахунок пені?

Розрахунок можна зробити в тексті позовної заяви або претензії, але краще його оформити на окремому документі і прикласти до позову / претензії. Після заповнення форм калькулятора можна отримати готовий розрахунок, підписати його і направити в суд разом з позовом.

Як користуватися онлайн калькулятором розрахунку пені?

Для розрахунку пені за несвоєчасне виконання зобов'язань необхідно виконати наступні дії:

 1. Перейдіть до калькулятору розрахунку пені.
 2. Вкажіть суму заборгованості, яка виникла за грошовим зобов'язанням.
 3. Вкажіть дату зобов'язання, яку прострочено.
 4. Вкажіть дату, на яку потрібно виконати розрахунок.
 5. Для початку розрахунку, натисніть кнопку "Розрахувати".
 6. У випадку успішного розрахунку, ви побачите результати розрахунку пені.
 7. Для перегляду детальної інформації та отримання розгорнутого розрахунку, натисніть кнопку "Завантажити".

Розрахунок пені калькулятором проводиться:

 • на заборгованість, яка до цього моменту не погашена;
 • на заборгованість, яка вже погашена, але платежі, по якій здійснювалися з простроченням;
 • при частковому погашенні заборгованості кількома платежами.

Онлайн калькулятор розрахунку пені (неустойки) за договором допоможе швидко розрахувати неустойку (пені) за будь-якого договору, де сторони вирішили самі визначити.

Як розраховувати пені, якщо були часткові погашення?

У тому випадку, якщо були часткові погашення простроченої заборгованості пені розраховуються окремо на кожен прострочений платіж, з урахуванням кількості прострочених днів по кожному платежу. Потім розраховуються пені на непогашену частину заборгованості. Після цього всі результати сумуються. Наш професійний калькулятор розрахунку пені вміє це робити.

Корисні посилання

Часткове задоволення вимоги банку

Зменшення розміру штрафних санкцій

Оскільки кредитором є фізична особа, неправомірно перераховано пеню

Обязательность оплаты аренды и санкций

Одночасне стягнення штрафу та пені

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Про зарахування зустрічних позовних вимог

Взыскание процентов и пени

Національний банк України знизив облікову ставку до 12.5%

Яка відповідальність за несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг?

Дивіться також:

калькулятор розрахунку пені 3 річних та інфляції закону україни «про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань» калькулятор розрахунку пені по податкам про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань розрахунок пені за несвоєчасне виконання грошового зобов'язання грошові зобов'язання розрахунок пені за несвоєчасне виконання грошового зобов’язання відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань калькулятор розрахунку пені за несвоєчасну виплату заробітної плати формула розрахунку пені за договором про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових калькулятор розрахунку 3 річних зу про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових закон про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань калькулятор розрахунку дат зу про відповідальність за несвоєчасне виконання відповідальність за порушення грошового зобов'язання зу про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань калькулятор розрахунку штрафні санкції за порушення грошових зобов'язань калькулятор розрахунку пені зу про несвоєчасне виконання грошових зобов'язань про відповідальність за несвоєчасне виконання калькулятор розрахунку пені по аліментам формула розрахунку пені