Ліга калькулятор штрафних санкцій

Ліга калькулятор штрафних санкцій

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Розмір і термін нарахування штрафних санкцій

Встановивши розмір і термін нарахування штрафних санкцій за порушення грошового зобов’язання, законодавець передбачив також і право сторін врегулювати ці відносини у договорі.

Отже в таких випадках 6 - ма місяцями все не обмежується.

Постанова від 21 червня 2017 року № 3-432гс17

Судова палата у господарських справах Верховного Суду України

Читати далі

Строк нарахування пені

Лише у разі відсутності умов у договорі про строки нарахування штрафних санкцій їх нарахування припиняється через шість місяців від дня, коли зобов'язання мало бути виконано.

27 липня 2017 року Справа № 910/16954/14 Вищий господарський суд України

Читати далі

Право на власний розсуд врегулювати свої відносини

Сторони мають право на власний розсуд врегулювати свої відносини щодо нарахування штрафних санкцій, у тому числі мають право пов’язувати період нарахування пені з вказівкою на подію, яка має неминуче настати.

Правова позиція Верховного Суду України від 21 червня 2017 року у справі №3-432гс17:

"Приписами цивільного законодавства передбачено, що зобов’язання має бути виражене у грошовій одиниці України – гривні, сторони можуть визначити грошовий еквівалент зобов’язання в іноземній валюті.

Читати далі

Обов'язковість оплати оренди та санкцій

Невикористання орендарем з власної волі об'єкту оренди не звільняють від обов'язку з внесення суборендних платежів та санкцій

19 липня 2017 року № 910/24231/15 Вищий господарський суд України

«Згідно із частиною 6 статті 762 Цивільного кодексу України, наймач звільняється від плати за весь час, протягом якого майно не могло бути використане ним через обставини, за які він не відповідає.

Таких обставин судом у справі встановлено не було

Читати далі

Розрахунок пені

Пеня - це неустойка, яка розраховується у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання (ст. 549 ЦКУ).

У багатьох господарських договорах є пункт, який передбачає штрафні санкції в разі невиконання однією із сторін взятих на себе зобов'язань. Наприклад, пункт договору приблизно такого змісту:

Читати далі

Штрафні санкціі в договорі. Про що треба знати?

ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО, ЩО РЕГУЛЮЄ ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В ДОГОВОРІ?

На сьогоднішній день в Україні існує два Кодекси, якими встановлюється відповідальність: Цивільний кодекс України та Господарський кодекс України. Крім того, якщо відповідальність в договорі встановлюється за грошове зобов’язання, то є окремий Закон України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань» від 22.11.1996 № 543/96-ВР.

Читати далі

Корисні посилання

Яка відповідальність за несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг?

Право сторін визначати у договорі розмір санкцій за прострочення виконання зобов'язання і строки їх нарахування

Порядок розрахунку пені за прострочення сплати аліментів

Зарахуванням можуть бути припинені зобов'язання на будь-якій стадії їх існування

Обов'язковість оплати оренди та санкцій

Акт звірки не є доказом

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Стягнення пені до повного виконання зобовязань

Надання відповідачу відстрочки виконання судового рішення

Строк нарахування пені

Дивіться також:

розрахунок штрафних санкцій калькулятор калькулятор ліга нарахування штрафних санкцій калькулятор штрафних санкцій ліга ліга калькулятор автоматичний розрахунок штрафних санкцій за споживчим договором калькулятор штрафних санкцій ліга закон зменшення штрафних санкцій господарським судом ліга калькулятор штрафних санкцій розрахунок штрафних санкцій ліга калькулятор розрахунку штрафних санкцій види штрафних санкцій калькулятор штрафних санкцій онлайн клопотання про зменшення розміру штрафних санкцій зразок розрахунок штрафних санкцій за договором поставки онлайн калькулятор штрафних санкцій розмір штрафних санкцій формула нарахування штрафних санкцій калькулятор штрафних санкцій калькулятор підрахунку заборгованості та штрафних санкцій стягнення штрафних санкцій за договором методика розрахунків штрафних санкцій розрахунок штрафних санкцій онлайн калькулятор розрахунку штрафних санкцій за договором розрахунок штрафних санкцій