Формула розрахунку індексу та рівня інфляції

Формула розрахунку індексу та рівня інфляції

Розрахунок інфляційних нарахувань

У відповідності до ст. 625 Цивільного кодексу України боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення.

Детальні роз’яснення для розрахунку інфляційних вміщені у Постанові про деякі питання практики застосування законодавства про відповідальність за порушення грошових зобов'язань. (Постанова Пленуму Вищого господарського суду № 14 від 17.12.2013 року).

Читати далі

Калькулятор інфляції

Інфляційні втрати нараховуються тільки на заборгованість у гривні. Якщо у вас заборгованість обчислюється в доларах США, євро або іншою валютою, то інфляційні втрати на цей борг не нараховуються.

Читати далі

Національний банк України зберіг облікову ставку незмінною на рівні 14%

Правління Національного банку України прийняло рішення залишити облікову ставку незмінною на рівні 14% річних. Це пов’язано з необхідністю нівелювати ризики для досягнення цілей з інфляції у 2017-2018 роках.

Читати далі

Калькулятор штрафних санкцій

Калькулятор майнових втрат та санкцій

Пеня за несвоєчасне виконання

За правилами ст. 549 ЦК України неустойкою (штрафом, пенею) є грошова сума або інше майно, які боржник повинен передати кредиторові у разі порушення боржником зобов’язання. Штрафом є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми невиконаного або неналежно виконаного зобов'язання (ч. 2 ст. 549 ЦК України). Пенею є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов’язання за кожен день прострочення виконання (ч. 3 ст. 549 ЦК України).

Читати далі

Національний банк України зберіг облікову ставку незмінною на рівні 14%

Правління Національного банку України прийняло рішення залишити облікову ставку незмінною на рівні 14% річних. Це пов’язано з необхідністю нівелювати інфляційні ризики для досягнення цілей з інфляції у 2017-2018 роках.

Споживча інфляція стрімко уповільнилася у 2016 році до 12.4% (з 43.3% у 2015 році), що відповідало прогнозам Національного банку. Таким чином, Національний банк досягнув ціль з інфляції, визначену Стратегією монетарної політики на 2016-2020 роки.

Читати далі

Розрахунок позовних вимог. Калькулятор ціни позову

Розрахунок ціни позовних вимог (далі також - розрахунок) - це відомий і досить зрозумілий на перший погляд процесуальний інструмент, який використовує позивач для обґрунтування своїх позовних вимог. Практичне значення розрахунку цілком передбачувано. Можна вказати на значення розрахунку для формування ціни позову. Розрахунок ціни позову дозволяє відповідачу намітити коло можливих заперечень проти позову, а також зустрічним позовом (зокрема, спрямоване до заліку початкового).

Читати далі

Штрафні санкціі в договорі. Про що треба знати?

ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО, ЩО РЕГУЛЮЄ ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В ДОГОВОРІ?

На сьогоднішній день в Україні існує два Кодекси, якими встановлюється відповідальність: Цивільний кодекс України та Господарський кодекс України. Крім того, якщо відповідальність в договорі встановлюється за грошове зобов’язання, то є окремий Закон України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань» від 22.11.1996 № 543/96-ВР.

Читати далі

Корисні посилання

Ответственность за коммунальные долги. Что нужно знать?

Размер и срок начисления штрафных санкций

Расчет пени калькулятор

Продавець має право вимагати від покупця товар

Расчет пени. Практические рекомендации

Національний банк України знизив облікову ставку до 12.5%

Взыскание процентов и пени

Ответственность за невыполнение договоров

Одновременное взыскание процентов и убытков

Стягнення заборгованості в іноземній валюті

Дивіться також:

розрахунок індексу інфляції калькулятор індексу інфляції онлайн розрахунок індексу інфляції калькулятор розрахунок суми боргу з урахуванням індексу інфляції формула розрахунку пені методика розрахунку індексу інфляції нарахування 3 річних та індексу інфляції калькулятор індексу інфляції ліга формула розрахунку індексу та рівня інфляції формула розрахунку індексу інфляції формула розрахунку 3 річних калькулятор індексу інфляції формула розрахунку пені за договором онлайн калькулятор розрахунку індексу інфляції розрахунок індексу інфляції формула калькулятор розрахунку індексу інфляції та 3 річних розрахунок індексу інфляції 2021 розрахунок індексу інфляції та 3 річних розрахунок індексу інфляції приклад формула розрахунку інфляційних втрат розрахунок індексу інфляції 2018 калькулятор розрахунку індексу інфляції індекс інфляції формула розрахунку розрахунок індексу інфляції за період формула розрахунку 3 відсотків річних