Пеня за кожен день прострочення

Пеня за кожен день прострочення

Калькулятор пені онлайн розрахунок

Пенею називається неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання і береться за кожен день прострочення виконання платежу.

Однак на практиці пеня застосовується також при простроченні виконання інших зобов'язань, наприклад поставки товару.

Як розрахувати пеню за прострочення виконання зобов'язання?

Для розрахунку пені за несвоєчасне виконання зобов'язань необхідно виконати наступні дії:

Відкрийте калькулятор пені.

Читати далі

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Калькулятор розрахунку заборгованості за договором допоможе правильно визначити розмір неустойки, яка утворилася при неналежному виконанні якихось зобов'язань однієї зі сторін. На практиці найчастіше борги виникають при таких правовідносинах:

при невиконанні позичальником своїх обов'язків за договором позики;

при порушеннях орендарем умов договору оренди;

порушення з інших правопорушень.

Читати далі

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Розрахунок пені

Пеня - це неустойка, яка розраховується у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання (ст. 549 ЦКУ).

У багатьох господарських договорах є пункт, який передбачає штрафні санкції в разі невиконання однією із сторін взятих на себе зобов'язань. Наприклад, пункт договору приблизно такого змісту:

Читати далі

Яка відповідальність за несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг?

Комунальні послуги спрямовані на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи в забезпеченні: холодною та гарячою водою, водовідведенням, газо- та електропостачанням, опаленням, а також вивезення побутових відходів у порядку, установленому законодавством. Оплата послуг здійснюється відповідно до умов договорів та чинного законодавства. За несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг споживач несе відповідальність у вигляді передбачених законом санкцій

Читати далі

Порядок розрахунку пені за прострочення сплати аліментів

У 2018 році Велика Палата Верховного Суду суттєво змінила існуючий підхід та своєю постановою від 25 квітня 2018 року у справі № 572/1762/15-ц запропонувала порядок розрахунку пені за прострочення сплати аліментів.

Читати далі

Калькулятор штрафних санкцій

Калькулятор майнових втрат та санкцій

Пеня за несвоєчасне виконання

За правилами ст. 549 ЦК України неустойкою (штрафом, пенею) є грошова сума або інше майно, які боржник повинен передати кредиторові у разі порушення боржником зобов’язання. Штрафом є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми невиконаного або неналежно виконаного зобов'язання (ч. 2 ст. 549 ЦК України). Пенею є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов’язання за кожен день прострочення виконання (ч. 3 ст. 549 ЦК України).

Читати далі

Корисні посилання

Одновременное взыскание процентов и убытков

Про іпотеку і строки давності

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Как обеспечить исполнение обязательств по договору?

Расчет пени калькулятор

Подання заяв з кредиторськими вимогами

Штрафні санкціі в договорі. Про що треба знати?

Одночасне стягнення процентів та збитків

Можливість накладення арешту на рахунки

Калькулятор штрафних санкцій

Дивіться також:

прострочення оплати комунальних послуг пеня налоговая калькулятор пеней по договору в за каждый день просрочки подвійна облікова ставка нбу за кожен день прострочення пеня це макмел пеня расчет пени за каждый день просрочки пеня цк пеня расчет пени 0 1 за каждый день просрочки як розраховується пеня пеня за каждый день просрочки пеня как считать калькулятор процентов 0,01 % за каждый день просрочки от суммы задолженности пеня по ндс калькулятор как рассчитать пеню за каждый день просрочки пеня за кожен день прострочення двойная учетная ставка нбу за каждый день расчет неустойки за каждый день просрочки калькулятор как рассчитать пени за каждый день просрочки расчет пеня как считается пеня за каждый день просрочки двойная учетная ставка нбу в день расчет неустойки за каждый день просрочки розрахунок пені за кожен день прострочення