Калькулятор розрахунку пені

Калькулятор розрахунку пені

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Калькулятор розрахунку заборгованості за договором допоможе правильно визначити розмір неустойки, яка утворилася при неналежному виконанні якихось зобов'язань однієї зі сторін. На практиці найчастіше борги виникають при таких правовідносинах:

при невиконанні позичальником своїх обов'язків за договором позики;

при порушеннях орендарем умов договору оренди;

порушення з інших правопорушень.

Читати далі

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Розрахунок позовних вимог. Калькулятор ціни позову

Розрахунок ціни позовних вимог (далі також - розрахунок) - це відомий і досить зрозумілий на перший погляд процесуальний інструмент, який використовує позивач для обґрунтування своїх позовних вимог. Практичне значення розрахунку цілком передбачувано. Можна вказати на значення розрахунку для формування ціни позову. Розрахунок ціни позову дозволяє відповідачу намітити коло можливих заперечень проти позову, а також зустрічним позовом (зокрема, спрямоване до заліку початкового).

Читати далі

Розрахунок пені

Пеня - це неустойка, яка розраховується у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання (ст. 549 ЦКУ).

У багатьох господарських договорах є пункт, який передбачає штрафні санкції в разі невиконання однією із сторін взятих на себе зобов'язань. Наприклад, пункт договору приблизно такого змісту:

Читати далі

Калькулятор пені онлайн розрахунок

Пенею називається неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання і береться за кожен день прострочення виконання платежу.

Однак на практиці пеня застосовується також при простроченні виконання інших зобов'язань, наприклад поставки товару.

Як розрахувати пеню за прострочення виконання зобов'язання?

Для розрахунку пені за несвоєчасне виконання зобов'язань необхідно виконати наступні дії:

Відкрийте калькулятор пені.

Читати далі

Штрафні санкціі в договорі. Про що треба знати?

ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО, ЩО РЕГУЛЮЄ ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В ДОГОВОРІ?

На сьогоднішній день в Україні існує два Кодекси, якими встановлюється відповідальність: Цивільний кодекс України та Господарський кодекс України. Крім того, якщо відповідальність в договорі встановлюється за грошове зобов’язання, то є окремий Закон України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань» від 22.11.1996 № 543/96-ВР.

Читати далі

Часткове задоволення вимоги банку

У виконавчому написі нотаріуса зазначено про часткове задоволення вимоги банку, без зазначення конкретних видів заборгованості, з яких складається ця сума (основна, проценти, штрафи чи інші суми, вказані у розрахунку)

11 липня 2017 року Справа № 907/538/16 Вищий господарський суд України

Читати далі

Корисні посилання

Проценти за користування грошовими коштами та пеня

Стягнення заборгованості в іноземній валюті

Как обеспечить исполнение обязательств по договору?

Одновременное взыскание процентов и убытков

Національний банк України знизив облікову ставку до 12.5%

Судове рішення не позбавляє права на штрафні санкції

Размер и срок начисления штрафных санкций

Стягнення пені до повного виконання зобов'язань повністю відповідає законодавству

Продавець має право вимагати від покупця товар

Назва штрафної санкціі практичного значення не має

Дивіться також:

індекс інфляції формула розрахунку формула розрахунку інфляційних втрат калькулятор розрахунку 3 відсотків річних калькулятор розрахунку пені калькулятор розрахунку кредиту калькулятор розрахунку дат калькулятор розрахунку штрафних санкцій калькулятор розрахунку пені за несвоєчасну виплату заробітної плати формула розрахунку пені за договором калькулятор розрахунку інфляційних втрат калькулятор розрахунку пені по аліментам формула розрахунку пені калькулятор розрахунку індексації формула розрахунку 3 річних калькулятор розрахунку 3 річних формула розрахунку 3 відсотків річних калькулятор розрахунку калькулятор розрахунку штрафних санкцій за договором калькулятор розрахунку пені 3 річних та інфляції формула розрахунку індексу інфляції калькулятор розрахунку пені по податкам калькулятор розрахунку пенсії калькулятор розрахунку індексу інфляції онлайн калькулятор розрахунку індексу інфляції калькулятор розрахунку індексу інфляції та 3 річних