Розрахунок індексу інфляції за період

Розрахунок індексу інфляції за період

Розрахунок інфляційних нарахувань

У відповідності до ст. 625 Цивільного кодексу України боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення.

Детальні роз’яснення для розрахунку інфляційних вміщені у Постанові про деякі питання практики застосування законодавства про відповідальність за порушення грошових зобов'язань. (Постанова Пленуму Вищого господарського суду № 14 від 17.12.2013 року).

Читати далі

Калькулятор інфляції

Інфляційні втрати нараховуються тільки на заборгованість у гривні. Якщо у вас заборгованість обчислюється в доларах США, євро або іншою валютою, то інфляційні втрати на цей борг не нараховуються.

Читати далі

Розрахунок індексу інфляції

Можливість нарахування інфляційних втрат в разі невиконання або несвоєчасного проведення грошових розрахунків передбачена положеннями ст. 625 Цивільного кодексу України. В економіці індекс інфляції фактично визначає рівень знецінення грошей (зменшення їх купівельної спроможності).

Нарахування інфляції починає здійснюватися з наступного дня, після того як грошове зобов'язання має бути виконане, а закінчується днем, який передував даті погашення боргу.

Читати далі

Штрафні санкціі в договорі. Про що треба знати?

ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО, ЩО РЕГУЛЮЄ ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В ДОГОВОРІ?

На сьогоднішній день в Україні існує два Кодекси, якими встановлюється відповідальність: Цивільний кодекс України та Господарський кодекс України. Крім того, якщо відповідальність в договорі встановлюється за грошове зобов’язання, то є окремий Закон України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань» від 22.11.1996 № 543/96-ВР.

Читати далі

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Розрахунок позовних вимог. Калькулятор ціни позову

Розрахунок ціни позовних вимог (далі також - розрахунок) - це відомий і досить зрозумілий на перший погляд процесуальний інструмент, який використовує позивач для обґрунтування своїх позовних вимог. Практичне значення розрахунку цілком передбачувано. Можна вказати на значення розрахунку для формування ціни позову. Розрахунок ціни позову дозволяє відповідачу намітити коло можливих заперечень проти позову, а також зустрічним позовом (зокрема, спрямоване до заліку початкового).

Читати далі

Розрахунок пені

Пеня - це неустойка, яка розраховується у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання (ст. 549 ЦКУ).

У багатьох господарських договорах є пункт, який передбачає штрафні санкції в разі невиконання однією із сторін взятих на себе зобов'язань. Наприклад, пункт договору приблизно такого змісту:

Читати далі

Корисні посилання

Обязательность оплаты аренды и санкций

Судове рішення не позбавляє права на штрафні санкції

Ответственность за невыполнение договоров

Штрафні санкціі в договорі. Про що треба знати?

Калькулятор пені онлайн розрахунок

Можливість накладення арешту на рахунки

Размер и срок начисления штрафных санкций

Калькулятор инфляции

Обов'язковість оплати оренди та санкцій

Коли проценти нараховуються на борг на рівні облікової ставки НБУ

Дивіться також:

розрахунок інфляції онлайн розрахунок суми боргу з урахуванням індексу інфляції розрахунок індексу інфляції 2021 за який період нараховується пеня розрахунок індексу інфляції за період формула розрахунку індексу інфляції калькулятор індексу інфляції ліга калькулятор індексу інфляції онлайн калькулятор розрахунку індексу інфляції та 3 річних сукупний індекс інфляції за період калькулятор розрахунку індексу інфляції розрахунок індексу інфляції калькулятор розрахунок інфляції розрахунок індексу інфляції формула розрахунок індексу інфляції та 3 річних методика розрахунку індексу інфляції онлайн калькулятор розрахунку індексу інфляції калькулятор індексу інфляції розрахунок індексу інфляції 2018 період нарахування пені формула розрахунку індексу та рівня інфляції розрахунок індексу інфляції приклад нарахування індексу інфляції та 3% річних за тепло не правомірно нарахування 3 річних та індексу інфляції розрахунок індексу інфляції