Калькулятор розрахунку 3 річних

Калькулятор розрахунку 3 річних

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Калькулятор розрахунку заборгованості за договором допоможе правильно визначити розмір неустойки, яка утворилася при неналежному виконанні якихось зобов'язань однієї зі сторін. На практиці найчастіше борги виникають при таких правовідносинах:

при невиконанні позичальником своїх обов'язків за договором позики;

при порушеннях орендарем умов договору оренди;

порушення з інших правопорушень.

Читати далі

Штрафні санкціі в договорі. Про що треба знати?

ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО, ЩО РЕГУЛЮЄ ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В ДОГОВОРІ?

На сьогоднішній день в Україні існує два Кодекси, якими встановлюється відповідальність: Цивільний кодекс України та Господарський кодекс України. Крім того, якщо відповідальність в договорі встановлюється за грошове зобов’язання, то є окремий Закон України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань» від 22.11.1996 № 543/96-ВР.

Читати далі

Розрахунок позовних вимог. Калькулятор ціни позову

Розрахунок ціни позовних вимог (далі також - розрахунок) - це відомий і досить зрозумілий на перший погляд процесуальний інструмент, який використовує позивач для обґрунтування своїх позовних вимог. Практичне значення розрахунку цілком передбачувано. Можна вказати на значення розрахунку для формування ціни позову. Розрахунок ціни позову дозволяє відповідачу намітити коло можливих заперечень проти позову, а також зустрічним позовом (зокрема, спрямоване до заліку початкового).

Читати далі

Сторони договору мають право лише змінювати розмір процентів річних

Висновок, що міститься в постанові Верховного суду від 16 квітня 2020 року, говорить про імперативний характер вимог ч. 2 ст. 625 ЦК України. Цією правовою нормою передбачено можливість сторін у договорі лише змінювати розмір процентів річних. Право сторін у договорі забороняти та не застосовувати вимоги закону, встановлені ч. 2 ст. 625 ЦК України, вказаною правовою нормою не передбачено.

Витяг з Постанови Верховного суду по справі № 914/479/19 від 16 квітня 2020 року

Читати далі

Одночасне стягнення процентів та збитків

Відсутні обмеження на одночасне стягнення процентів, передбачених ст. 536 ЦК, інфляційних збитків та трьох процентів річних, передбачених ст.625 ЦК

18 липня 2017 року Справа № 910/21211/16 Вищий господарський суд України

Читати далі

Розрахунок пені

Пеня - це неустойка, яка розраховується у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання (ст. 549 ЦКУ).

У багатьох господарських договорах є пункт, який передбачає штрафні санкції в разі невиконання однією із сторін взятих на себе зобов'язань. Наприклад, пункт договору приблизно такого змісту:

Читати далі

Корисні посилання

Ответственность за коммунальные долги. Что нужно знать?

Розрахунок позовних вимог. Калькулятор ціни позову

Державна реєстрація інвестиційного банківського депозиту

Расчет штрафных санкций. Украинское законодательство

Судове рішення не позбавляє права на штрафні санкції

Яка відповідальність за несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг?

Надання відповідачу відстрочки виконання судового рішення

Размер и срок начисления штрафных санкций

Калькулятор штрафних санкцій

Національний банк України знизив облікову ставку до 12.5%

Дивіться також:

калькулятор розрахунку пені за несвоєчасну виплату заробітної плати калькулятор розрахунку дат калькулятор розрахунку формула розрахунку 3 річних калькулятор розрахунку індексу інфляції та 3 річних калькулятор розрахунку штрафних санкцій калькулятор розрахунку пені по аліментам калькулятор розрахунку пенсії калькулятор розрахунку 3 річних калькулятор розрахунку кредиту формула розрахунку пені калькулятор розрахунку індексу інфляції калькулятор розрахунку 3 відсотків річних формула розрахунку 3 відсотків річних завантажити програму для розрахунку 3 річних ст.625 цк україни онлайн калькулятор розрахунку індексу інфляції калькулятор розрахунку пені 3 річних та інфляції методика розрахунку індексу інфляції калькулятор розрахунку індексації калькулятор розрахунку пені по податкам формула розрахунку пені за договором калькулятор розрахунку пені калькулятор розрахунку штрафних санкцій за договором калькулятор розрахунку інфляційних втрат формула розрахунку індексу інфляції