Онлайн калькулятор неустойки

Онлайн калькулятор неустойки

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Калькулятор розрахунку заборгованості за договором допоможе правильно визначити розмір неустойки, яка утворилася при неналежному виконанні якихось зобов'язань однієї зі сторін. На практиці найчастіше борги виникають при таких правовідносинах:

при невиконанні позичальником своїх обов'язків за договором позики;

при порушеннях орендарем умов договору оренди;

порушення з інших правопорушень.

Читати далі

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Калькулятор пені онлайн розрахунок

Пенею називається неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання і береться за кожен день прострочення виконання платежу.

Однак на практиці пеня застосовується також при простроченні виконання інших зобов'язань, наприклад поставки товару.

Як розрахувати пеню за прострочення виконання зобов'язання?

Для розрахунку пені за несвоєчасне виконання зобов'язань необхідно виконати наступні дії:

Відкрийте калькулятор пені.

Читати далі

Штрафні санкціі в договорі. Про що треба знати?

ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО, ЩО РЕГУЛЮЄ ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В ДОГОВОРІ?

На сьогоднішній день в Україні існує два Кодекси, якими встановлюється відповідальність: Цивільний кодекс України та Господарський кодекс України. Крім того, якщо відповідальність в договорі встановлюється за грошове зобов’язання, то є окремий Закон України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань» від 22.11.1996 № 543/96-ВР.

Читати далі

Ответственность за коммунальные долги. Что нужно знать?

Коммунальные услуги направлены на удовлетворение потребности физического или юридического лица в обеспечении: холодной и горячей водой, водоотведением, газо- и электроснабжением, отоплением, а также вывоз бытовых отходов в порядке, установленном законодательством. Оплата услуг осуществляется в соответствии с условиями договоров и действующего законодательства. Законодательством предусмотрены санкции за несвоевременную оплату потребленных коммунальных услуг потребителем.

Читати далі

Яка відповідальність за несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг?

Комунальні послуги спрямовані на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи в забезпеченні: холодною та гарячою водою, водовідведенням, газо- та електропостачанням, опаленням, а також вивезення побутових відходів у порядку, установленому законодавством. Оплата послуг здійснюється відповідно до умов договорів та чинного законодавства. За несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг споживач несе відповідальність у вигляді передбачених законом санкцій

Читати далі

Розрахунок пені

Пеня - це неустойка, яка розраховується у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання (ст. 549 ЦКУ).

У багатьох господарських договорах є пункт, який передбачає штрафні санкції в разі невиконання однією із сторін взятих на себе зобов'язань. Наприклад, пункт договору приблизно такого змісту:

Читати далі

Корисні посилання

Коли проценти нараховуються на борг на рівні облікової ставки НБУ

Одновременное взыскание процентов и убытков

Расчет пени калькулятор

Одночасне стягнення процентів та збитків

Про деякі питання практики застосування законодавства про відповідальність за порушення грошових зобов'язань

Стягнення пені до повного виконання зобов'язань повністю відповідає законодавству

Проценти за користування грошовими коштами та пеня

Надання відповідачу відстрочки виконання судового рішення

Закон України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань» не поширюється на правовідносини сторін

Розмір і термін нарахування штрафних санкцій

Дивіться також:

калькулятор неустойки по алиментам калькулятор онлайн онлайн калькулятор неустойки калькулятор неустойки по договору расчет неустойки по алиментам калькулятор онлайн расчет неустойки калькулятор онлайн расчет неустойки калькулятор неустойки по алиментам онлайн расчет неустойки по алиментам калькулятор онлайн 2018 калькулятор неустойки по договору займа калькулятор неустойки по займу расчет неустойки онлайн калькулятор калькулятор расчета неустойки по алиментам онлайн расчет неустойки по договору калькулятор онлайн калькулятор расчет неустойки расчет неустойки по алиментам онлайн калькулятор калькулятор неустойки онлайн калькулятор расчета неустойки расчет неустойки онлайн расчет неустойки по алиментам калькулятор онлайн 2019 розрахунок неустойки онлайн калькулятор неустойки по алиментам калькулятор неустойки по алиментам онлайн рассчитать калькулятор неустойки онлайн калькулятор неустойки по договору калькулятор договорной неустойки