Розрахунок індексу інфляції та 3 річних

Розрахунок індексу інфляції та 3 річних

Штрафні санкціі в договорі. Про що треба знати?

ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО, ЩО РЕГУЛЮЄ ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В ДОГОВОРІ?

На сьогоднішній день в Україні існує два Кодекси, якими встановлюється відповідальність: Цивільний кодекс України та Господарський кодекс України. Крім того, якщо відповідальність в договорі встановлюється за грошове зобов’язання, то є окремий Закон України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань» від 22.11.1996 № 543/96-ВР.

Читати далі

Після стягнення суми боргу кредитор ще має право на інфляційні та 3% річних

Після стягнення суми боргу кредитор ще має право на інфляційні та 3% річних

Постанова ВГСУ від 01.11.2012 р. №5011-32/5219-2012

Стягнути з контрагента суму основного боргу за укладеним господарським договором — лише початок. Далі — проблеми лише починаються...

Спочатку потрібно отримати наказ про стягнення грошових сум за рішенням господарського суду, яке набрало законної сили. Потім віднести його державному виконавцю, який має вчинити відповідні виконавчі дії щодо погашення боргу.

Читати далі

Яка відповідальність за несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг?

Комунальні послуги спрямовані на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи в забезпеченні: холодною та гарячою водою, водовідведенням, газо- та електропостачанням, опаленням, а також вивезення побутових відходів у порядку, установленому законодавством. Оплата послуг здійснюється відповідно до умов договорів та чинного законодавства. За несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг споживач несе відповідальність у вигляді передбачених законом санкцій

Читати далі

Калькулятор штрафних санкцій

Калькулятор майнових втрат та санкцій

Пеня за несвоєчасне виконання

За правилами ст. 549 ЦК України неустойкою (штрафом, пенею) є грошова сума або інше майно, які боржник повинен передати кредиторові у разі порушення боржником зобов’язання. Штрафом є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми невиконаного або неналежно виконаного зобов'язання (ч. 2 ст. 549 ЦК України). Пенею є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов’язання за кожен день прострочення виконання (ч. 3 ст. 549 ЦК України).

Читати далі

Розрахунок інфляційних нарахувань

У відповідності до ст. 625 Цивільного кодексу України боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення.

Детальні роз’яснення для розрахунку інфляційних вміщені у Постанові про деякі питання практики застосування законодавства про відповідальність за порушення грошових зобов'язань. (Постанова Пленуму Вищого господарського суду № 14 від 17.12.2013 року).

Читати далі

Калькулятор інфляції

Інфляційні втрати нараховуються тільки на заборгованість у гривні. Якщо у вас заборгованість обчислюється в доларах США, євро або іншою валютою, то інфляційні втрати на цей борг не нараховуються.

Читати далі

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Корисні посилання

Подання заяв з кредиторськими вимогами

Можливість накладення арешту на рахунки

Розрахунок індексу інфляції

Одновременное взыскание процентов и убытков

Право сторін визначати у договорі розмір санкцій за прострочення виконання зобов'язання і строки їх нарахування

Назва штрафної санкціі практичного значення не має

Національний банк України знизив облікову ставку до 13%

Розрахунок ціни позову калькулятор

Как обеспечить исполнение обязательств по договору?

Розрахунок інфляційних нарахувань

Дивіться також:

розрахунок індексу інфляції калькулятор калькулятор 3 річних та інфляції розрахунок індексу інфляції 2021 розрахунок індексу інфляції розрахунок 3 річних та інфляції нарахування 3 річних та індексу інфляції калькулятор 3 річних та індекс інфляції формула розрахунку індексу інфляції калькулятор розрахунку індексу інфляції розрахунок індексу інфляції 2018 розрахунок індексу інфляції формула калькулятор індексу інфляції онлайн нарахування індексу інфляції та 3% річних за тепло не правомірно розрахунок інфляції та 3 річних розрахунок суми боргу з урахуванням індексу інфляції калькулятор індексу інфляції ліга онлайн калькулятор розрахунку індексу інфляції методика розрахунку індексу інфляції розрахунок індексу інфляції за період калькулятор індексу інфляції розрахунок індексу інфляції приклад калькулятор пені 3 річних та інфляції формула розрахунку індексу та рівня інфляції розрахунок індексу інфляції та 3 річних калькулятор розрахунку індексу інфляції та 3 річних