Розрахунок індексу інфляції 2021

Розрахунок індексу інфляції 2021

Розрахунок інфляційних нарахувань

У відповідності до ст. 625 Цивільного кодексу України боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення.

Детальні роз’яснення для розрахунку інфляційних вміщені у Постанові про деякі питання практики застосування законодавства про відповідальність за порушення грошових зобов'язань. (Постанова Пленуму Вищого господарського суду № 14 від 17.12.2013 року).

Читати далі

Калькулятор інфляції

Інфляційні втрати нараховуються тільки на заборгованість у гривні. Якщо у вас заборгованість обчислюється в доларах США, євро або іншою валютою, то інфляційні втрати на цей борг не нараховуються.

Читати далі

Розрахунок індексу інфляції

Можливість нарахування інфляційних втрат в разі невиконання або несвоєчасного проведення грошових розрахунків передбачена положеннями ст. 625 Цивільного кодексу України. В економіці індекс інфляції фактично визначає рівень знецінення грошей (зменшення їх купівельної спроможності).

Нарахування інфляції починає здійснюватися з наступного дня, після того як грошове зобов'язання має бути виконане, а закінчується днем, який передував даті погашення боргу.

Читати далі

Штрафні санкціі в договорі. Про що треба знати?

ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО, ЩО РЕГУЛЮЄ ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В ДОГОВОРІ?

На сьогоднішній день в Україні існує два Кодекси, якими встановлюється відповідальність: Цивільний кодекс України та Господарський кодекс України. Крім того, якщо відповідальність в договорі встановлюється за грошове зобов’язання, то є окремий Закон України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань» від 22.11.1996 № 543/96-ВР.

Читати далі

Розрахунок позовних вимог. Калькулятор ціни позову

Розрахунок ціни позовних вимог (далі також - розрахунок) - це відомий і досить зрозумілий на перший погляд процесуальний інструмент, який використовує позивач для обґрунтування своїх позовних вимог. Практичне значення розрахунку цілком передбачувано. Можна вказати на значення розрахунку для формування ціни позову. Розрахунок ціни позову дозволяє відповідачу намітити коло можливих заперечень проти позову, а також зустрічним позовом (зокрема, спрямоване до заліку початкового).

Читати далі

Калькулятор штрафних санкцій

Калькулятор майнових втрат та санкцій

Пеня за несвоєчасне виконання

За правилами ст. 549 ЦК України неустойкою (штрафом, пенею) є грошова сума або інше майно, які боржник повинен передати кредиторові у разі порушення боржником зобов’язання. Штрафом є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми невиконаного або неналежно виконаного зобов'язання (ч. 2 ст. 549 ЦК України). Пенею є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов’язання за кожен день прострочення виконання (ч. 3 ст. 549 ЦК України).

Читати далі

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Корисні посилання

Неустойка, штраф, пеня які розміри та вимоги?

Види і розмір штрафних санкцій

Цена иска. Расчет. Калькулятор цены иска

Ответственность за коммунальные долги. Что нужно знать?

Про іпотеку і строки давності

Відповідальність за порушення зобов'язань за договором

Розрахунок інфляційних нарахувань

Взыскание процентов и пени

Калькулятор инфляции

Розрахунок ціни позову калькулятор

Дивіться також:

розрахунок індексу інфляції та 3 річних формула розрахунку індексу та рівня інфляції методика розрахунку індексу інфляції розрахунок індексу інфляції приклад індекс інфляції на 2021 рік нарахування індексу інфляції та 3% річних за тепло не правомірно розрахунок індексу інфляції 2018 калькулятор розрахунку індексу інфляції та 3 річних розрахунок індексу інфляції 2021 калькулятор інфляції 2021 індекс інфляції 2021 формула розрахунку індексу інфляції калькулятор індексу інфляції ліга калькулятор індексу інфляції індекси інфляції 2021 онлайн калькулятор розрахунку індексу інфляції розрахунок індексу інфляції за період розрахунок індексу інфляції формула калькулятор розрахунку індексу інфляції калькулятор індексу інфляції онлайн розрахунок суми боргу з урахуванням індексу інфляції розрахунок індексу інфляції нарахування 3 річних та індексу інфляції коефіцієнт інфляції 2021 розрахунок індексу інфляції калькулятор