Розрахунок індексу інфляції 2018

Розрахунок індексу інфляції 2018

Розрахунок інфляційних нарахувань

У відповідності до ст. 625 Цивільного кодексу України боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення.

Детальні роз’яснення для розрахунку інфляційних вміщені у Постанові про деякі питання практики застосування законодавства про відповідальність за порушення грошових зобов'язань. (Постанова Пленуму Вищого господарського суду № 14 від 17.12.2013 року).

Читати далі

Калькулятор інфляції

Інфляційні втрати нараховуються тільки на заборгованість у гривні. Якщо у вас заборгованість обчислюється в доларах США, євро або іншою валютою, то інфляційні втрати на цей борг не нараховуються.

Читати далі

Національний банк України зберіг облікову ставку незмінною на рівні 14%

Правління Національного банку України прийняло рішення залишити облікову ставку незмінною на рівні 14% річних. Це пов’язано з необхідністю нівелювати ризики для досягнення цілей з інфляції у 2017-2018 роках.

Читати далі

Розрахунок індексу інфляції

Можливість нарахування інфляційних втрат в разі невиконання або несвоєчасного проведення грошових розрахунків передбачена положеннями ст. 625 Цивільного кодексу України. В економіці індекс інфляції фактично визначає рівень знецінення грошей (зменшення їх купівельної спроможності).

Нарахування інфляції починає здійснюватися з наступного дня, після того як грошове зобов'язання має бути виконане, а закінчується днем, який передував даті погашення боргу.

Читати далі

Національний банк України зберіг облікову ставку незмінною на рівні 14%

Правління Національного банку України прийняло рішення залишити облікову ставку незмінною на рівні 14% річних. Це пов’язано з необхідністю нівелювати інфляційні ризики для досягнення цілей з інфляції у 2017-2018 роках.

Споживча інфляція стрімко уповільнилася у 2016 році до 12.4% (з 43.3% у 2015 році), що відповідало прогнозам Національного банку. Таким чином, Національний банк досягнув ціль з інфляції, визначену Стратегією монетарної політики на 2016-2020 роки.

Читати далі

Штрафні санкціі в договорі. Про що треба знати?

ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО, ЩО РЕГУЛЮЄ ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В ДОГОВОРІ?

На сьогоднішній день в Україні існує два Кодекси, якими встановлюється відповідальність: Цивільний кодекс України та Господарський кодекс України. Крім того, якщо відповідальність в договорі встановлюється за грошове зобов’язання, то є окремий Закон України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань» від 22.11.1996 № 543/96-ВР.

Читати далі

Розрахунок позовних вимог. Калькулятор ціни позову

Розрахунок ціни позовних вимог (далі також - розрахунок) - це відомий і досить зрозумілий на перший погляд процесуальний інструмент, який використовує позивач для обґрунтування своїх позовних вимог. Практичне значення розрахунку цілком передбачувано. Можна вказати на значення розрахунку для формування ціни позову. Розрахунок ціни позову дозволяє відповідачу намітити коло можливих заперечень проти позову, а також зустрічним позовом (зокрема, спрямоване до заліку початкового).

Читати далі

Корисні посилання

Стягнення пені до повного виконання зобов'язань повністю відповідає законодавству

Розрахунок інфляційних нарахувань

Судове рішення не позбавляє права на штрафні санкції

Расчет штрафных санкций. Украинское законодательство

Стягнення з кожного поручителя окремо

Взыскание процентов и пени

Розрахунок індексу інфляції

Право на власний розсуд врегулювати свої відносини

Державна реєстрація інвестиційного банківського депозиту

Поновлення процесуальних строків у Цивільному процесі

Дивіться також:

розрахунок індексу інфляції розрахунок індексу інфляції калькулятор онлайн калькулятор розрахунку індексу інфляції розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2018 калькулятор індексу інфляції ліга методика розрахунку індексу інфляції калькулятор розрахунку індексу інфляції та 3 річних розрахунок пені калькулятор 2018 розрахунок індексу інфляції приклад калькулятор індексу інфляції онлайн калькулятор розрахунку індексу інфляції формула розрахунку індексу та рівня інфляції розрахунок індексу інфляції формула формула розрахунку індексу інфляції розрахунок індексу інфляції та 3 річних калькулятор індексу інфляції нарахування індексу інфляції та 3% річних за тепло не правомірно розрахунок індексу інфляції за період розрахунок суми боргу з урахуванням індексу інфляції розрахунок інфляції розрахунок індексу інфляції 2018 нарахування 3 річних та індексу інфляції розрахунок пені формула 2018 розрахунок індексу інфляції 2021 облікова ставка нбу розрахунок пені 2018