Калькулятор розрахунку кредиту

Калькулятор розрахунку кредиту

Часткове задоволення вимоги банку

У виконавчому написі нотаріуса зазначено про часткове задоволення вимоги банку, без зазначення конкретних видів заборгованості, з яких складається ця сума (основна, проценти, штрафи чи інші суми, вказані у розрахунку)

11 липня 2017 року Справа № 907/538/16 Вищий господарський суд України

Читати далі

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Калькулятор розрахунку заборгованості за договором допоможе правильно визначити розмір неустойки, яка утворилася при неналежному виконанні якихось зобов'язань однієї зі сторін. На практиці найчастіше борги виникають при таких правовідносинах:

при невиконанні позичальником своїх обов'язків за договором позики;

при порушеннях орендарем умов договору оренди;

порушення з інших правопорушень.

Читати далі

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Розрахунок позовних вимог. Калькулятор ціни позову

Розрахунок ціни позовних вимог (далі також - розрахунок) - це відомий і досить зрозумілий на перший погляд процесуальний інструмент, який використовує позивач для обґрунтування своїх позовних вимог. Практичне значення розрахунку цілком передбачувано. Можна вказати на значення розрахунку для формування ціни позову. Розрахунок ціни позову дозволяє відповідачу намітити коло можливих заперечень проти позову, а також зустрічним позовом (зокрема, спрямоване до заліку початкового).

Читати далі

Право сторін визначати у договорі розмір санкцій за прострочення виконання зобов'язання і строки їх нарахування

Законодавець передбачив право сторін визначати у договорі розмір санкцій за прострочення виконання зобов'язання і строки їх нарахування.

17 серпня 2017 року Справа № 910/16952/14 Вищий господарський суд України

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/68364535

«Відповідно до ч. 6 ст. 232 ГК України, нарахування штрафних санкцій за прострочення виконання зобов'язання, якщо інше не встановлено законом або договором, припиняється через шість місяців від дня, коли зобов'язання мало бути виконано.

Читати далі

Розрахунок пені

Пеня - це неустойка, яка розраховується у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання (ст. 549 ЦКУ).

У багатьох господарських договорах є пункт, який передбачає штрафні санкції в разі невиконання однією із сторін взятих на себе зобов'язань. Наприклад, пункт договору приблизно такого змісту:

Читати далі

Строк нарахування пені

Лише у разі відсутності умов у договорі про строки нарахування штрафних санкцій їх нарахування припиняється через шість місяців від дня, коли зобов'язання мало бути виконано.

27 липня 2017 року Справа № 910/16954/14 Вищий господарський суд України

Читати далі

Корисні посилання

Цена иска. Расчет. Калькулятор цены иска

Про деякі питання практики застосування законодавства про відповідальність за порушення грошових зобов'язань

Стягнення пені до повного виконання зобов'язань повністю відповідає законодавству

Одночасне стягнення штрафу та пені

Національний банк України зберіг облікову ставку незмінною на рівні 14%

Штрафні санкціі в договорі. Про що треба знати?

Одновременное взыскание процентов и убытков

Відповідальність за порушення зобов'язань за договором

Часткове задоволення вимоги банку

Право на власний розсуд врегулювати свої відносини

Дивіться також:

калькулятор процентов по кредиту калькулятор розрахунку штрафних санкцій за договором калькулятор розрахунку пені по аліментам калькулятор розрахунку індексу інфляції та 3 річних калькулятор просрочки по кредиту калькулятор задолженности по кредиту калькулятор розрахунку кредиту калькулятор розрахунку пені 3 річних та інфляції калькулятор розрахунку 3 відсотків річних калькулятор розрахунку онлайн калькулятор розрахунку індексу інфляції калькулятор розрахунку дат как посчитать процент по кредиту калькулятор калькулятор процентов по кредиту онлайн как посчитать проценты по кредиту калькулятор калькулятор розрахунку індексації калькулятор розрахунку пенсії калькулятор розрахунку штрафних санкцій калькулятор розрахунку індексу інфляції калькулятор розрахунку 3 річних калькулятор розрахунку пені калькулятор розрахунку пені за несвоєчасну виплату заробітної плати калькулятор розрахунку інфляційних втрат калькулятор пеней по кредиту калькулятор розрахунку пені по податкам