Облікова ставка нбу розрахунок пені 2021

Облікова ставка нбу розрахунок пені 2021

Розрахунок пені

Пеня - це неустойка, яка розраховується у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання (ст. 549 ЦКУ).

У багатьох господарських договорах є пункт, який передбачає штрафні санкції в разі невиконання однією із сторін взятих на себе зобов'язань. Наприклад, пункт договору приблизно такого змісту:

Читати далі

Калькулятор пені онлайн розрахунок

Пенею називається неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання і береться за кожен день прострочення виконання платежу.

Однак на практиці пеня застосовується також при простроченні виконання інших зобов'язань, наприклад поставки товару.

Як розрахувати пеню за прострочення виконання зобов'язання?

Для розрахунку пені за несвоєчасне виконання зобов'язань необхідно виконати наступні дії:

Відкрийте калькулятор пені.

Читати далі

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Калькулятор розрахунку заборгованості за договором допоможе правильно визначити розмір неустойки, яка утворилася при неналежному виконанні якихось зобов'язань однієї зі сторін. На практиці найчастіше борги виникають при таких правовідносинах:

при невиконанні позичальником своїх обов'язків за договором позики;

при порушеннях орендарем умов договору оренди;

порушення з інших правопорушень.

Читати далі

Розрахунок позовних вимог. Калькулятор ціни позову

Розрахунок ціни позовних вимог (далі також - розрахунок) - це відомий і досить зрозумілий на перший погляд процесуальний інструмент, який використовує позивач для обґрунтування своїх позовних вимог. Практичне значення розрахунку цілком передбачувано. Можна вказати на значення розрахунку для формування ціни позову. Розрахунок ціни позову дозволяє відповідачу намітити коло можливих заперечень проти позову, а також зустрічним позовом (зокрема, спрямоване до заліку початкового).

Читати далі

Яка відповідальність за несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг?

Комунальні послуги спрямовані на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи в забезпеченні: холодною та гарячою водою, водовідведенням, газо- та електропостачанням, опаленням, а також вивезення побутових відходів у порядку, установленому законодавством. Оплата послуг здійснюється відповідно до умов договорів та чинного законодавства. За несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг споживач несе відповідальність у вигляді передбачених законом санкцій

Читати далі

Національний банк України знизив облікову ставку до 12.5%

Правління Національного банку України прийняло рішення про зниження облікової ставки до 12.5% річних з 26 травня 2017 року. Пом’якшення монетарної політики узгоджується з необхідністю досягнення цілей щодо інфляції у 2017-2018 роках та водночас спрямоване на підтримку економічного зростання.

Читати далі

Корисні посилання

Продавець має право вимагати від покупця товар

Розрахунок індексу інфляції

Ответственность за невыполнение договоров

Стягнення з кожного поручителя окремо

Одновременное взыскание процентов и убытков

Размер и срок начисления штрафных санкций

Розрахунок пені

Національний банк України зберіг облікову ставку незмінною на рівні 14%

Національний банк України знизив облікову ставку до 12.5%

Как обеспечить исполнение обязательств по договору?

Дивіться також:

облікова ставка нбу розрахунок пені 2020 облікова ставка нбу розрахунок пені 2021 облікова ставка нбу розрахунок пені 2018 розрахунок пені формула 2021 розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2021 розрахунок пені подвійна ставка нбу облікова ставка нбу розрахунок пені 2019 розрахунок пені подвійна облікова розрахунок пені онлайн облікова ставка нбу облікова ставка нбу розрахунок пені 2021 подвійна облікова ставка нбу 2021 облікова ставка нбу 2019 облікова ставка нбу 2021 розрахунок пені калькулятор 2021 подвійна облікова ставка як розрахувати облікова ставка нбу калькулятор подвійна облікова ставка нбу розрахунок пені подвійна облікова ставка нбу розрахунок пені по аліментам 2021 подвійна облікова ставка нбу подвійна облікова ставка нбу це облікова ставка нбу 2006-2021 р подвійна облікова ставка нбу 2021 калькулятор подвійна облікова ставка нбу розрахунок пені