Калькулятор підрахунку заборгованості та штрафних санкцій

Калькулятор підрахунку заборгованості та штрафних санкцій

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Розрахунок пені

Пеня - це неустойка, яка розраховується у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання (ст. 549 ЦКУ).

У багатьох господарських договорах є пункт, який передбачає штрафні санкції в разі невиконання однією із сторін взятих на себе зобов'язань. Наприклад, пункт договору приблизно такого змісту:

Читати далі

Право сторін визначати у договорі розмір санкцій за прострочення виконання зобов'язання і строки їх нарахування

Законодавець передбачив право сторін визначати у договорі розмір санкцій за прострочення виконання зобов'язання і строки їх нарахування.

17 серпня 2017 року Справа № 910/16952/14 Вищий господарський суд України

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/68364535

«Відповідно до ч. 6 ст. 232 ГК України, нарахування штрафних санкцій за прострочення виконання зобов'язання, якщо інше не встановлено законом або договором, припиняється через шість місяців від дня, коли зобов'язання мало бути виконано.

Читати далі

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Калькулятор розрахунку заборгованості за договором допоможе правильно визначити розмір неустойки, яка утворилася при неналежному виконанні якихось зобов'язань однієї зі сторін. На практиці найчастіше борги виникають при таких правовідносинах:

при невиконанні позичальником своїх обов'язків за договором позики;

при порушеннях орендарем умов договору оренди;

порушення з інших правопорушень.

Читати далі

Розрахунок індексу інфляції

Можливість нарахування інфляційних втрат в разі невиконання або несвоєчасного проведення грошових розрахунків передбачена положеннями ст. 625 Цивільного кодексу України. В економіці індекс інфляції фактично визначає рівень знецінення грошей (зменшення їх купівельної спроможності).

Нарахування інфляції починає здійснюватися з наступного дня, після того як грошове зобов'язання має бути виконане, а закінчується днем, який передував даті погашення боргу.

Читати далі

Розмір і термін нарахування штрафних санкцій

Встановивши розмір і термін нарахування штрафних санкцій за порушення грошового зобов’язання, законодавець передбачив також і право сторін врегулювати ці відносини у договорі.

Отже в таких випадках 6 - ма місяцями все не обмежується.

Постанова від 21 червня 2017 року № 3-432гс17

Судова палата у господарських справах Верховного Суду України

Читати далі

Строк нарахування пені

Лише у разі відсутності умов у договорі про строки нарахування штрафних санкцій їх нарахування припиняється через шість місяців від дня, коли зобов'язання мало бути виконано.

27 липня 2017 року Справа № 910/16954/14 Вищий господарський суд України

Читати далі

Корисні посилання

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Розмір і термін нарахування штрафних санкцій

Надання відповідачу відстрочки виконання судового рішення

Проценти за користування грошовими коштами та пеня

Стягнення з кожного поручителя окремо

Одновременное взыскание штрафа и пени

Обов'язковість оплати оренди та санкцій

Про зарахування зустрічних позовних вимог

Цена иска. Расчет. Калькулятор цены иска

Яка відповідальність за несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг?

Дивіться також:

калькулятор заборгованості калькулятор штрафних санкцій ліга закон розрахунок штрафних санкцій онлайн клопотання про зменшення розміру штрафних санкцій зразок калькулятор розрахунку штрафних санкцій за договором методика розрахунків штрафних санкцій формула нарахування штрафних санкцій розрахунок штрафних санкцій калькулятор автоматичний розрахунок штрафних санкцій за споживчим договором нарахування штрафних санкцій розрахунок штрафних санкцій калькулятор штрафних санкцій онлайн онлайн калькулятор штрафних санкцій розмір штрафних санкцій розрахунок штрафних санкцій за договором поставки калькулятор штрафних санкцій калькулятор підрахунку заборгованості та штрафних санкцій стягнення штрафних санкцій за договором ліга калькулятор штрафних санкцій види штрафних санкцій калькулятор штрафних санкцій ліга калькулятор заборгованості по аліментам зменшення штрафних санкцій господарським судом калькулятор розрахунку штрафних санкцій розрахунок штрафних санкцій ліга