Калькулятор нарахування пені , інфляції, 3% річних

Калькулятор нарахування пені , інфляції, 3% річних

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Яка відповідальність за несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг?

Комунальні послуги спрямовані на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи в забезпеченні: холодною та гарячою водою, водовідведенням, газо- та електропостачанням, опаленням, а також вивезення побутових відходів у порядку, установленому законодавством. Оплата послуг здійснюється відповідно до умов договорів та чинного законодавства. За несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг споживач несе відповідальність у вигляді передбачених законом санкцій

Читати далі

Строк нарахування пені

Лише у разі відсутності умов у договорі про строки нарахування штрафних санкцій їх нарахування припиняється через шість місяців від дня, коли зобов'язання мало бути виконано.

27 липня 2017 року Справа № 910/16954/14 Вищий господарський суд України

Читати далі

Штрафні санкціі в договорі. Про що треба знати?

ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО, ЩО РЕГУЛЮЄ ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В ДОГОВОРІ?

На сьогоднішній день в Україні існує два Кодекси, якими встановлюється відповідальність: Цивільний кодекс України та Господарський кодекс України. Крім того, якщо відповідальність в договорі встановлюється за грошове зобов’язання, то є окремий Закон України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань» від 22.11.1996 № 543/96-ВР.

Читати далі

Розрахунок індексу інфляції

Можливість нарахування інфляційних втрат в разі невиконання або несвоєчасного проведення грошових розрахунків передбачена положеннями ст. 625 Цивільного кодексу України. В економіці індекс інфляції фактично визначає рівень знецінення грошей (зменшення їх купівельної спроможності).

Нарахування інфляції починає здійснюватися з наступного дня, після того як грошове зобов'язання має бути виконане, а закінчується днем, який передував даті погашення боргу.

Читати далі

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Калькулятор розрахунку заборгованості за договором допоможе правильно визначити розмір неустойки, яка утворилася при неналежному виконанні якихось зобов'язань однієї зі сторін. На практиці найчастіше борги виникають при таких правовідносинах:

при невиконанні позичальником своїх обов'язків за договором позики;

при порушеннях орендарем умов договору оренди;

порушення з інших правопорушень.

Читати далі

Право сторін визначати у договорі розмір санкцій за прострочення виконання зобов'язання і строки їх нарахування

Законодавець передбачив право сторін визначати у договорі розмір санкцій за прострочення виконання зобов'язання і строки їх нарахування.

17 серпня 2017 року Справа № 910/16952/14 Вищий господарський суд України

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/68364535

«Відповідно до ч. 6 ст. 232 ГК України, нарахування штрафних санкцій за прострочення виконання зобов'язання, якщо інше не встановлено законом або договором, припиняється через шість місяців від дня, коли зобов'язання мало бути виконано.

Читати далі

Корисні посилання

Одновременное взыскание процентов и убытков

Проценти за користування грошовими коштами та пеня

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Расчет пени. Практические рекомендации

Рекомендації відносно порядку застосування індексів інфляції при розгляді судових справ

Цена иска. Расчет. Калькулятор цены иска

Яка відповідальність за несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг?

Одночасне застосування штрафу і пені

Оскільки кредитором є фізична особа, неправомірно перераховано пеню

Національний банк України знизив облікову ставку до 13%

Дивіться також:

нарахування пені у 2021 період нарахування пені нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати нарахування індексу інфляції та 3% річних за тепло не правомірно калькулятор нарахування пені 2019 калькулятор 3 річних та інфляції калькулятор розрахунку пені 3 річних та інфляції нарахування 3 річних та індексу інфляції калькулятор нарахування пені , інфляції, 3% річних нарахування пені 3% річних онлайн-калькулятор пені 3 річних та інфляції строки нарахування пені нарахування пені в господарському процесі нарахування пені онлайн калькулятор нарахування пені за договором підряду формула нарахування пені нарахування пені калькулятор калькулятор пені 3 річних та інфляції нарахування пені за договором нарахування пені порядок нарахування пені калькулятор нарахування пені калькулятор нарахування пені 2021 строк нарахування пені строк нарахування пені 6 місяців