Калькулятор пені 2019

Калькулятор пені 2019

Про правильність нарахування пені та обчислення строку позовної давності

Про правильність нарахування пені та обчислення строку позовної давності для її стягнення внаслідок порушення орендарем строків оплати орендної плати орендодавцю обладнання.

Читати далі

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Калькулятор розрахунку заборгованості за договором допоможе правильно визначити розмір неустойки, яка утворилася при неналежному виконанні якихось зобов'язань однієї зі сторін. На практиці найчастіше борги виникають при таких правовідносинах:

при невиконанні позичальником своїх обов'язків за договором позики;

при порушеннях орендарем умов договору оренди;

порушення з інших правопорушень.

Читати далі

Національний банк України знизив облікову ставку до 13%

Правління Національного банку України прийняло рішення про зниження облікової ставки до 13% річних з 14 квітня 2017 року. Відновлення циклу пом’якшення монетарної політики узгоджується з необхідністю досягнення цілей щодо інфляції у 2017-2019 роках та надасть підтримку темпам економічного зростання.

Споживча інфляція у березні 2017 року становила 15.1% у річному вимірі. Зростання цін прискорилося переважно внаслідок ефекту бази порівняння та збільшення виробничих витрат.

Читати далі

Розрахунок пені

Пеня - це неустойка, яка розраховується у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання (ст. 549 ЦКУ).

У багатьох господарських договорах є пункт, який передбачає штрафні санкції в разі невиконання однією із сторін взятих на себе зобов'язань. Наприклад, пункт договору приблизно такого змісту:

Читати далі

Штрафні санкціі в договорі. Про що треба знати?

ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО, ЩО РЕГУЛЮЄ ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В ДОГОВОРІ?

На сьогоднішній день в Україні існує два Кодекси, якими встановлюється відповідальність: Цивільний кодекс України та Господарський кодекс України. Крім того, якщо відповідальність в договорі встановлюється за грошове зобов’язання, то є окремий Закон України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань» від 22.11.1996 № 543/96-ВР.

Читати далі

Яка відповідальність за несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг?

Комунальні послуги спрямовані на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи в забезпеченні: холодною та гарячою водою, водовідведенням, газо- та електропостачанням, опаленням, а також вивезення побутових відходів у порядку, установленому законодавством. Оплата послуг здійснюється відповідно до умов договорів та чинного законодавства. За несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг споживач несе відповідальність у вигляді передбачених законом санкцій

Читати далі

Корисні посилання

Неустойка, штраф, пеня які розміри та вимоги?

Порядок розрахунку пені за прострочення сплати аліментів

Обов'язковість оплати оренди та санкцій

Національний банк України знизив облікову ставку до 13%

Одновременное взыскание процентов и убытков

Про індексацію орендної плати

Оскільки кредитором є фізична особа, неправомірно перераховано пеню

Судове рішення не позбавляє права на штрафні санкції

Акт звірки не є доказом

Как обеспечить исполнение обязательств по договору?

Дивіться також:

индекс инфляции 2019 украина калькулятор расчета пени украина 2019 розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2019 калькулятор подвійна облікова ставка нбу 2019 калькулятор індекс інфляції грудень 2019 калькулятор індексації 2019 розрахунок пені калькулятор 2019 калькулятор пени по налогам украина 2019 ставка нбу для расчета пени 2019 калькулятор пені 2019 калькулятор расчета неустойки по алиментам 2019 калькулятор інфляції 2019 калькулятор пени 2019 індекс інфляції 2019 індекси інфляції 2019 калькулятор пені по податкам 2019 калькулятор нарахування пені 2019 індекс інфляції березень 2019 розрахунок пені формула 2019 расчет неустойки по алиментам калькулятор онлайн 2019 облікова ставка нбу розрахунок пені 2019 подвійна облікова ставку нбу 2019 калькулятор розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2019 облікова ставка нбу 2019 калькулятор расчета пени по налогам украина 2019