Калькулятор санкцій

Калькулятор санкцій

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Калькулятор розрахунку заборгованості за договором допоможе правильно визначити розмір неустойки, яка утворилася при неналежному виконанні якихось зобов'язань однієї зі сторін. На практиці найчастіше борги виникають при таких правовідносинах:

при невиконанні позичальником своїх обов'язків за договором позики;

при порушеннях орендарем умов договору оренди;

порушення з інших правопорушень.

Читати далі

Розрахунок пені

Пеня - це неустойка, яка розраховується у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання (ст. 549 ЦКУ).

У багатьох господарських договорах є пункт, який передбачає штрафні санкції в разі невиконання однією із сторін взятих на себе зобов'язань. Наприклад, пункт договору приблизно такого змісту:

Читати далі

Штрафні санкціі в договорі. Про що треба знати?

ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО, ЩО РЕГУЛЮЄ ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В ДОГОВОРІ?

На сьогоднішній день в Україні існує два Кодекси, якими встановлюється відповідальність: Цивільний кодекс України та Господарський кодекс України. Крім того, якщо відповідальність в договорі встановлюється за грошове зобов’язання, то є окремий Закон України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань» від 22.11.1996 № 543/96-ВР.

Читати далі

Розрахунок позовних вимог. Калькулятор ціни позову

Розрахунок ціни позовних вимог (далі також - розрахунок) - це відомий і досить зрозумілий на перший погляд процесуальний інструмент, який використовує позивач для обґрунтування своїх позовних вимог. Практичне значення розрахунку цілком передбачувано. Можна вказати на значення розрахунку для формування ціни позову. Розрахунок ціни позову дозволяє відповідачу намітити коло можливих заперечень проти позову, а також зустрічним позовом (зокрема, спрямоване до заліку початкового).

Читати далі

Обов'язковість оплати оренди та санкцій

Невикористання орендарем з власної волі об'єкту оренди не звільняють від обов'язку з внесення суборендних платежів та санкцій

19 липня 2017 року № 910/24231/15 Вищий господарський суд України

«Згідно із частиною 6 статті 762 Цивільного кодексу України, наймач звільняється від плати за весь час, протягом якого майно не могло бути використане ним через обставини, за які він не відповідає.

Таких обставин судом у справі встановлено не було

Читати далі

Калькулятор пені онлайн розрахунок

Пенею називається неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання і береться за кожен день прострочення виконання платежу.

Однак на практиці пеня застосовується також при простроченні виконання інших зобов'язань, наприклад поставки товару.

Як розрахувати пеню за прострочення виконання зобов'язання?

Для розрахунку пені за несвоєчасне виконання зобов'язань необхідно виконати наступні дії:

Відкрийте калькулятор пені.

Читати далі

Корисні посилання

Размер и срок начисления штрафных санкций

Про деякі питання практики застосування законодавства про відповідальність за порушення грошових зобов'язань

Строк нарахування пені

Стягнення з кожного поручителя окремо

Коли проценти нараховуються на борг на рівні облікової ставки НБУ

Можливість накладення арешту на рахунки

Как обеспечить исполнение обязательств по договору?

Розрахунок інфляційних нарахувань

Одночасне застосування штрафу і пені

Розрахунок індексу інфляції

Дивіться також:

розрахунок суму фінансових санкцій калькулятор санкцій розрахунок штрафних санкцій ліга методика розрахунків штрафних санкцій розрахунок штрафних санкцій за договором поставки зменшення штрафних санкцій господарським судом нарахування штрафних санкцій калькулятор штрафних санкцій онлайн розмір штрафних санкцій формула нарахування штрафних санкцій калькулятор штрафних санкцій ліга калькулятор розрахунку штрафних санкцій за договором стягнення штрафних санкцій за договором види санкцій розрахунок штрафних санкцій калькулятор калькулятор штрафних санкцій ліга калькулятор штрафних санкцій калькулятор підрахунку заборгованості та штрафних санкцій калькулятор штрафних санкцій ліга закон калькулятор санкцій онлайн розрахунок розрахунок штрафних санкцій онлайн онлайн калькулятор штрафних санкцій види штрафних санкцій розрахунок штрафних санкцій калькулятор розрахунку штрафних санкцій