Розрахунок 3% річних калькулятор

Розрахунок 3% річних калькулятор

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Яка відповідальність за несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг?

Комунальні послуги спрямовані на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи в забезпеченні: холодною та гарячою водою, водовідведенням, газо- та електропостачанням, опаленням, а також вивезення побутових відходів у порядку, установленому законодавством. Оплата послуг здійснюється відповідно до умов договорів та чинного законодавства. За несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг споживач несе відповідальність у вигляді передбачених законом санкцій

Читати далі

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Калькулятор розрахунку заборгованості за договором допоможе правильно визначити розмір неустойки, яка утворилася при неналежному виконанні якихось зобов'язань однієї зі сторін. На практиці найчастіше борги виникають при таких правовідносинах:

при невиконанні позичальником своїх обов'язків за договором позики;

при порушеннях орендарем умов договору оренди;

порушення з інших правопорушень.

Читати далі

Штрафні санкціі в договорі. Про що треба знати?

ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО, ЩО РЕГУЛЮЄ ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В ДОГОВОРІ?

На сьогоднішній день в Україні існує два Кодекси, якими встановлюється відповідальність: Цивільний кодекс України та Господарський кодекс України. Крім того, якщо відповідальність в договорі встановлюється за грошове зобов’язання, то є окремий Закон України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань» від 22.11.1996 № 543/96-ВР.

Читати далі

Розрахунок позовних вимог. Калькулятор ціни позову

Розрахунок ціни позовних вимог (далі також - розрахунок) - це відомий і досить зрозумілий на перший погляд процесуальний інструмент, який використовує позивач для обґрунтування своїх позовних вимог. Практичне значення розрахунку цілком передбачувано. Можна вказати на значення розрахунку для формування ціни позову. Розрахунок ціни позову дозволяє відповідачу намітити коло можливих заперечень проти позову, а також зустрічним позовом (зокрема, спрямоване до заліку початкового).

Читати далі

Розрахунок пені

Пеня - це неустойка, яка розраховується у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання (ст. 549 ЦКУ).

У багатьох господарських договорах є пункт, який передбачає штрафні санкції в разі невиконання однією із сторін взятих на себе зобов'язань. Наприклад, пункт договору приблизно такого змісту:

Читати далі

Одночасне стягнення процентів та збитків

Відсутні обмеження на одночасне стягнення процентів, передбачених ст. 536 ЦК, інфляційних збитків та трьох процентів річних, передбачених ст.625 ЦК

18 липня 2017 року Справа № 910/21211/16 Вищий господарський суд України

Читати далі

Корисні посилання

Расчет пени калькулятор

Калькулятор инфляции

В случае просрочки платежей потребитель коммунальных услуг обязан уплатить санкции

Продавець має право вимагати від покупця товар

Одновременное взыскание процентов и убытков

Штрафні санкціі в договорі. Про що треба знати?

Строк нарахування пені

Національний банк України зберіг облікову ставку незмінною на рівні 14%

Поновлення процесуальних строків у Цивільному процесі

Одночасне стягнення процентів та збитків

Дивіться також:

розрахунок 3 відсотків річних калькулятор розрахунок пені інфляційних та 3 річних розрахунок інфляційних та 3 річних розрахунок індексу інфляції та 3 річних розрахунок інфляції та 3 річних розрахунок 3 річних онлайн розрахунок 3 річних та інфляційних втрат розрахунок пені та 3 річних онлайн розрахунок відсотків річних розрахунок 3 відсотків річних розрахунок трьох відсотків річних розрахунок 3 річних формула розрахунок річних відсотків розрахунок 3 річних та інфляції розрахунок 3% річних розрахунок 3 річних калькулятор розрахунок 3 річних розрахунок 3 відсотків річних формула розрахунок 3 річних та інфляційних онлайн розрахунок річних розрахунок інфляційних втрат та 3 річних розрахунок 3 процентів річних розрахунок 3 річних від простроченої суми калькулятор розрахунок 3% річних калькулятор розрахунок пені та 3 річних