Калькулятор інфляції онлайн

Калькулятор інфляції онлайн

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Калькулятор розрахунку заборгованості за договором допоможе правильно визначити розмір неустойки, яка утворилася при неналежному виконанні якихось зобов'язань однієї зі сторін. На практиці найчастіше борги виникають при таких правовідносинах:

при невиконанні позичальником своїх обов'язків за договором позики;

при порушеннях орендарем умов договору оренди;

порушення з інших правопорушень.

Читати далі

Калькулятор пені онлайн розрахунок

Пенею називається неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання і береться за кожен день прострочення виконання платежу.

Однак на практиці пеня застосовується також при простроченні виконання інших зобов'язань, наприклад поставки товару.

Як розрахувати пеню за прострочення виконання зобов'язання?

Для розрахунку пені за несвоєчасне виконання зобов'язань необхідно виконати наступні дії:

Відкрийте калькулятор пені.

Читати далі

Розрахунок індексу інфляції

Можливість нарахування інфляційних втрат в разі невиконання або несвоєчасного проведення грошових розрахунків передбачена положеннями ст. 625 Цивільного кодексу України. В економіці індекс інфляції фактично визначає рівень знецінення грошей (зменшення їх купівельної спроможності).

Нарахування інфляції починає здійснюватися з наступного дня, після того як грошове зобов'язання має бути виконане, а закінчується днем, який передував даті погашення боргу.

Читати далі

Штрафні санкціі в договорі. Про що треба знати?

ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО, ЩО РЕГУЛЮЄ ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В ДОГОВОРІ?

На сьогоднішній день в Україні існує два Кодекси, якими встановлюється відповідальність: Цивільний кодекс України та Господарський кодекс України. Крім того, якщо відповідальність в договорі встановлюється за грошове зобов’язання, то є окремий Закон України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань» від 22.11.1996 № 543/96-ВР.

Читати далі

Розрахунок позовних вимог. Калькулятор ціни позову

Розрахунок ціни позовних вимог (далі також - розрахунок) - це відомий і досить зрозумілий на перший погляд процесуальний інструмент, який використовує позивач для обґрунтування своїх позовних вимог. Практичне значення розрахунку цілком передбачувано. Можна вказати на значення розрахунку для формування ціни позову. Розрахунок ціни позову дозволяє відповідачу намітити коло можливих заперечень проти позову, а також зустрічним позовом (зокрема, спрямоване до заліку початкового).

Читати далі

Розрахунок пені

Пеня - це неустойка, яка розраховується у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання (ст. 549 ЦКУ).

У багатьох господарських договорах є пункт, який передбачає штрафні санкції в разі невиконання однією із сторін взятих на себе зобов'язань. Наприклад, пункт договору приблизно такого змісту:

Читати далі

Корисні посилання

Порядок розрахунку пені за прострочення сплати аліментів

Ответственность за невыполнение договоров

Національний банк України зберіг облікову ставку незмінною на рівні 14%

Стягнення пені до повного виконання зобов'язань повністю відповідає законодавству

Как обеспечить исполнение обязательств по договору?

Обязательность оплаты аренды и санкций

Яка відповідальність за несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг?

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Про правильність нарахування пені та обчислення строку позовної давності

Одночасне стягнення штрафу та пені

Дивіться також:

коефіцієнт інфляції калькулятор калькулятор інфляції 2019 калькулятор індексу інфляції онлайн калькулятор розрахунку індексу інфляції калькулятор інфляції та 3% річних онлайн калькулятор 3 річних та інфляції розрахунок інфляції онлайн калькулятор індексу інфляції калькулятор інфляції 2021 розрахунок інфляції калькулятор калькулятор індекса інфляції калькулятор інфляції розрахунок індексу інфляції калькулятор калькулятор 3 річних та індекс інфляції калькулятор індекс інфляції онлайн калькулятор розрахунку індексу інфляції калькулятор інфляції онлайн калькулятор інфляції та 3 річних онлайн калькулятор інфляції украина індекс інфляції онлайн калькулятор онлайн-калькулятор пені 3 річних та інфляції калькулятор пені 3 річних та інфляції калькулятор індексу інфляції ліга індекс інфляції калькулятор калькулятор розрахунку індексу інфляції та 3 річних