Калькулятор облікової ставки нбу

Калькулятор облікової ставки нбу

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Розрахунок пені

Пеня - це неустойка, яка розраховується у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання (ст. 549 ЦКУ).

У багатьох господарських договорах є пункт, який передбачає штрафні санкції в разі невиконання однією із сторін взятих на себе зобов'язань. Наприклад, пункт договору приблизно такого змісту:

Читати далі

Коли проценти нараховуються на борг на рівні облікової ставки НБУ

Верховний суд тлумачить статті 1049 та 625 ЦК України наступним чином: і після закінчення строку дії договору, на підставі якого виникло грошове зобов’язання, на існуючий борг нараховуються проценти та застосовується цивільна відповідальність за порушення умов договору. У випадку, якщо розмір процентів не передбачений договором, то проценти нараховуються на борг на рівні облікової ставки НБУ. Єдиний випадок, коли проценти не нараховуються це відповідний прямий пункт у договорі.

Читати далі

Національний банк України зберіг облікову ставку незмінною на рівні 14%

Правління Національного банку України прийняло рішення залишити облікову ставку незмінною на рівні 14% річних. Це пов’язано з необхідністю нівелювати ризики для досягнення цілей з інфляції у 2017-2018 роках.

Читати далі

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Калькулятор розрахунку заборгованості за договором допоможе правильно визначити розмір неустойки, яка утворилася при неналежному виконанні якихось зобов'язань однієї зі сторін. На практиці найчастіше борги виникають при таких правовідносинах:

при невиконанні позичальником своїх обов'язків за договором позики;

при порушеннях орендарем умов договору оренди;

порушення з інших правопорушень.

Читати далі

Штрафні санкціі в договорі. Про що треба знати?

ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО, ЩО РЕГУЛЮЄ ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В ДОГОВОРІ?

На сьогоднішній день в Україні існує два Кодекси, якими встановлюється відповідальність: Цивільний кодекс України та Господарський кодекс України. Крім того, якщо відповідальність в договорі встановлюється за грошове зобов’язання, то є окремий Закон України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань» від 22.11.1996 № 543/96-ВР.

Читати далі

Національний банк України знизив облікову ставку до 12.5%

Правління Національного банку України прийняло рішення про зниження облікової ставки до 12.5% річних з 26 травня 2017 року. Пом’якшення монетарної політики узгоджується з необхідністю досягнення цілей щодо інфляції у 2017-2018 роках та водночас спрямоване на підтримку економічного зростання.

Читати далі

Корисні посилання

Закон України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань» не поширюється на правовідносини сторін

Зменшення розміру штрафних санкцій

Стягнення заборгованості в іноземній валюті

Расчет пени калькулятор

Поновлення процесуальних строків у Цивільному процесі

Учасник Товариства не має права оскаржувати угоди Товариства

Как обеспечить исполнение обязательств по договору?

Калькулятор пені онлайн розрахунок

Можливість накладення арешту на рахунки

Оскільки кредитором є фізична особа, неправомірно перераховано пеню

Дивіться також:

калькулятор облікової ставки нбу калькулятор неустойки по алиментам калькулятор калькулятор неустойки по алиментам калькулятор онлайн розрахунок подвійної облікової ставки нбу расчет двойной учетной ставки нбу калькулятор уа калькулятор подвійної облікової ставки нбу у розмірі подвійної облікової ставки нбу калькулятор сум нбу калькулятор калькулятор пен расчет ставки рефинансирования калькулятор розрахунок подвійної ставки нбу подвійної облікової ставки нбу пеня в размере двойной учетной ставки нбу калькулятор подвійної ставки нбу пеня у розмірі подвійної облікової ставки нбу калькулятор інф пеня в розмірі подвійної облікової ставки нбу калькулятор с розмір подвійної облікової ставки нбу калькулятор розрахунок подвійної облікової розрахунок облікової ставки нбу калькулятор арк