Підказки з перекладом

Спливаючі підказки з перекладом з'являються під час наведення курсору на іконку . На сенсорних екранах для визову підказки виконайте одинарний тап на відповідну іконку.Когато задържите курсора на мишката върху иконата, се появяват изскачащи подсказки. На сензорните екрани, за да извикате намек, направете еднократно докосване на съответната икона.

Для того, щоб запропонувати свій варіант перекладу, виконайте подвійний клік/тап на відповідній іконці, або Ctrl + клік.За да предложите своя превод, щракнете двукратно / докоснете съответната икона или Ctrl + щракнете.

У разі показу перекладу у тексті сторінки, для того, щоб запропонувати свій варіант перекладу, виконайте подвійний клік/тап на відповідному блоці перекладу, або Ctrl + клік.Ако преводът е показан в текста на страницата, за да предложите своя собствена версия на превода, щракнете двукратно / докоснете съответния блок за превод или Ctrl + щракнете.

Калькулятор стажу роботи (вислуги) Більше можливостей у новій версії

Розрахувати стаж роботи (вислугу років)

Прізвище, ім’я, по батькові працівника у довільній форміФамилия, име, бащино име на служителя във всякаква форма

Дата початку роботи та кінцева дата для розрахунку періоду трудової діяльностіНачална и крайна дата на работа за изчисляване на периода на заетост

Початок періодуЗакінчення періоду
(включно)
Коефіцієнт стажу

Якщо періоди роботи частково збігаються, калькулятор виключить період, що дублюєтьсяАко работните периоди се припокриват частично, калкулаторът ще изключи припокриващия се период

Включити перевірку дублюванняРазрешете проверката на дубликат

Відпрацьований стаж роботи. Інтервали, які необхідно додати

РокиМісяціДні

Контактна інформаціяИнформация за връзка

Пошта, на яку буде висланий результат розрахунку, а також нараховуватися бонусиПоща, на която ще бъде изпратен резултатът от изчислението, както и бонуси ще бъдат натрупани

* - обов'язкове поле
** - рекомендоване поле

Сподобався калькулятор?

Поділіться інформацією з друзями

Оцініть калькулятор:Як вам? 0.00 (0)

Дякую! Ваш відгук прийнято

Останні відгуки:Последни отзиви

Ваш відгук про калькулятор буде першим

Написати відгук:

Нормативно-правове обґрунтування

Розрахує стаж роботи для надбавки за вислугу років, для оплати тимчасової непрацездатності, для пенсії.Изчислява трудов стаж за надбавка за осигурителен стаж, за изплащане на временна неработоспособност, за пенсия.

Трудови́й стаж — тривалість роботи і інших видів діяльності, з якими пов'язується право людини, головним чином, у сфері пенсійного забезпечення,проте треба зауважити, що саме страховий стаж впливає на нарахування пенсії. Основним документом, що підтверджує трудовий стаж роботи, є трудова книжка, за відсутності якої або відповідних записів у ній трудовий стаж встановлюється на підставі інших документів, виданих за місцем роботи, служби, навчання, а також архівними установами.Стажът е продължителността на работа и други видове дейност, с които са свързани правата на човека, главно в областта на пенсионното осигуряване, но трябва да се отбележи, че осигурителният стаж оказва влияние върху изчисляването на пенсията. Основният документ, потвърждаващ трудовия стаж, е трудовата книжка, при липса на която или на съответните записи в нея, трудовият стаж се установява въз основа на други документи, издадени от мястото на работа, служба, обучение, както и архивни институции.

Розрізняють загальний трудовий стаж і стаж певної роботи. Від виду трудового стажу залежить ряд правових наслідків: надання основних і додаткових відпусток, призначення і розмір пенсій тощо. Основним документом, що засвідчує трудовий стаж, є трудова книжка.Има разграничение между общ трудов стаж и трудов стаж на конкретна работа. От вида на трудовия стаж зависят редица правни последици: предоставянето на основна и допълнителна ваканция, назначаването и размера на пенсиите и др. Основният документ, удостоверяващ трудовия стаж, е трудовата книжка.

Вислуга років — період трудової діяльності, який вираховується роками і при окремих умовах надає право на пенсію та відповідні пільги (додаткові відпустки, грошові виплати тощо). Законодавством встановлено деякі категорії працівників і військовослужбовців пенсії за вислугу років, яким призначається як правило, незалежно від віку й працездатності.Трудов стаж е периодът на трудова дейност, който се изчислява в години и при определени условия дава право на пенсия и съответните обезщетения (допълнителни отпуски, парични плащания и др.). Законодателството установява някои категории служители и военнослужещи, на които обикновено се отпускат пенсии за прослужено време, независимо от възрастта и работоспособността.

Відмінність трудового стажу від страхового стажуРазликата между трудов стаж и осигурителен стаж

  • трудовий стаж (загальний) — це періоди офіційної трудової діяльності, що підтверджуються записами в трудовій книжці. Трудовий стаж може включати в себе такі поняття як загальний, пільговий і спеціальний стаж роботи. У Законі України "Про пенсійне забезпечення" поняття загального стажу роботи в основному застосовується для відмінності його від стажу, що дає право на пільги по призначенню пенсії;трудов стаж (общ) са периоди на официална трудова дейност, потвърдени с вписвания в трудовата книжка. Трудовият опит може да включва такива понятия като общ, преференциален и специален трудов стаж. В Закона на Украйна „За пенсионното осигуряване“ понятието общ стаж се използва главно за разграничаване от трудов стаж, който дава право на пенсионни обезщетения;
  • спеціальний — це сумарна тривалість певної трудової діяльності на відповідних видах робіт, що дає право на дострокове призначення трудової пенсії;специална е общата продължителност на определена трудова дейност в съответните видове работа, която дава право на предсрочно назначаване на трудова пенсия;
  • пільговий — це період трудової діяльності в шкідливих, небезпечних або специфічних умовах протягом повного робочого дня. Перелік виробництв, робіт, професій, посад і показників, за якими період трудової діяльності може бути віднесений до пільгового стажу, затверджений постановами Кабінету Міністрів України;Гратисен период е период на трудова дейност при вредни, опасни или специфични условия през пълен работен ден. Списък на индустрии, работи, професии, длъжности и показатели, според които периодът на трудова дейност може да бъде приписан на преференциална служба, одобрен с решения на Кабинета на министрите на Украйна;
  • страховий (пенсійний) — це відрізок часу, протягом якого особа підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачувалися внески в сумі не менше, ніж мінімальний страховий внесок (ст. 24 Закона України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування").осигуряване (пенсия) е период от време, през който лицето е подлежало на задължително държавно пенсионно осигуряване и за което са плащани месечни вноски в размер не по-малък от минималната осигурителна вноска (член 24 от Закона на Украйна „За задължителната държавна пенсия“ Застраховка“).

Поняття "страховий стаж" введено в дію з 1 січня 2004 року Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Основною новацією цього терміну є те, що наявність стажу прямо пов’язана зі сплатою страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, тобто з 1 січня 2004 року до страхового стажу зараховуються лише ті періоди, протягом яких сплачувалися страхові внески, і в розмірах пропорційно сплаченим внескам.Понятието "осигурителен стаж" е въведено на 1 януари 2004 г. със Закона на Украйна "За задължителното държавно пенсионно осигуряване". Основното нововъведение на този термин е, че наличието на трудов стаж е пряко свързано с внасянето на осигурителни вноски за задължителното държавно пенсионно осигуряване, т.е. от 1 януари 2004 г. в осигуряването се включват само периодите, през които са внесени осигурителни вноски. стаж, и в размерите пропорционално на внесените вноски.

Весь трудовий стаж, набутий до 1 січня 2004 року, враховується до страхового стажу на умовах раніше діючого законодавства.Целият трудов стаж, придобит преди 1 януари 2004 г., се зачита в осигурителния стаж при условията на действащото досега законодателство.

Страховий стаж, набутий до 01 січня 2004 року, підтверджується трудовою книжкою.Осигурителният стаж, придобит преди 1 януари 2004 г., се потвърждава с трудова книжка.

Нормативні документиРегламенти

Корисні калькулятори:

Кількість днів Інтервал часу Калькулятор часу Тривалість відпустки Число прописом
Дивіться також:
калькулятор загального стажу роботи онлайн калькулятор стажу роботи розрахунок стажу роботи онлайн калькулятор розрахунку трудового стажу розрахунок стажу роботи калькулятор як порахувати трудовий стаж по трудовій книжці калькулятор трудового стажу трудовий стаж калькулятор загальний стаж роботи калькулятор калькулятор розрахунку стажу роботи калькулятор трудового стажу україна як розрахувати трудовий стаж україна порахувати трудовий стаж онлайн розрахунок стажу роботи калькулятор трудового стажу онлайн калькулятор стажу роботи онлайн онлайн калькулятор стажу роботи безкоштовно обчислення стажу роботи калькулятор стажу роботи україна калькулятор трудового стажу онлайн україна калькулятор стаж роботи калькулятор трудового стажу онлайн украина калькулятор розрахунок стажу роботи онлайн калькулятор стажу роботи стаж роботи калькулятор

Калькулятори

Зведені санкції


Професійний юридичний калькулятор
штрафних санкцій

Юридичний калькулятор
штрафних санкцій

Окремі санкції


Калькулятор інфляції

Калькулятор процентів
за ставкою 3% річних

Калькулятор процентів

Калькулятор пені

Калькулятор пені
у розмірі подвійной ставки НБУ

Калькулятор пені
за комунальні послуги

Строки та терміни


Калькулятор
строку позовної давності

Калькулятор
процесуальних строків

Орендна плата


Калькулятор
індексації орендної плати

Податки


Калькулятор ПДВ
податок на додану вартість

Калькулятор пені
по податкам

Трудові відносини


Калькулятор
стажу роботи (вислуги)

Калькулятор
суми лікарняних

Калькулятор
мінімальних заробітних плат

Аліменти


Калькулятор
розміру аліментів

Калькулятор
індексації аліментів

Калькулятор пені
за прострочення сплати аліментів

Числа та суми


Число та сума прописом

Дні, дати та час


Калькулятор днів
між двома датами

Калькулятор дати
плюс (мінус) кількість днів

Калькулятор днів
суми чи різниці

Конвертер днів
на роки, місяці та дні

Обмін валют


Курс валют
НБУ

Найкращий курс
в банках та обмінниках

Супутні розрахунки


Сукупна інфляція

Кодифікатор списку статей

Прецедент