Калькулятор санкцій онлайн розрахунок

Калькулятор санкцій онлайн розрахунок

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Калькулятор розрахунку заборгованості за договором допоможе правильно визначити розмір неустойки, яка утворилася при неналежному виконанні якихось зобов'язань однієї зі сторін. На практиці найчастіше борги виникають при таких правовідносинах:

при невиконанні позичальником своїх обов'язків за договором позики;

при порушеннях орендарем умов договору оренди;

порушення з інших правопорушень.

Читати далі

Калькулятор пені онлайн розрахунок

Пенею називається неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання і береться за кожен день прострочення виконання платежу.

Однак на практиці пеня застосовується також при простроченні виконання інших зобов'язань, наприклад поставки товару.

Як розрахувати пеню за прострочення виконання зобов'язання?

Для розрахунку пені за несвоєчасне виконання зобов'язань необхідно виконати наступні дії:

Відкрийте калькулятор пені.

Читати далі

Розрахунок позовних вимог. Калькулятор ціни позову

Розрахунок ціни позовних вимог (далі також - розрахунок) - це відомий і досить зрозумілий на перший погляд процесуальний інструмент, який використовує позивач для обґрунтування своїх позовних вимог. Практичне значення розрахунку цілком передбачувано. Можна вказати на значення розрахунку для формування ціни позову. Розрахунок ціни позову дозволяє відповідачу намітити коло можливих заперечень проти позову, а також зустрічним позовом (зокрема, спрямоване до заліку початкового).

Читати далі

Розрахунок пені

Пеня - це неустойка, яка розраховується у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання (ст. 549 ЦКУ).

У багатьох господарських договорах є пункт, який передбачає штрафні санкції в разі невиконання однією із сторін взятих на себе зобов'язань. Наприклад, пункт договору приблизно такого змісту:

Читати далі

Штрафні санкціі в договорі. Про що треба знати?

ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО, ЩО РЕГУЛЮЄ ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В ДОГОВОРІ?

На сьогоднішній день в Україні існує два Кодекси, якими встановлюється відповідальність: Цивільний кодекс України та Господарський кодекс України. Крім того, якщо відповідальність в договорі встановлюється за грошове зобов’язання, то є окремий Закон України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань» від 22.11.1996 № 543/96-ВР.

Читати далі

Яка відповідальність за несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг?

Комунальні послуги спрямовані на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи в забезпеченні: холодною та гарячою водою, водовідведенням, газо- та електропостачанням, опаленням, а також вивезення побутових відходів у порядку, установленому законодавством. Оплата послуг здійснюється відповідно до умов договорів та чинного законодавства. За несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг споживач несе відповідальність у вигляді передбачених законом санкцій

Читати далі

Корисні посилання

Розрахунок пені

Право на власний розсуд врегулювати свої відносини

Продавець має право вимагати від покупця товар

Національний банк України знизив облікову ставку до 13%

Как обеспечить исполнение обязательств по договору?

Строк нарахування пені

Стягнення з кожного поручителя окремо

Цена иска. Расчет. Калькулятор цены иска

Розрахунок позовних вимог. Калькулятор ціни позову

Національний банк України зберіг облікову ставку незмінною на рівні 14%

Дивіться також:

калькулятор санкцій ліга калькулятор штрафних санкцій калькулятор розрахунку штрафних санкцій за договором калькулятор штрафних санкцій ліга закон розрахунок штрафних санкцій ліга розрахунок штрафних санкцій онлайн розрахунок чпв онлайн розрахунок штрафних санкцій розрахунок штрафних санкцій калькулятор калькулятор санкцій онлайн розрахунок калькулятор розрахунку штрафних санкцій розрахунок суму фінансових санкцій калькулятор штрафних санкцій розрахунок відсотків онлайн розрахунок інфляційних втрат калькулятор онлайн онлайн калькулятор штрафних санкцій автоматичний розрахунок штрафних санкцій за споживчим договором калькулятор штрафних санкцій онлайн розрахунок пені онлайн калькулятор штрафних санкцій ліга розрахунок штрафних санкцій за договором поставки калькулятор підрахунку заборгованості та штрафних санкцій розрахунок інфляції онлайн довідка-розрахунок онлайн онлайн розрахунок пені