Облікова ставка нбу розрахунок пені 2019

Облікова ставка нбу розрахунок пені 2019

Розрахунок пені

Пеня - це неустойка, яка розраховується у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання (ст. 549 ЦКУ).

У багатьох господарських договорах є пункт, який передбачає штрафні санкції в разі невиконання однією із сторін взятих на себе зобов'язань. Наприклад, пункт договору приблизно такого змісту:

Читати далі

Калькулятор пені онлайн розрахунок

Пенею називається неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання і береться за кожен день прострочення виконання платежу.

Однак на практиці пеня застосовується також при простроченні виконання інших зобов'язань, наприклад поставки товару.

Як розрахувати пеню за прострочення виконання зобов'язання?

Для розрахунку пені за несвоєчасне виконання зобов'язань необхідно виконати наступні дії:

Відкрийте калькулятор пені.

Читати далі

Про правильність нарахування пені та обчислення строку позовної давності

Про правильність нарахування пені та обчислення строку позовної давності для її стягнення внаслідок порушення орендарем строків оплати орендної плати орендодавцю обладнання.

Читати далі

Національний банк України знизив облікову ставку до 13%

Правління Національного банку України прийняло рішення про зниження облікової ставки до 13% річних з 14 квітня 2017 року. Відновлення циклу пом’якшення монетарної політики узгоджується з необхідністю досягнення цілей щодо інфляції у 2017-2019 роках та надасть підтримку темпам економічного зростання.

Споживча інфляція у березні 2017 року становила 15.1% у річному вимірі. Зростання цін прискорилося переважно внаслідок ефекту бази порівняння та збільшення виробничих витрат.

Читати далі

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Калькулятор розрахунку заборгованості за договором допоможе правильно визначити розмір неустойки, яка утворилася при неналежному виконанні якихось зобов'язань однієї зі сторін. На практиці найчастіше борги виникають при таких правовідносинах:

при невиконанні позичальником своїх обов'язків за договором позики;

при порушеннях орендарем умов договору оренди;

порушення з інших правопорушень.

Читати далі

Розрахунок позовних вимог. Калькулятор ціни позову

Розрахунок ціни позовних вимог (далі також - розрахунок) - це відомий і досить зрозумілий на перший погляд процесуальний інструмент, який використовує позивач для обґрунтування своїх позовних вимог. Практичне значення розрахунку цілком передбачувано. Можна вказати на значення розрахунку для формування ціни позову. Розрахунок ціни позову дозволяє відповідачу намітити коло можливих заперечень проти позову, а також зустрічним позовом (зокрема, спрямоване до заліку початкового).

Читати далі

Корисні посилання

Закон України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань» не поширюється на правовідносини сторін

Національний банк України знизив облікову ставку до 12.5%

Про іпотеку і строки давності

В случае просрочки платежей потребитель коммунальных услуг обязан уплатить санкции

Порядок розрахунку пені за прострочення сплати аліментів

Про штрафні санкції

Обов'язковість оплати оренди та санкцій

Расчет штрафных санкций. Украинское законодательство

Зарахуванням можуть бути припинені зобов'язання на будь-якій стадії їх існування

Обязательность оплаты аренды и санкций

Дивіться також:

облікова ставка нбу 2019 облікова ставка нбу розрахунок пені 2020 подвійна облікова ставка нбу 2019 калькулятор розрахунок пені калькулятор 2019 облікова ставка нбу 2006-2021 р облікова ставка нбу 2019-2020 р розрахунок пені онлайн облікова ставка нбу облікова ставка нбу розрахунок пені 2019 облікова ставка нбу розрахунок пені 2021 облікова ставка нбу ставка нбу для расчета пени 2019 подвійна облікова ставку нбу 2019 калькулятор подвійна облікова ставка нбу розрахунок пені як розрахувати облікова ставка нбу розрахунок пені формула 2019 подвійна облікова ставка нбу облікова ставка нбу розрахунок пені 2018 облікова ставка нбу 2021 розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2019 розрахунок пені подвійна ставка нбу подвійна облікова ставка нбу це подвійна облікова ставка розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2019 калькулятор розрахунок пені подвійна облікова ставка нбу розрахунок пені подвійна облікова