Розрахунок пенсії калькулятор

Розрахунок пенсії калькулятор

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Калькулятор розрахунку заборгованості за договором допоможе правильно визначити розмір неустойки, яка утворилася при неналежному виконанні якихось зобов'язань однієї зі сторін. На практиці найчастіше борги виникають при таких правовідносинах:

при невиконанні позичальником своїх обов'язків за договором позики;

при порушеннях орендарем умов договору оренди;

порушення з інших правопорушень.

Читати далі

Розрахунок позовних вимог. Калькулятор ціни позову

Розрахунок ціни позовних вимог (далі також - розрахунок) - це відомий і досить зрозумілий на перший погляд процесуальний інструмент, який використовує позивач для обґрунтування своїх позовних вимог. Практичне значення розрахунку цілком передбачувано. Можна вказати на значення розрахунку для формування ціни позову. Розрахунок ціни позову дозволяє відповідачу намітити коло можливих заперечень проти позову, а також зустрічним позовом (зокрема, спрямоване до заліку початкового).

Читати далі

Розрахунок пені

Пеня - це неустойка, яка розраховується у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання (ст. 549 ЦКУ).

У багатьох господарських договорах є пункт, який передбачає штрафні санкції в разі невиконання однією із сторін взятих на себе зобов'язань. Наприклад, пункт договору приблизно такого змісту:

Читати далі

Штрафні санкціі в договорі. Про що треба знати?

ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО, ЩО РЕГУЛЮЄ ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В ДОГОВОРІ?

На сьогоднішній день в Україні існує два Кодекси, якими встановлюється відповідальність: Цивільний кодекс України та Господарський кодекс України. Крім того, якщо відповідальність в договорі встановлюється за грошове зобов’язання, то є окремий Закон України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань» від 22.11.1996 № 543/96-ВР.

Читати далі

Яка відповідальність за несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг?

Комунальні послуги спрямовані на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи в забезпеченні: холодною та гарячою водою, водовідведенням, газо- та електропостачанням, опаленням, а також вивезення побутових відходів у порядку, установленому законодавством. Оплата послуг здійснюється відповідно до умов договорів та чинного законодавства. За несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг споживач несе відповідальність у вигляді передбачених законом санкцій

Читати далі

Калькулятор пені онлайн розрахунок

Пенею називається неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання і береться за кожен день прострочення виконання платежу.

Однак на практиці пеня застосовується також при простроченні виконання інших зобов'язань, наприклад поставки товару.

Як розрахувати пеню за прострочення виконання зобов'язання?

Для розрахунку пені за несвоєчасне виконання зобов'язань необхідно виконати наступні дії:

Відкрийте калькулятор пені.

Читати далі

Корисні посилання

Цена иска. Расчет. Калькулятор цены иска

Види і розмір штрафних санкцій

Після стягнення суми боргу кредитор ще має право на інфляційні та 3% річних

Стягнення пені до повного виконання зобов'язань повністю відповідає законодавству

Про індексацію орендної плати

Судове рішення не позбавляє права на штрафні санкції

Калькулятор инфляции

Одновременное взыскание штрафа и пени

Размер и срок начисления штрафных санкций

Стягнення заборгованості в іноземній валюті

Дивіться також:

розрахунок відсотків розрахунок інфляційних втрат калькулятор розрахунок пені за подвійною ставкою нбу калькулятор розрахунок пенсії калькулятор калькулятор розрахунку пенсії розрахунок інфляції калькулятор розрахунок 3 річних калькулятор розрахунок пени розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2019 калькулятор розрахунок індексу інфляції калькулятор розрахунок 3 відсотків річних калькулятор розрахунок пені калькулятор 2020 розрахунок чпв онлайн розрахунок 3% річних калькулятор розрахунок пені калькулятор 2021 розрахунок пені калькулятор 2019 розрахунок розрахунок пені калькулятор розрахунок судового збору калькулятор розрахунок інфляційних втрат калькулятор онлайн пеня розрахунок розрахунок 3 річних від простроченої суми калькулятор калькулятор санкцій онлайн розрахунок розрахунок штрафних санкцій калькулятор розрахунок пені калькулятор 2018