Розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2021

Розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2021

Яка відповідальність за несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг?

Комунальні послуги спрямовані на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи в забезпеченні: холодною та гарячою водою, водовідведенням, газо- та електропостачанням, опаленням, а також вивезення побутових відходів у порядку, установленому законодавством. Оплата послуг здійснюється відповідно до умов договорів та чинного законодавства. За несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг споживач несе відповідальність у вигляді передбачених законом санкцій

Читати далі

Стягнення заборгованості в іноземній валюті

Стягнення заборгованості в іноземній валюті необхідно виконувати, виходячи саме із встановленого розміру зобов'язання у відповідній валюті

26 липня 2017 року Справа № 38/281 Вищий господарський суд України

Читати далі

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Відповідальність за порушення зобов'язань за договором

Зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору, вимог чинного законодавства та звичаями ділового обороту.

Але, як показує практика, своєчасне і належне виконання сторонами своїх зобов'язань в даний час, скоріше, виняток, ніж правило. Тому сумлінна сторона змушена застосовувати до контрагента спеціальні заходи, спрямовані на підтримку рівня платіжної дисципліни.

Читати далі

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Калькулятор розрахунку заборгованості за договором допоможе правильно визначити розмір неустойки, яка утворилася при неналежному виконанні якихось зобов'язань однієї зі сторін. На практиці найчастіше борги виникають при таких правовідносинах:

при невиконанні позичальником своїх обов'язків за договором позики;

при порушеннях орендарем умов договору оренди;

порушення з інших правопорушень.

Читати далі

Розрахунок індексу інфляції

Можливість нарахування інфляційних втрат в разі невиконання або несвоєчасного проведення грошових розрахунків передбачена положеннями ст. 625 Цивільного кодексу України. В економіці індекс інфляції фактично визначає рівень знецінення грошей (зменшення їх купівельної спроможності).

Нарахування інфляції починає здійснюватися з наступного дня, після того як грошове зобов'язання має бути виконане, а закінчується днем, який передував даті погашення боргу.

Читати далі

Стягнення з кожного поручителя окремо

Кредитна заборгованість підлягає стягненню з кожного поручителя окремо, якщо поручителі узяли на себе зобов’язання самостійно відповідати перед кредитором за виконання грошових зобов’язань боржником за кредитним договором.

1 березня 2017 р. справа №6-923цс16 Верховний Суд України

"Згідно зі ст. 16 ЦПК України не допускається об’єднання в одне провадження вимог, які підлягають розгляду за правилами різних видів судочинства, якщо інше не встановлено законом.

Читати далі

Корисні посилання

Оскільки кредитором є фізична особа, неправомірно перераховано пеню

Проценти за користування грошовими коштами та пеня

Об ответственности за несвоевременное выполнение денежных обязательств госпредприятиями

Ответственность за невыполнение договоров

Одночасне стягнення процентів та збитків

Рекомендації відносно порядку застосування індексів інфляції при розгляді судових справ

Одночасне стягнення штрафу та пені

Про зарахування зустрічних позовних вимог

Державна реєстрація інвестиційного банківського депозиту

Закон України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань» не поширюється на правовідносини сторін

Дивіться також:

калькулятор розрахунку пені за несвоєчасну виплату заробітної плати розрахунок пені 2020 розрахунок пені по аліментам 2021 розрахунок земельного податку онлайн розрахунок пені розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2020 розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2019 калькулятор пеня за несвоєчасну сплату комунальних послуг 2021 розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2018 нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2019 облікова ставка нбу розрахунок пені 2021 розрахунок пені за договором калькулятор пені 2021 розрахунок пені формула 2021 розрахунок пені 2021 розрахунок індексу інфляції 2021 калькулятор пені по податкам 2021 калькулятор нарахування пені 2021 розрахунок пені по аліментам штраф за несвоєчасну сплату єдиного податку розрахунок пені розрахунок пені калькулятор 2021 нарахування пені у 2021 розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2021