Підказки з перекладом

Спливаючі підказки з перекладом з'являються під час наведення курсору на іконку . На сенсорних екранах для визову підказки виконайте одинарний тап на відповідну іконку.

Для того, щоб запропонувати свій варіант перекладу, виконайте подвійний клік/тап на відповідній іконці, або Ctrl + клік.

У разі показу перекладу у тексті сторінки, для того, щоб запропонувати свій варіант перекладу, виконайте подвійний клік/тап на відповідному блоці перекладу, або Ctrl + клік.

Комунальні послуги"

Комунальні послуги"

Важливо знати, що споживач може не оплачувати неякісні комунальні послуги. Відповідно до ч. 3 ст. 16 ЗУ Про житлово-комунальні послуги, постачальник зобов'язаний забезпечити споживача якісними комунальними послугами. Так само про це йдеться і в ч. 3 ст. 26 Закону України.

Читати далі

Комунальні послуги спрямовані на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи в забезпеченні: холодною та гарячою водою, водовідведенням, газо- та електропостачанням, опаленням, а також вивезення побутових відходів у порядку, установленому законодавством. Оплата послуг здійснюється відповідно до умов договорів та чинного законодавства. За несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг споживач несе відповідальність у вигляді передбачених законом санкцій

Читати далі

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Отримання мікропозики за допомогою онлайн-сервісів є електронним правочином, що реалізується шляхом укладення електронного договору. Електронний договір позики (мікропозики) відрізняється від звичайного договору позики лише способом його укладення. Укладення електронного договору юридично прирівнюється до укладення договору у звичайній формі, тобто на папері, тому гроші доведеться повертати.

Читати далі

Статистика тексту - це галузь обробки мови, яка використовується для аналізу текстової інформації та вивчення її структури та змісту. Застосування статистики тексту знаходиться в різних сферах діяльності, включаючи науку і бізнес. У цій статті ми розглянемо кілька прикладів застосування статистики тексту в цих галузях.

Наука

Читати далі

Згідно п. 3 ч. 1 ст. 83 Господарського процесуального кодексу (ГПК) України господарський суд, приймаючи рішення, має право зменшувати у виняткових випадках розмір неустойки (штрафу, пені), яка підлягає стягненню зі сторони, що порушила зобов'язання.

Можливість в певних випадках зменшувати розмір неустойки (штрафу, пені) передбачена ЦК України та ГК України.

Читати далі

Статистика тексту - це галузь аналітики даних, що використовується для визначення особливостей текстів і їх розуміння за допомогою математичних методів. Застосування статистики тексту у маркетингу може допомогти підвищити ефективність маркетингових кампаній і поліпшити взаємодію зі споживачами. У цій статті розглянемо приклади застосування статистики тексту для аналізу відгуків користувачів та соціальних медіа.Аналіз відгуків користувачівАналіз відгуків користувачів може допомогти компанії зрозуміти, які продукти або послуги користувачам найбільше подобаються, а також що вони можуть покращити. Статистика тексту може бути використана для автоматичної обробки великої кількості відгуків, щоб виявити найчастіше вживані слова та фрази, які вказують на те, що користувачі бажають бачити у продуктах або послугах. Крім того, статистика тексту може допомогти зрозуміти, які аспекти продуктів або послуг є найбільш важливими для користувачів.Аналіз соціальних медіаАналіз соціальних медіа може допомогти компанії зрозуміти, як їхні бренди сприймаються користувачами та які тенденції є популярними серед споживачів. Статистика тексту може бути використана для аналізу повідомлень на соціальних медіа, аби зрозуміти, які слова та фрази пов'язані з певними продуктами або брендами, а також які теми є актуальними для користувачів. Це може допомогти компанії підтримувати зв'язок зі своїми клієнтами.

Читати далі

Запитання й відповіді

Технічна інвентаризація (БТІ)

Відкрити

Корисні посилання

Найкращий курс UAH / USD у місті Київ

Найкращий курс UAH / EUR у місті Київ

Найкращий курс UAH / CHF у місті Київ

Найкращий курс UAH / PLN у місті Київ

Найкращий курс UAH / GBP у місті Київ

Найкращий курс UAH / USD у місті Ковель

Найкращий курс UAH / EUR у місті Ковель

Найкращий курс UAH / GBP у місті Ковель

Найкращий курс UAH / CHF у місті Ковель

Найкращий курс UAH / PLN у місті Ковель

Дивіться також:
санкції за комунальні послуги карантин пеня за комунальні послуги під час дії карантину розрахувати комунальні послуги пеня за комунальні послуги sars-cov-2 санкції за комунальні послуги ковід комунальні послуги" санкції за комунальні послуги карантинні особливості пеня за комунальні послуги covid19 як розрахувати пільги на комунальні послуги пеня за комунальні послуги covid-19 калькулятор пільг на комунальні послуги санкції за комунальні послуги covid-19 пеня за комунальні послуги ковід санкції за комунальні послуги covid санкції за комунальні послуги sars-cov-2 борг за комунальні послуги пеня за комунальні послуги під час карантину пеня за комунальні послуги карантин санкції за комунальні послуги covid19 санкції за комунальні послуги пеня за комунальні послуги пеня за комунальні послуги covid санкції за комунальні послуги під час дії карантину санкції за комунальні послуги у період карантину санкції за комунальні послуги під час карантину

Калькулятори

Зведені санкції


Професійний юридичний калькулятор
інфляції, процентів та пені

Юридичний калькулятор
штрафних санкцій

Окремі санкції


Калькулятор інфляції

Калькулятор процентів
за ставкою 3% річних

Калькулятор процентів

Калькулятор пені

Калькулятор пені
у розмірі подвійной ставки НБУ

Калькулятор пені
за комунальні послуги

Строки та терміни


Калькулятор
строку позовної давності

Калькулятор
процесуальних строків

Орендна плата


Калькулятор
індексації орендної плати

Податки


Калькулятор ПДВ
податок на додану вартість

Калькулятор пені
по податкам

Трудові відносини


Калькулятор
стажу роботи (вислуги)

Калькулятор
суми лікарняних

Калькулятор
мінімальних заробітних плат

Аліменти


Калькулятор
розміру аліментів

Калькулятор
індексації аліментів

Калькулятор пені
за прострочення сплати аліментів

Числа та суми


Число та сума прописом

Дні, дати та час


Калькулятор днів
між двома датами

Калькулятор дати
плюс (мінус) кількість днів

Калькулятор днів
суми чи різниці

Конвертер днів
на роки, місяці та дні

Обмін валют


Курс валют
НБУ

Найкращий курс
в банках та обмінниках

Супутні розрахунки


Сукупна інфляція

Кодифікатор списку статей

Прецедент