Розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2019 калькулятор

Розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2019 калькулятор

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Яка відповідальність за несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг?

Комунальні послуги спрямовані на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи в забезпеченні: холодною та гарячою водою, водовідведенням, газо- та електропостачанням, опаленням, а також вивезення побутових відходів у порядку, установленому законодавством. Оплата послуг здійснюється відповідно до умов договорів та чинного законодавства. За несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг споживач несе відповідальність у вигляді передбачених законом санкцій

Читати далі

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Калькулятор розрахунку заборгованості за договором допоможе правильно визначити розмір неустойки, яка утворилася при неналежному виконанні якихось зобов'язань однієї зі сторін. На практиці найчастіше борги виникають при таких правовідносинах:

при невиконанні позичальником своїх обов'язків за договором позики;

при порушеннях орендарем умов договору оренди;

порушення з інших правопорушень.

Читати далі

Стягнення заборгованості в іноземній валюті

Стягнення заборгованості в іноземній валюті необхідно виконувати, виходячи саме із встановленого розміру зобов'язання у відповідній валюті

26 липня 2017 року Справа № 38/281 Вищий господарський суд України

Читати далі

Розрахунок позовних вимог. Калькулятор ціни позову

Розрахунок ціни позовних вимог (далі також - розрахунок) - це відомий і досить зрозумілий на перший погляд процесуальний інструмент, який використовує позивач для обґрунтування своїх позовних вимог. Практичне значення розрахунку цілком передбачувано. Можна вказати на значення розрахунку для формування ціни позову. Розрахунок ціни позову дозволяє відповідачу намітити коло можливих заперечень проти позову, а також зустрічним позовом (зокрема, спрямоване до заліку початкового).

Читати далі

Розрахунок пені

Пеня - це неустойка, яка розраховується у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання (ст. 549 ЦКУ).

У багатьох господарських договорах є пункт, який передбачає штрафні санкції в разі невиконання однією із сторін взятих на себе зобов'язань. Наприклад, пункт договору приблизно такого змісту:

Читати далі

Розрахунок індексу інфляції

Можливість нарахування інфляційних втрат в разі невиконання або несвоєчасного проведення грошових розрахунків передбачена положеннями ст. 625 Цивільного кодексу України. В економіці індекс інфляції фактично визначає рівень знецінення грошей (зменшення їх купівельної спроможності).

Нарахування інфляції починає здійснюватися з наступного дня, після того як грошове зобов'язання має бути виконане, а закінчується днем, який передував даті погашення боргу.

Читати далі

Корисні посилання

Поновлення процесуальних строків у Цивільному процесі

Після стягнення суми боргу кредитор ще має право на інфляційні та 3% річних

Одночасне стягнення процентів та збитків

Одночасне застосування штрафу і пені

Назва штрафної санкціі практичного значення не має

В случае просрочки платежей потребитель коммунальных услуг обязан уплатить санкции

Зарахуванням можуть бути припинені зобов'язання на будь-якій стадії їх існування

Державна реєстрація інвестиційного банківського депозиту

Как обеспечить исполнение обязательств по договору?

Яка відповідальність за несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг?

Дивіться також:

калькулятор пені 2019 облікова ставка нбу розрахунок пені 2019 розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2020 розрахунок пені калькулятор нарахування пені 2019 нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати розрахунок пені калькулятор 2019 розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2021 калькулятор пені по податкам 2019 розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2019 розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2018 штраф за несвоєчасну сплату єдиного податку розрахунок пені калькулятор 2021 розрахунок пені 2021 розрахунок пені калькулятор розрахунок пені за подвійною ставкою нбу калькулятор розрахунок пені формула 2019 розрахунок пені калькулятор 2018 ліга розрахунок пені розрахунок пені по аліментам розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2019 калькулятор розрахунок пені калькулятор 2020 калькулятор розрахунку пені за несвоєчасну виплату заробітної плати розрахунок земельного податку пеня за несвоєчасну сплату комунальних послуг 2021