Розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2018

Розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2018

Яка відповідальність за несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг?

Комунальні послуги спрямовані на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи в забезпеченні: холодною та гарячою водою, водовідведенням, газо- та електропостачанням, опаленням, а також вивезення побутових відходів у порядку, установленому законодавством. Оплата послуг здійснюється відповідно до умов договорів та чинного законодавства. За несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг споживач несе відповідальність у вигляді передбачених законом санкцій

Читати далі

Стягнення заборгованості в іноземній валюті

Стягнення заборгованості в іноземній валюті необхідно виконувати, виходячи саме із встановленого розміру зобов'язання у відповідній валюті

26 липня 2017 року Справа № 38/281 Вищий господарський суд України

Читати далі

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Відповідальність за порушення зобов'язань за договором

Зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору, вимог чинного законодавства та звичаями ділового обороту.

Але, як показує практика, своєчасне і належне виконання сторонами своїх зобов'язань в даний час, скоріше, виняток, ніж правило. Тому сумлінна сторона змушена застосовувати до контрагента спеціальні заходи, спрямовані на підтримку рівня платіжної дисципліни.

Читати далі

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Калькулятор розрахунку заборгованості за договором допоможе правильно визначити розмір неустойки, яка утворилася при неналежному виконанні якихось зобов'язань однієї зі сторін. На практиці найчастіше борги виникають при таких правовідносинах:

при невиконанні позичальником своїх обов'язків за договором позики;

при порушеннях орендарем умов договору оренди;

порушення з інших правопорушень.

Читати далі

Порядок розрахунку пені за прострочення сплати аліментів

У 2018 році Велика Палата Верховного Суду суттєво змінила існуючий підхід та своєю постановою від 25 квітня 2018 року у справі № 572/1762/15-ц запропонувала порядок розрахунку пені за прострочення сплати аліментів.

Читати далі

Розрахунок індексу інфляції

Можливість нарахування інфляційних втрат в разі невиконання або несвоєчасного проведення грошових розрахунків передбачена положеннями ст. 625 Цивільного кодексу України. В економіці індекс інфляції фактично визначає рівень знецінення грошей (зменшення їх купівельної спроможності).

Нарахування інфляції починає здійснюватися з наступного дня, після того як грошове зобов'язання має бути виконане, а закінчується днем, який передував даті погашення боргу.

Читати далі

Корисні посилання

Одновременное взыскание процентов и убытков

Розрахунок пені

Калькулятор инфляции

Розмір і термін нарахування штрафних санкцій

Після стягнення суми боргу кредитор ще має право на інфляційні та 3% річних

В случае просрочки платежей потребитель коммунальных услуг обязан уплатить санкции

Державна реєстрація інвестиційного банківського депозиту

Національний банк України зберіг облікову ставку незмінною на рівні 12,5%

Об ответственности за несвоевременное выполнение денежных обязательств госпредприятиями

Про правильність нарахування пені та обчислення строку позовної давності

Дивіться також:

розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2020 розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2019 розрахунок пені приклад розрахунок пені формула 2018 розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2021 розрахунок пені та 3 річних розрахунок пені розрахунок пені за договором калькулятор розрахунку пені за несвоєчасну виплату заробітної плати калькулятор пені 2018 розрахунок пені калькулятор 2018 розрахунок пені по договору пеня за несвоєчасну сплату комунальних послуг 2021 розрахунок пені формула розрахунок індексу інфляції 2018 розрахунок пені калькулятор штраф за несвоєчасну сплату єдиного податку нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати розрахунок пені 2020 розрахунок земельного податку розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2019 калькулятор розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2018 розрахунок пені 2021 онлайн розрахунок пені облікова ставка нбу розрахунок пені 2018