Калькулятор розрахунку штрафних санкцій

Калькулятор розрахунку штрафних санкцій

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Калькулятор пені онлайн розрахунок

Пенею називається неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання і береться за кожен день прострочення виконання платежу.

Однак на практиці пеня застосовується також при простроченні виконання інших зобов'язань, наприклад поставки товару.

Як розрахувати пеню за прострочення виконання зобов'язання?

Для розрахунку пені за несвоєчасне виконання зобов'язань необхідно виконати наступні дії:

Відкрийте калькулятор пені.

Читати далі

Розрахунок пені

Пеня - це неустойка, яка розраховується у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання (ст. 549 ЦКУ).

У багатьох господарських договорах є пункт, який передбачає штрафні санкції в разі невиконання однією із сторін взятих на себе зобов'язань. Наприклад, пункт договору приблизно такого змісту:

Читати далі

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Калькулятор розрахунку заборгованості за договором допоможе правильно визначити розмір неустойки, яка утворилася при неналежному виконанні якихось зобов'язань однієї зі сторін. На практиці найчастіше борги виникають при таких правовідносинах:

при невиконанні позичальником своїх обов'язків за договором позики;

при порушеннях орендарем умов договору оренди;

порушення з інших правопорушень.

Читати далі

Розрахунок позовних вимог. Калькулятор ціни позову

Розрахунок ціни позовних вимог (далі також - розрахунок) - це відомий і досить зрозумілий на перший погляд процесуальний інструмент, який використовує позивач для обґрунтування своїх позовних вимог. Практичне значення розрахунку цілком передбачувано. Можна вказати на значення розрахунку для формування ціни позову. Розрахунок ціни позову дозволяє відповідачу намітити коло можливих заперечень проти позову, а також зустрічним позовом (зокрема, спрямоване до заліку початкового).

Читати далі

Право сторін визначати у договорі розмір санкцій за прострочення виконання зобов'язання і строки їх нарахування

Законодавець передбачив право сторін визначати у договорі розмір санкцій за прострочення виконання зобов'язання і строки їх нарахування.

17 серпня 2017 року Справа № 910/16952/14 Вищий господарський суд України

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/68364535

«Відповідно до ч. 6 ст. 232 ГК України, нарахування штрафних санкцій за прострочення виконання зобов'язання, якщо інше не встановлено законом або договором, припиняється через шість місяців від дня, коли зобов'язання мало бути виконано.

Читати далі

Штрафні санкціі в договорі. Про що треба знати?

ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО, ЩО РЕГУЛЮЄ ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В ДОГОВОРІ?

На сьогоднішній день в Україні існує два Кодекси, якими встановлюється відповідальність: Цивільний кодекс України та Господарський кодекс України. Крім того, якщо відповідальність в договорі встановлюється за грошове зобов’язання, то є окремий Закон України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань» від 22.11.1996 № 543/96-ВР.

Читати далі

Корисні посилання

Ответственность за невыполнение договоров

Розрахунок позовних вимог. Калькулятор ціни позову

Штрафні санкціі в договорі. Про що треба знати?

Про правильність нарахування пені та обчислення строку позовної давності

Акт звірки не є доказом

Стягнення з кожного поручителя окремо

Національний банк України зберіг облікову ставку незмінною на рівні 14%

Калькулятор инфляции

Після стягнення суми боргу кредитор ще має право на інфляційні та 3% річних

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

Дивіться також:

калькулятор штрафних санкцій ліга закон калькулятор розрахунку штрафних санкцій калькулятор санкцій калькулятор розрахунку штрафних санкцій за договором калькулятор підрахунку заборгованості та штрафних санкцій розмір штрафних санкцій ліга калькулятор штрафних санкцій види штрафних санкцій калькулятор штрафних санкцій автоматичний розрахунок штрафних санкцій за споживчим договором онлайн калькулятор штрафних санкцій розрахунок штрафних санкцій калькулятор калькулятор штрафних санкцій онлайн розрахунок штрафних санкцій ліга методика розрахунків штрафних санкцій зменшення штрафних санкцій господарським судом розрахунок штрафних санкцій за договором поставки клопотання про зменшення розміру штрафних санкцій зразок стягнення штрафних санкцій за договором калькулятор штрафних санкцій ліга розрахунок штрафних санкцій онлайн калькулятор розрахунку дат нарахування штрафних санкцій формула нарахування штрафних санкцій розрахунок штрафних санкцій