Калькулятор нарахування пені 2019

Калькулятор нарахування пені 2019

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Про правильність нарахування пені та обчислення строку позовної давності

Про правильність нарахування пені та обчислення строку позовної давності для її стягнення внаслідок порушення орендарем строків оплати орендної плати орендодавцю обладнання.

Читати далі

Строк нарахування пені

Лише у разі відсутності умов у договорі про строки нарахування штрафних санкцій їх нарахування припиняється через шість місяців від дня, коли зобов'язання мало бути виконано.

27 липня 2017 року Справа № 910/16954/14 Вищий господарський суд України

Читати далі

Яка відповідальність за несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг?

Комунальні послуги спрямовані на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи в забезпеченні: холодною та гарячою водою, водовідведенням, газо- та електропостачанням, опаленням, а також вивезення побутових відходів у порядку, установленому законодавством. Оплата послуг здійснюється відповідно до умов договорів та чинного законодавства. За несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг споживач несе відповідальність у вигляді передбачених законом санкцій

Читати далі

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Калькулятор розрахунку заборгованості за договором допоможе правильно визначити розмір неустойки, яка утворилася при неналежному виконанні якихось зобов'язань однієї зі сторін. На практиці найчастіше борги виникають при таких правовідносинах:

при невиконанні позичальником своїх обов'язків за договором позики;

при порушеннях орендарем умов договору оренди;

порушення з інших правопорушень.

Читати далі

Право сторін визначати у договорі розмір санкцій за прострочення виконання зобов'язання і строки їх нарахування

Законодавець передбачив право сторін визначати у договорі розмір санкцій за прострочення виконання зобов'язання і строки їх нарахування.

17 серпня 2017 року Справа № 910/16952/14 Вищий господарський суд України

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/68364535

«Відповідно до ч. 6 ст. 232 ГК України, нарахування штрафних санкцій за прострочення виконання зобов'язання, якщо інше не встановлено законом або договором, припиняється через шість місяців від дня, коли зобов'язання мало бути виконано.

Читати далі

Національний банк України знизив облікову ставку до 13%

Правління Національного банку України прийняло рішення про зниження облікової ставки до 13% річних з 14 квітня 2017 року. Відновлення циклу пом’якшення монетарної політики узгоджується з необхідністю досягнення цілей щодо інфляції у 2017-2019 роках та надасть підтримку темпам економічного зростання.

Споживча інфляція у березні 2017 року становила 15.1% у річному вимірі. Зростання цін прискорилося переважно внаслідок ефекту бази порівняння та збільшення виробничих витрат.

Читати далі

Корисні посилання

Надання відповідачу відстрочки виконання судового рішення

Закон України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань» не поширюється на правовідносини сторін

Проценти за користування грошовими коштами та пеня

Стягнення пені до повного виконання зобов'язань повністю відповідає законодавству

Об ответственности за несвоевременное выполнение денежных обязательств госпредприятиями

Оскільки кредитором є фізична особа, неправомірно перераховано пеню

Розрахунок інфляційних нарахувань

Про зарахування зустрічних позовних вимог

Національний банк України зберіг облікову ставку незмінною на рівні 14%

Про штрафні санкції

Дивіться також:

строки нарахування пені розрахунок пені формула 2019 строк нарахування пені 6 місяців калькулятор пені 2019 нарахування пені онлайн калькулятор пені по податкам 2019 облікова ставка нбу розрахунок пені 2019 калькулятор нарахування пені за договором підряду строк нарахування пені нарахування пені в господарському процесі порядок нарахування пені калькулятор нарахування пені , інфляції, 3% річних калькулятор нарахування пені калькулятор нарахування пені 2021 формула нарахування пені нарахування пені період нарахування пені розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2019 калькулятор нарахування пені у 2021 розрахунок пені калькулятор 2019 нарахування пені калькулятор нарахування пені 3% річних калькулятор нарахування пені 2019 розрахунок пені за несвоєчасну сплату податку 2019 нарахування пені за договором