Підказки з перекладом

Спливаючі підказки з перекладом з'являються під час наведення курсору на іконку . На сенсорних екранах для визову підказки виконайте одинарний тап на відповідну іконку.നിങ്ങൾ ഐക്കണിൽ ഹോവർ ചെയ്യുമ്പോൾ പോപ്പ്-അപ്പ് ടൂൾടിപ്പുകൾ ദൃശ്യമാകും. സൂചന വിളിക്കാൻ ടച്ച് സ്‌ക്രീനുകളിൽ, അനുബന്ധ ഐക്കണിൽ ഒറ്റ ടാപ്പ് ചെയ്യുക.

Для того, щоб запропонувати свій варіант перекладу, виконайте подвійний клік/тап на відповідній іконці, або Ctrl + клік.നിങ്ങളുടെ വിവർത്തനം നിർദ്ദേശിക്കുന്നതിന്, ഉചിതമായ ഐക്കണിൽ ഇരട്ട-ക്ലിക്കുചെയ്യുക / ടാപ്പുചെയ്യുക, അല്ലെങ്കിൽ Ctrl + ക്ലിക്ക് ചെയ്യുക.

У разі показу перекладу у тексті сторінки, для того, щоб запропонувати свій варіант перекладу, виконайте подвійний клік/тап на відповідному блоці перекладу, або Ctrl + клік.വിവർത്തനം പേജിന്റെ വാചകത്തിൽ പ്രദർശിപ്പിച്ചിട്ടുണ്ടെങ്കിൽ, വിവർത്തനത്തിന്റെ നിങ്ങളുടെ സ്വന്തം പതിപ്പ് നൽകുന്നതിന്, അനുബന്ധ വിവർത്തന ബ്ലോക്കിൽ ഡബിൾ ക്ലിക്ക് / ടാപ്പ് ചെയ്യുക, അല്ലെങ്കിൽ Ctrl + ക്ലിക്ക് ചെയ്യുക.

Калькулятор пені за комунальні послуги у розмірі 0,01% від суми боргу за кожен деньഓരോ ദിവസത്തെയും കടത്തിന്റെ 0.01% തുകയിൽ യൂട്ടിലിറ്റികൾക്കായുള്ള പലിശയുടെ കാൽക്കുലേറ്റർ

Розрахувати пеню

Сума на яку нараховується пеняപിഴ ഈടാക്കിയ തുക

Дата початку періодуകാലയളവ് ആരംഭിക്കുന്ന തീയതി

Дата кінця періодуകാലയളവ് അവസാനിക്കുന്ന തീയതി

0,01% від суми боргу за кожен день, без застосування ст. 232 ГК Україниകലയുടെ പ്രയോഗമില്ലാതെ, ഓരോ ദിവസത്തെയും കടത്തിന്റെ 0.01%. ഉക്രെയ്നിലെ സിവിൽ കോഡിന്റെ 232

Контактна інформаціяബന്ധപ്പെടാനുള്ള വിവരങ്ങൾ

Пошта, на яку буде висланий результат розрахунку, а також нараховуватися бонусиകണക്കുകൂട്ടൽ ഫലം അയയ്‌ക്കുന്ന മെയിലിനും ബോണസുകളും ലഭിക്കും

* - обов'язкове поле
** - рекомендоване поле

Сподобався калькулятор?

Поділіться інформацією з друзями

Оцініть калькулятор:Як вам? 0.00 (0)

Дякую! Ваш відгук прийнято

Останні відгуки:ഏറ്റവും പുതിയ അവലോകനങ്ങൾ

Ваш відгук про калькулятор буде першим

Написати відгук:

Нормативно-правове обґрунтування

Увага!മുന്നറിയിപ്പ്!

Для врахування особливостей розрахунку строку позовної давності під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, скористуйтеся наступними калькуляторами:ഉക്രെയ്നിലെ മന്ത്രിമാരുടെ കാബിനറ്റ് സ്ഥാപിച്ച ക്വാറന്റൈൻ കാലയളവിൽ പരിമിതികളുടെ ചട്ടം കണക്കാക്കുന്നതിന്റെ പ്രത്യേകതകൾ കണക്കിലെടുക്കുന്നതിന് ഇനിപ്പറയുന്ന കാൽക്കുലേറ്ററുകൾ ഉപയോഗിക്കുക.

Позовна давність Юридичний Професійний

Пеня за житлово-комунальні послуги - це штрафна санкція за недотримання термінів оплати комунальних послуг. Вона нараховується на суму боргу за кожен день прострочення оплати житлово-комунального господарства послуги. പൊതു യൂട്ടിലിറ്റികൾക്കുള്ള പേയ്‌മെന്റ് നിബന്ധനകൾ പാലിക്കാത്തതിന്റെ പിഴയാണ് ഭവന, സാമുദായിക സേവനങ്ങൾക്കുള്ള പിഴ. ഭവന, സാമുദായിക സേവനങ്ങൾ അടയ്ക്കുന്നതിലെ കാലതാമസത്തിന്റെ ഓരോ ദിവസത്തെയും കടത്തിന്റെ തുകയിൽ ഇത് ശേഖരിക്കപ്പെടുന്നു.

Відповідно до вимог ст. 26 Закону «Про житлово-комунальні послуги», у разі несвоєчасного здійснення платежів за житлово-комунальні послуги споживач зобов’язаний сплатити пеню в розмірі, встановленому в договорі, але не вище 0,01 відсотка суми боргу за кожен день прострочення. Загальний розмір сплаченої пені не може перевищувати 100 відсотків загальної суми боргу. കലയുടെ ആവശ്യകതകൾക്ക് അനുസൃതമായി. "ഭവന, സാമുദായിക സേവനങ്ങളിൽ" എന്ന നിയമത്തിലെ 26, ഭവന, സാമുദായിക സേവനങ്ങൾക്കുള്ള പേയ്‌മെന്റുകൾ വൈകിയാൽ, കരാറിൽ വ്യക്തമാക്കിയ തുകയിൽ പിഴ അടയ്‌ക്കാൻ ഉപഭോക്താവ് ബാധ്യസ്ഥനാണ്, എന്നാൽ ഓരോന്നിനും കടത്തിന്റെ 0.01 ശതമാനത്തിൽ കൂടരുത്. കാലതാമസത്തിന്റെ ദിവസം. അടച്ച പലിശയുടെ മൊത്തം തുക കടത്തിന്റെ മൊത്തം തുകയുടെ 100 ശതമാനത്തിൽ കൂടരുത്.

Нарахування пені починається з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку внесення плати за житлово-комунальні послуги. ഭവന, സാമുദായിക സേവനങ്ങളുടെ പേയ്‌മെന്റ് സമയപരിധിയുടെ അവസാന ദിവസത്തിന് ശേഷമുള്ള ആദ്യ പ്രവൃത്തി ദിവസത്തിൽ പലിശ സമാഹരണം ആരംഭിക്കുന്നു.

Пеня не нараховується за умови наявності заборгованості держави за надані населенню пільги та житлові субсидії та/або наявності у споживача заборгованості з оплати праці, підтвердженої належним чином. ജനസംഖ്യയ്ക്ക് നൽകുന്ന ആനുകൂല്യങ്ങൾക്കും ഭവന സബ്‌സിഡികൾക്കും കൂടാതെ / അല്ലെങ്കിൽ ഉപഭോക്താവിന് കൃത്യമായി സ്ഥിരീകരിച്ച വേതന കുടിശ്ശികയുണ്ടെങ്കിൽ, പിഴ ഈടാക്കില്ല.

Згідно вимог ст. 547 ЦК України правочин щодо забезпечення виконання зобов’язання вчиняється в письмовій формі.
Відповідно до статті 549 Цивільного кодексу України неустойкою (пенею) є грошова сума або інше майно, які боржник повинен передати кредиторові у разі порушення боржником зобов'язання. Пенею є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання. കലയുടെ ആവശ്യകതകൾ അനുസരിച്ച്. ബാധ്യതകളുടെ പൂർത്തീകരണം ഉറപ്പാക്കാൻ ഉക്രെയ്ൻ ഇടപാടുകളുടെ സിവിൽ കോഡിന്റെ 547 രേഖാമൂലമുള്ളതാണ്.
ഉക്രെയ്നിലെ സിവിൽ കോഡിലെ ആർട്ടിക്കിൾ 549 അനുസരിച്ച്, കടക്കാരൻ കടക്കാരൻ കടക്കാരന്റെ ബാധ്യത ലംഘിച്ചാൽ കടക്കാരന് കൈമാറേണ്ട പണത്തിന്റെയോ മറ്റ് വസ്തുവകകളുടെയോ ഒരു തുകയാണ് പിഴ (പെനാൽറ്റി). കാലതാമസത്തിന്റെ ഓരോ ദിവസത്തെയും കാലഹരണപ്പെട്ട പണ ബാധ്യതയുടെ ശതമാനമായി കണക്കാക്കുന്ന പിഴയാണ് പിഴ.

За порушення строків виконання грошового зобов'язання, кредитор має право застосовувати фінансові санкції, зокрема нараховувати пеню у розмірі, встановленому у договорі. പണ ബാധ്യതയുടെ നിബന്ധനകൾ ലംഘിച്ചതിന്, സാമ്പത്തിക ഉപരോധം പ്രയോഗിക്കാൻ കടക്കാരന് അവകാശമുണ്ട്, പ്രത്യേകിച്ചും കരാറിൽ വ്യക്തമാക്കിയ തുകയിൽ പിഴ ഈടാക്കാൻ.

Пеня – це неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання. Проценти на пеню не нараховуються. Сплата пені не звільняє боржника від виконання свого обов'язку в натурі. കാലതാമസത്തിന്റെ ഓരോ ദിവസത്തെയും കാലഹരണപ്പെട്ട പണ ബാധ്യതയുടെ ശതമാനമായി കണക്കാക്കുന്ന പിഴയാണ് പിഴ. പലിശയുടെ പലിശ സമാഹരിക്കുന്നില്ല. പിഴ അടയ്ക്കുന്നത് കടക്കാരനെ അവന്റെ കടമയിൽ നിന്ന് മോചിപ്പിക്കുന്നില്ല.

Пеня у розмірі 0,01% від суми боргу за кожен день розраховується за формулою: ഓരോ ദിവസത്തെയും കടത്തിന്റെ 0.01% പിഴ ഫോർമുല ഉപയോഗിച്ച് കണക്കാക്കുന്നു

[Пеня] = [Сума боргу] × 0,01% / 100% × [Кількість днів]

Де:
[Сума боргу] – сума простроченого боргу.
[Кількість днів] – кількість днів прострочення зобов’язання. [പെനാൽറ്റി] = [കടത്തിന്റെ അളവ്] × 0.01% / 100% × [ദിവസങ്ങളുടെ എണ്ണം]
എവിടെ:
[കടം തുക] - കാലഹരണപ്പെട്ട കടത്തിന്റെ തുക.
[ദിവസങ്ങളുടെ എണ്ണം] - കാലഹരണപ്പെട്ട ദിവസങ്ങളുടെ എണ്ണം.

Дивіться також:
розрахунок суми боргу з урахуванням індексу інфляції пеня за комунальні послуги covid-19 розрахунок пені за кожен день прострочення під час дії карантину санкції за комунальні послуги covid розрахунок пені за кожен день прострочення covid19 пеня за комунальні послуги під час карантину санкції за комунальні послуги covid-19 розрахунок пені за кожен день прострочення sars-cov-2 пеня за комунальні послуги карантин пеня за комунальні послуги covid розрахунок пені за кожен день прострочення у період карантину санкції за комунальні послуги пеня за комунальні послуги розрахунок пені за кожен день прострочення ковід борг за комунальні послуги розрахунок пені за кожен день прострочення covid-19 розрахунок пені за кожен день прострочення калькулятор пільг на комунальні послуги розрахунок пені за кожен день прострочення covid розрахунок пені за кожен день прострочення під час карантину санкції за комунальні послуги covid19 пеня за комунальні послуги covid19 пеня за комунальні послуги ковід розрахунок пені за кожен день прострочення карантин розрахунок пені за кожен день прострочення карантинні особливості

Калькулятори

Зведені санкції


Професійний юридичний калькулятор
інфляції, процентів та пені

Юридичний калькулятор
штрафних санкцій

Окремі санкції


Калькулятор інфляції

Калькулятор процентів: 3% річних

Калькулятор процентів

Калькулятор пені

Калькулятор пені
у розмірі подвійной ставки НБУ

Калькулятор пені
за комунальні послуги

Орендна плата


Калькулятор
індексації орендної плати

Податки


Калькулятор
податку на додану вартість (ПДВ)

Калькулятор пені
по податкам

Лікарняні


Калькулятор
суми лікарняних

Аліменти


Калькулятор
розміру аліментів

Калькулятор
індексації аліментів

Калькулятор пені
за прострочення сплати аліментів

Супутні розрахунки


Калькулятор
строку позовної давності

Калькулятор
процесуальних строків

Калькулятор днів
між двома датами

Сукупна інфляція

Калькулятор
мінімальних заробітних плат

Число прописом

Кодіфікатор списку статей

Прецедент