Підказки з перекладом

Спливаючі підказки з перекладом з'являються під час наведення курсору на іконку . На сенсорних екранах для визову підказки виконайте одинарний тап на відповідну іконку.Когато задържите курсора на мишката върху иконата, се появяват изскачащи подсказки. На сензорните екрани, за да извикате намек, направете еднократно докосване на съответната икона.

Для того, щоб запропонувати свій варіант перекладу, виконайте подвійний клік/тап на відповідній іконці, або Ctrl + клік.За да предложите своя превод, щракнете двукратно / докоснете съответната икона или Ctrl + щракнете.

У разі показу перекладу у тексті сторінки, для того, щоб запропонувати свій варіант перекладу, виконайте подвійний клік/тап на відповідному блоці перекладу, або Ctrl + клік.Ако преводът е показан в текста на страницата, за да предложите своя собствена версия на превода, щракнете двукратно / докоснете съответния блок за превод или Ctrl + щракнете.

Судовий прецедент онлайн Більше можливостей у новій версії

Судовий прецедент

Скоро буде [у розробці]Очаквайте скоро [в разработка]

Калькулятор знаходиться у розробці.Калкулаторът е в процес на разработка.

Ви можете звернути увагу розробників на прискорення виконання робіт, якщо натиснете відповідну кнопку [Прискорити]. Також, для отримання повідомлення вкажіть про це у відповідному полі нижче.Можете да привлечете вниманието на разработчиците да ускорят работата, като щракнете върху бутона [Ускоряване]. Също така, за да получите съобщение, посочете това в съответното поле по-долу.

Надіслати повідомлення про початок роботи цього калькулятора на поштуИзпратете имейл на този калкулатор, за да започнете

Контактна інформаціяИнформация за връзка

Пошта, на яку буде вислане повідомленняПощата, на която ще бъде изпратено съобщението

** - рекомендоване поле

Сподобався калькулятор?

Поділіться інформацією з друзями

Оцініть калькулятор:Як вам? 0.00 (0)

Дякую! Ваш відгук прийнято

Останні відгуки:Последни отзиви

Ваш відгук про калькулятор буде першим

Написати відгук:

Нормативно-правове обґрунтування

Прецедент, судовий прецедент (лат. praecedens, род. відм. лат. praecedentis — те, що передує) — у системах загального права (англо-саксонських) є правилом, встановленим у попередній юридичній справі, яке є обов'язковим чи переконливим для суду при вирішенні подальших справ із подібними питаннями або фактами. Правові системи загального права надають великого значення вирішенню справ відповідно до послідовних принципових правил, щоб подібні життєві факти давали схожий і передбачуваний результат. Дотримання прецеденту є механізмом досягнення цієї мети. Принцип, за допомогою якого судочинство пов'язується з прецедентами, називають лат. «stare decisis».Прецедент при разрешаване на по-нататъшни случаи с подобни въпроси или факти. Правните системи на общото право придават голямо значение на решаването на дела в съответствие с последователни принципни принципи, така че подобни факти от живота дават подобен и предвидим резултат. Придържането към прецедента е механизъм за постигане на тази цел. Принципът, по който съдебните спорове се свързват с прецедентите, се нарича латински. „Вгледай се в решението“.

Судова практика в юрисдикціях загального права, по суті, є сукупністю судових та інших юридичних рішень, які можна наводити в подальшому як прецеденти. У більшості країн, включаючи більшість європейських країн, цей термін застосовується до будь-якого набору правових рішень, які керуються попередніми рішеннями, наприклад, попередніми рішеннями урядових органів.Съдебната практика в юрисдикциите на общото право е по същество набор от съдебни и други правни решения, които могат да бъдат цитирани като прецеденти. В повечето страни, включително повечето европейски държави, терминът се прилага за всеки набор от правни решения, които се ръководят от предишни решения, като например предишни решения на държавни органи.

Суттєвим для розвитку прецедентної практики є публікація та впорядкування рішень для використання юристами, судами та широкою громадськістю у формі правових збірників (англ. Law report). Хоча всі рішення з цієї точки зору є прецедентними, деякі стають «провідними» або «орієнтирними рішеннями», які використовуються особливо часто.От съществено значение за развитието на съдебната практика е да се публикуват и рационализират решенията за използване от адвокати, съдилища и широката общественост под формата на правни доклади. Въпреки че всички решения от тази гледна точка са прецедентни, някои се превръщат в „водещи“ или „предварителни“ решения, които се използват особено често.

Stare decisis — правовий принцип, за яким судді зобов'язані поважати прецедент, встановлений попередніми рішеннями. Ці слова походять з латинського вислову Stare decisis et non quieta movere: «стояти на вирішеному і не порушувати спокій». У правовому контексті це означає, що суди повинні дотримуватися прецеденту і не переглядати вирішені питання. Принцип можна розділити на два компоненти:Stare decisis е правен принцип, според който съдиите са длъжни да спазват прецедента, създаден с предишни решения. Тези думи произлизат от латинската фраза Stare decisis et non quieta movere: „стой на краката си и не нарушавай спокойствието“. В правния контекст това означава, че съдилищата трябва да следват прецедента, а не да преглеждат решените въпроси. Принципът може да бъде разделен на два компонента

Калькулятори

Зведені санкції


Професійний юридичний калькулятор
штрафних санкцій

Юридичний калькулятор
штрафних санкцій

Окремі санкції


Калькулятор інфляції

Калькулятор процентів
за ставкою 3% річних

Калькулятор процентів

Калькулятор пені

Калькулятор пені
у розмірі подвійной ставки НБУ

Калькулятор пені
за комунальні послуги

Строки та терміни


Калькулятор
строку позовної давності

Калькулятор
процесуальних строків

Орендна плата


Калькулятор
індексації орендної плати

Податки


Калькулятор ПДВ
податок на додану вартість

Калькулятор пені
по податкам

Трудові відносини


Калькулятор
стажу роботи (вислуги)

Калькулятор
суми лікарняних

Калькулятор
мінімальних заробітних плат

Аліменти


Калькулятор
розміру аліментів

Калькулятор
індексації аліментів

Калькулятор пені
за прострочення сплати аліментів

Числа та суми


Число та сума прописом

Дні, дати та час


Калькулятор днів
між двома датами

Калькулятор дати
плюс (мінус) кількість днів

Калькулятор днів
суми чи різниці

Конвертер днів
на роки, місяці та дні

Обмін валют


Курс валют
НБУ

Найкращий курс
в банках та обмінниках

Супутні розрахунки


Сукупна інфляція

Кодифікатор списку статей

Прецедент