Підказки з перекладом

Спливаючі підказки з перекладом з'являються під час наведення курсору на іконку . На сенсорних екранах для визову підказки виконайте одинарний тап на відповідну іконку.Когато задържите курсора на мишката върху иконата, се появяват изскачащи подсказки. На сензорните екрани, за да извикате намек, направете еднократно докосване на съответната икона.

Для того, щоб запропонувати свій варіант перекладу, виконайте подвійний клік/тап на відповідній іконці, або Ctrl + клік.За да предложите своя превод, щракнете двукратно / докоснете съответната икона или Ctrl + щракнете.

У разі показу перекладу у тексті сторінки, для того, щоб запропонувати свій варіант перекладу, виконайте подвійний клік/тап на відповідному блоці перекладу, або Ctrl + клік.Ако преводът е показан в текста на страницата, за да предложите своя собствена версия на превода, щракнете двукратно / докоснете съответния блок за превод или Ctrl + щракнете.

Калькулятор інфляційних втрат онлайн розрахунок санкцій Більше можливостей у новій версії

Розрахувати інфляцію

Сума на яку нараховується інфляціяСумата, върху която се начислява инфлацията

Дата початку періодуНачална дата на периода

Дата кінця періодуКрайна дата на периода

Інфляційні втрати, згідно ст. 625 ЦК УкраїниИнфлационни загуби, съгласно чл. 625 от Гражданския кодекс на Украйна

Сукупний індекс інфляції розраховуються шляхом множення щомісячних індексів за період існування боргуСъвкупният индекс на инфлация се изчислява чрез умножаване на месечните индекси за периода на съществуване на дълга

Контактна інформаціяИнформация за връзка

Пошта, на яку буде висланий результат розрахунку, а також нараховуватися бонусиПоща, на която ще бъде изпратен резултатът от изчислението, както и бонуси ще бъдат натрупани

* - обов'язкове поле
** - рекомендоване поле

Сподобався калькулятор?

Поділіться інформацією з друзями

Оцініть калькулятор:Як вам? 0.00 (0)

Дякую! Ваш відгук прийнято

Останні відгуки:Последни отзиви

Ваш відгук про калькулятор буде першим

Написати відгук:

Нормативно-правове обґрунтування

Увага!Внимание!

Для врахування особливостей розрахунку строку позовної давності під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, скористуйтеся наступними калькуляторами:Използвайте следните калкулатори, за да вземете предвид особеностите на изчисляване на давността по време на периода на карантина, установен от Кабинета на министрите на Украйна.

Позовна давність Юридичний ЖКП Штрафні санкції ЖКП Pro Інфляція та проценти Юридичний Інфляція, проценти, пеня Інфляція, проценти, пеня Pro Професійний

Згідно з частиною другою статті 625 Цивільного кодексу України боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення. Съгласно втората част на член 625 от Гражданския кодекс на Украйна, длъжникът, който е просрочил паричното задължение, по искане на кредитора е длъжен да плати размера на дълга, като вземе предвид установения индекс на инфлация за целия период на забавяне.

Сума боргу з урахуванням індексу інфляції повинна розраховуватися, виходячи з індексу інфляції за кожний місяць (рік) прострочення, незалежно від того, чи був в якийсь період індекс інфляції менше одиниці (тобто мала місце не інфляція, а дефляція) [постанова Вищого господарського суду України від 05.04.2011 № 23/466 та лист Верховного Суду України "Рекомендації щодо порядку застосування індексів інфляції при розгляді судових справ" від 03.04.1997 № 62-97р]. Размерът на дълга, като се вземе предвид индексът на инфлацията, трябва да се изчислява въз основа на индекса на инфлация за всеки месец (година) на забавяне, независимо дали в даден период индексът на инфлация е бил по-малък от единица (т.е. не е имало инфлация, а дефлация) [Решение на Върховния икономически съд на Украйна от 05.04.2011 № 23/466 и писмото на Върховния съд на Украйна „Препоръки относно реда за прилагане на индекси на инфлация в съдебни дела“ от 03.04.1997 № 62-97].

Інфляційні втрати розраховуються шляхом множення суми заборгованості на сукупний індекс інфляції за період прострочення платежу. При цьому сума боргу, яка виникла з 1 по 15 день відповідного місяця, індексується з врахуванням цього місяця, а якщо сума боргу виникла з 16 по 31 день місяця, розрахунок починається з наступного місяця. Аналогічно, якщо погашення заборгованості здійснено з 1 по 15 день відповідного місяця, інфляційні втрати розраховуються без врахування цього місяця, а якщо з 16 по 31 день місяця, то інфляційні втрати розраховуються з врахуванням даного місяця (Про практику застосування Вищим господарським судом України у розгляді справ окремих норм матеріального права від 17.07.2012 № 01-06/928/2012). Загубите от инфлация се изчисляват чрез умножаване на размера на дълга по общия индекс на инфлация за периода на просрочено плащане. Размерът на дълга, възникнал от 1 до 15 дни на месеца, се индексира, като се вземе предвид този месец, а ако размерът на дълга е възникнал от 16 до 31 дни на месеца, изчисляването започва от следващия месец. По същия начин, ако дългът е погасен от 1 до 15 дни на месеца, загубите от инфлация се изчисляват без да се вземе предвид този месец, а ако от 16 до 31 дни на месеца, загубите от инфлация се изчисляват, като се вземе предвид този месец (На практика на Върховния търговски съд на Украйна отделни норми на материалното право от 17.07.2012 г. № 01-06 / 928/2012 г.).

Передбачене законом право кредитора вимагати сплати боргу з урахуванням індексу інфляції є способами захисту його майнового права та інтересу, суть яких полягає у відшкодуванні матеріальних втрат кредитора від знецінення грошових коштів внаслідок інфляційних процесів. Таким чином, інфляційне збільшення нараховується на суму боргу і є видом відшкодування втрат при недобросовісному виконанні грошових зобов'язань. Законното право на кредитора да иска изплащане на дълга, като се вземе предвид индексът на инфлацията, са начини за защита на неговите имуществени права и интереси, чиято същност е да се компенсират материалните загуби на кредитора от обезценяването на средствата поради инфлацията. По този начин нарастването на инфлацията се начислява върху размера на дълга и е вид компенсация за загуби при недобросъвестно изпълнение на парични задължения.

Зобов'язання припиняється виконанням, проведеним належним чином (стаття 599 ЦК України). При цьому чинне законодавство не пов'язує припинення грошового зобов'язання з наявністю судового рішення про стягнення боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції чи відкриттям виконавчого провадження з примусового виконання такого рішення (див. постанови Верховного Суду України від 04.07.2011 № 13/210/10 та від 12.09.2011 № 6/433-42/183 і постанову Вищого господарського суду України від 16.03.2011 № 11/109). Задължението се прекратява с надлежно изпълнение (чл. 599 от Гражданския кодекс на Украйна). В същото време действащото законодателство не свързва прекратяването на паричното задължение със съществуването на съдебно решение за събиране на дълг, като се вземе предвид установения индекс на инфлация или откриването на изпълнително производство за изпълнение на такова решение (виж Върховния съд на Украйна от 04.07.2011 № 13/210 / 10 и от 12.09.2011 № 6 / 433-42 / 183 и решение на Върховния икономически съд на Украйна от 16.03.2011 № 11/109).

Розраховується за формулою: Изчислено по формулата

[Інфляційні нарахування] = [Сума боргу] × [Індекс інфляції (%)] / 100% - [Сума боргу]

Де:
[Сума боргу] – сума простроченого боргу.
[Індекс інфляції (%)] – добуток щомісячних індексів за відповідний період. [Разходи за инфлация] = [Сума на дълга] × [Индекс на инфлация (%)] / 100% - [Сума на дълга]
Където:
[Сума на дълга] - размерът на просрочения дълг.
[Индекс на инфлация (%)] - произведението на месечните индекси за периода.

Як розрахувати?Как да изчислим?

Корисні калькулятори:

Калькулятор 3% річних Інфляція та проценти Калькулятор пені Подвійна ставка НБУ Кількість днів
Дивіться також:
порядок нарахування інфляційних втрат калькулятор 3 річних та інфляційних втрат стягнення 3 річних та інфляційних калькулятор інфляційних збитків розрахунок інфляційних втрат калькулятор калькулятор розрахунку інфляційних втрат розрахунок 3 річних та інфляційних розрахунок інфляційних втрат приклад онлайн калькулятор інфляційних втрат нарахування інфляційних втрат калькулятор інфляційних втрат та 3 річних калькулятор нарахування інфляційних втрат розрахунок інфляційних витрат розрахунок інфляційних онлайн розрахунок інфляційних втрат калькулятор онлайн розрахунок інфляційних та 3 річних розрахунок інфляційних збитків розрахунок 3 річних та інфляційних онлайн калькулятор інфляційних розрахунок інфляційних втрат інфляційних збитків калькулятор інфляційних та 3 процентів річних розрахунок інфляційних розрахунок інфляційних нарахувань калькулятор інфляційних втрат

Калькулятори

Зведені санкції


Професійний юридичний калькулятор
штрафних санкцій

Юридичний калькулятор
штрафних санкцій

Окремі санкції


Калькулятор інфляції

Калькулятор процентів
за ставкою 3% річних

Калькулятор процентів

Калькулятор пені

Калькулятор пені
у розмірі подвійной ставки НБУ

Калькулятор пені
за комунальні послуги

Строки та терміни


Калькулятор
строку позовної давності

Калькулятор
процесуальних строків

Орендна плата


Калькулятор
індексації орендної плати

Податки


Калькулятор ПДВ
податок на додану вартість

Калькулятор пені
по податкам

Трудові відносини


Калькулятор
стажу роботи (вислуги)

Калькулятор
суми лікарняних

Калькулятор
мінімальних заробітних плат

Аліменти


Калькулятор
розміру аліментів

Калькулятор
індексації аліментів

Калькулятор пені
за прострочення сплати аліментів

Числа та суми


Число та сума прописом

Дні, дати та час


Калькулятор днів
між двома датами

Калькулятор дати
плюс (мінус) кількість днів

Калькулятор днів
суми чи різниці

Конвертер днів
на роки, місяці та дні

Обмін валют


Курс валют
НБУ

Найкращий курс
в банках та обмінниках

Супутні розрахунки


Сукупна інфляція

Кодифікатор списку статей

Прецедент