Підказки з перекладом

Спливаючі підказки з перекладом з'являються під час наведення курсору на іконку . На сенсорних екранах для визову підказки виконайте одинарний тап на відповідну іконку.Когато задържите курсора на мишката върху иконата, се появяват изскачащи подсказки. На сензорните екрани, за да извикате намек, направете еднократно докосване на съответната икона.

Для того, щоб запропонувати свій варіант перекладу, виконайте подвійний клік/тап на відповідній іконці, або Ctrl + клік.За да предложите своя превод, щракнете двукратно / докоснете съответната икона или Ctrl + щракнете.

У разі показу перекладу у тексті сторінки, для того, щоб запропонувати свій варіант перекладу, виконайте подвійний клік/тап на відповідному блоці перекладу, або Ctrl + клік.Ако преводът е показан в текста на страницата, за да предложите своя собствена версия на превода, щракнете двукратно / докоснете съответния блок за превод или Ctrl + щракнете.

Калькулятор індексації орендної плати онлайн розрахунокОнлайн калкулатор за индексиране на изчисляване на наема

Розрахувати індексацію орендної плати

Скоро буде [у розробці]Очаквайте скоро [в разработка]

Калькулятор знаходиться у розробці.Калкулаторът е в процес на разработка.

Ви можете звернути увагу розробників на прискорення виконання робіт, якщо натиснете відповідну кнопку [Прискорити]. Також, для отримання повідомлення вкажіть про це у відповідному полі нижче.Можете да привлечете вниманието на разработчиците да ускорят работата, като щракнете върху бутона [Ускоряване]. Също така, за да получите съобщение, посочете това в съответното поле по-долу.

Надіслати повідомлення про початок роботи цього калькулятора на поштуИзпратете имейл на този калкулатор, за да започнете

Контактна інформаціяИнформация за връзка

Пошта, на яку буде вислане повідомленняПощата, на която ще бъде изпратено съобщението

** - рекомендоване поле

Оцініть калькулятор:Як вам? 0.00 (0)

Дякую! Ваш відгук прийнято

Останні відгуки:Последни отзиви

Ваш відгук про калькулятор буде першим

Написати відгук:

Нормативно-правове обґрунтування

Індексація орендної плати або її відсутність має бути зафіксована в умовах договору. Тому передусім слід перевірити умови конкретного договору.Индексацията на наема или липсата му трябва да бъде отразена в договора. Затова първо трябва да проверите условията на конкретен договор.

Розмір орендної плати та її індексація визначаються за домовленістю сторін.Размерът на наема и неговата индексация се определят по споразумение на страните.

Індексація за договором оренди державного майнаИндексация по договор за наем на държавна собственост

Відповідно до статті 17 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" орендна плата підлягає коригуванню на індекс інфляції згідно з Методикою розрахунку орендної плати. Якщо орендар отримав майно в оренду без проведення аукціону, відповідне коригування орендної плати на індекс інфляції здійснюється щомісячно.Съгласно член 17 от Закона на Украйна „За наем на държавна и общинска собственост“ наемът подлежи на корекция за индекса на инфлация в съответствие с Методиката за изчисляване на наема. Ако лизингополучателят отдаде имота под наем без провеждане на търг, съответната корекция на наема спрямо индекса на инфлация се извършва ежемесечно.

З 19.06.2021 року щодо державного майна слід застосовувати Методику розрахунку орендної плати за державне майно від 28.04.2021 року № 630.От 19.06.2021 г. за държавни имоти следва да се прилага Методиката за изчисляване на наема за държавна собственост от 28.04.2021 г. след 630.

Розмір орендної плати за кожний наступний місяць визначається шляхом коригування розміру місячної орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за поточний місяць.Размерът на наема за всеки следващ месец се определя чрез коригиране на размера на месечния наем за предходния месец с индекса на инфлация за текущия месец.

Індексація за договором оренди земельної ділянкиИндексация по договора за наем на земя

Вимогами ст. 21 Закону України "Про оренду землі" від 06.10.1998 року № 161-XIV, орендна плата обчислюється з урахуванням індексів інфляції, якщо інше не передбачено договором оренди земельної ділянки. Тобто орендна плата підлягає збільшенню на індекс інфляції, якщо інше не встановлено умовами договору.Изискванията на чл. 21 от Закона на Украйна "За наема на земя" от 06.10.1998 № 161-XIV, наемът се изчислява, като се вземат предвид индексите на инфлация, освен ако не е предвидено друго в договора за наем на земя. Тоест наемът подлежи на увеличение с индекса на инфлация, освен ако не е посочено друго в условията на договора.

Розраховується за формулою: Изчислено по формулата

[Орендна плата з урахуванням індексів інфляції] = [Орендна плата] × [Індекс інфляції (%)] / 100% [Наем, като се вземат предвид индексите на инфлация] = [Наем] × [Индекс на инфлация (%)] / 100%

Де:
[Орендна плата] – сума орендної плати, що підлягає збільшенню на індекс інфляції.
[Індекс інфляції (%)] – добуток щомісячних індексів за відповідний період. Където:
[Наем] - размерът на наема, който трябва да бъде увеличен с индекса на инфлация.
[Индекс на инфлация (%)] - произведението на месечните индекси за периода.

Дивіться також:
нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати калькулятор розрахунку орендної плати за землю нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати sars-cov-2 калькулятор індексації аліментів індексація орендної плати приміщення нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати карантин нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати під час дії карантину калькулятор індексації орендної плати за землю нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати covid індексація орендної плати за землю нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати covid19 калькулятор розрахунку орендної плати нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати covid-19 калькулятор індексації орендної плати нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати у період карантину індексація орендної плати калькулятор індексації онлайн індекс інфляції для розрахунку орендної плати калькулятор розрахунку індексації нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати ковід калькулятор індексації онлайн калькулятор індексації нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати під час карантину калькулятор індексації заробітної плати нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати карантинні особливості

Калькулятори

Зведені санкції


Професійний юридичний калькулятор
інфляції, процентів та пені

Юридичний калькулятор
штрафних санкцій

Окремі санкції


Калькулятор інфляції

Калькулятор процентів: 3% річних

Калькулятор процентів

Калькулятор пені

Калькулятор пені
у розмірі подвійной ставки НБУ

Калькулятор пені
за комунальні послуги

Орендна плата


Калькулятор
індексації орендної плати

Податки


Калькулятор
податку на додану вартість (ПДВ)

Калькулятор пені
по податкам

Лікарняні


Калькулятор
суми лікарняних

Аліменти


Калькулятор
розміру аліментів

Калькулятор
індексації аліментів

Калькулятор пені
за прострочення сплати аліментів

Супутні розрахунки


Калькулятор
строку позовної давності

Калькулятор
процесуальних строків

Калькулятор днів
між двома датами

Сукупна інфляція

Калькулятор
мінімальних заробітних плат

Число прописом

Кодіфікатор списку статей

Прецедент