Підказки з перекладом

Спливаючі підказки з перекладом з'являються під час наведення курсору на іконку . На сенсорних екранах для визову підказки виконайте одинарний тап на відповідну іконку.Когато задържите курсора на мишката върху иконата, се появяват изскачащи подсказки. На сензорните екрани, за да извикате намек, направете еднократно докосване на съответната икона.

Для того, щоб запропонувати свій варіант перекладу, виконайте подвійний клік/тап на відповідній іконці, або Ctrl + клік.За да предложите своя превод, щракнете двукратно / докоснете съответната икона или Ctrl + щракнете.

У разі показу перекладу у тексті сторінки, для того, щоб запропонувати свій варіант перекладу, виконайте подвійний клік/тап на відповідному блоці перекладу, або Ctrl + клік.Ако преводът е показан в текста на страницата, за да предложите своя собствена версия на превода, щракнете двукратно / докоснете съответния блок за превод или Ctrl + щракнете.

Калькулятор індексації орендної плати Більше можливостей у новій версії

Розрахувати індексацію орендної плати

Сума орендної плати, яка підлягає індексаціїРазмерът на наема, който трябва да бъде индексиран

Базовий місяць орендної платиБазов месец на наема

Кінцевий місяць розрахунку (включно)Последен месец на изчисление (включително)

Оприлюдені індекси інфляції (індекси споживчих цін)Публикувани индекси на инфлация (индекси на потребителските цени)

Контактна інформаціяИнформация за връзка

Пошта, на яку буде висланий результат розрахунку, а також нараховуватися бонусиПоща, на която ще бъде изпратен резултатът от изчислението, както и бонуси ще бъдат натрупани

* - обов'язкове поле
** - рекомендоване поле

Сподобався калькулятор?

Поділіться інформацією з друзями

Оцініть калькулятор:Як вам? 0.00 (0)

Дякую! Ваш відгук прийнято

Останні відгуки:Последни отзиви

Ваш відгук про калькулятор буде першим

Написати відгук:

Нормативно-правове обґрунтування

Індексація орендної плати або її відсутність має бути зафіксована в умовах договору. Тому передусім слід перевірити умови конкретного договору.Индексацията на наема или липсата му трябва да бъде отразена в договора. Затова първо трябва да проверите условията на конкретен договор.

Розмір орендної плати та її індексація визначаються за домовленістю сторін.Размерът на наема и неговата индексация се определят по споразумение на страните.

Індексація за договором оренди державного майнаИндексация по договор за наем на държавна собственост

Відповідно до статті 17 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" орендна плата підлягає коригуванню на індекс інфляції згідно з Методикою розрахунку орендної плати. Якщо орендар отримав майно в оренду без проведення аукціону, відповідне коригування орендної плати на індекс інфляції здійснюється щомісячно.Съгласно член 17 от Закона на Украйна „За наем на държавна и общинска собственост“ наемът подлежи на корекция за индекса на инфлация в съответствие с Методиката за изчисляване на наема. Ако лизингополучателят отдаде имота под наем без провеждане на търг, съответната корекция на наема спрямо индекса на инфлация се извършва ежемесечно.

З 19.06.2021 року щодо державного майна слід застосовувати Методику розрахунку орендної плати за державне майно від 28.04.2021 року № 630.От 19.06.2021 г. за държавни имоти следва да се прилага Методиката за изчисляване на наема за държавна собственост от 28.04.2021 г. след 630.

Розмір орендної плати за кожний наступний місяць визначається шляхом коригування розміру місячної орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за поточний місяць.Размерът на наема за всеки следващ месец се определя чрез коригиране на размера на месечния наем за предходния месец с индекса на инфлация за текущия месец.

Індексація за договором оренди земельної ділянкиИндексация по договора за наем на земя

Вимогами ст. 21 Закону України "Про оренду землі" від 06.10.1998 року № 161-XIV, орендна плата обчислюється з урахуванням індексів інфляції, якщо інше не передбачено договором оренди земельної ділянки. Тобто орендна плата підлягає збільшенню на індекс інфляції, якщо інше не встановлено умовами договору.Изискванията на чл. 21 от Закона на Украйна "За наема на земя" от 06.10.1998 № 161-XIV, наемът се изчислява, като се вземат предвид индексите на инфлация, освен ако не е предвидено друго в договора за наем на земя. Тоест наемът подлежи на увеличение с индекса на инфлация, освен ако не е посочено друго в условията на договора.

Розраховується за формулою: Изчислено по формулата

[Орендна плата з урахуванням індексів інфляції] = [Орендна плата] × [Індекс інфляції (%)] / 100% [Наем, като се вземат предвид индексите на инфлация] = [Наем] × [Индекс на инфлация (%)] / 100%

Де:
[Орендна плата] – сума орендної плати, що підлягає збільшенню на індекс інфляції.
[Індекс інфляції (%)] – добуток щомісячних індексів за відповідний період. Където:
[Наем] - размерът на наема, който трябва да бъде увеличен с индекса на инфлация.
[Индекс на инфлация (%)] - произведението на месечните индекси за периода.

Корисні калькулятори:

Калькулятор пені Калькулятор інфляції Калькулятор 3% річних Сукупна інфляція Подвійна ставка НБУ
Дивіться також:
нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати під час карантину калькулятор індексації заробітної плати індексація орендної плати коефіцієнт індексації для орендної плати землі калькулятор індексації з плати нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати sars-cov-2 нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати карантин нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати під час дії карантину нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати covid коефіцієнт індексації для орендної плати землі невиробничі приміщення індексація орендної плати приміщення калькулятор індексації орендної плати за землю коригування орендної плати на індекс інфляції калькулятор розрахунку орендної плати розрахунок орендної плати з урахуванням індексу інфляції індексація орендної плати за приміщення індекс інфляції для розрахунку орендної плати як розрахувати індексацію орендної плати індексація орендної плати за землю нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати ковід індексація орендної плати нерухомого майна калькулятор розрахунку орендної плати за землю індекс інфляції для розрахунку орендної плати за землю калькулятор індексації орендної плати

Калькулятори

Зведені санкції


Професійний юридичний калькулятор
штрафних санкцій

Юридичний калькулятор
штрафних санкцій

Окремі санкції


Калькулятор інфляції

Калькулятор процентів
за ставкою 3% річних

Калькулятор процентів

Калькулятор пені

Калькулятор пені
у розмірі подвійной ставки НБУ

Калькулятор пені
за комунальні послуги

Строки та терміни


Калькулятор
строку позовної давності

Калькулятор
процесуальних строків

Орендна плата


Калькулятор
індексації орендної плати

Податки


Калькулятор ПДВ
податок на додану вартість

Калькулятор пені
по податкам

Трудові відносини


Калькулятор
стажу роботи (вислуги)

Калькулятор
суми лікарняних

Калькулятор
мінімальних заробітних плат

Аліменти


Калькулятор
розміру аліментів

Калькулятор
індексації аліментів

Калькулятор пені
за прострочення сплати аліментів

Числа та суми


Число та сума прописом

Дні, дати та час


Калькулятор днів
між двома датами

Калькулятор дати
плюс (мінус) кількість днів

Калькулятор днів
суми чи різниці

Конвертер днів
на роки, місяці та дні

Обмін валют


Курс валют
НБУ

Найкращий курс
в банках та обмінниках

Супутні розрахунки


Сукупна інфляція

Кодифікатор списку статей

Прецедент