Підказки з перекладом

Спливаючі підказки з перекладом з'являються під час наведення курсору на іконку . На сенсорних екранах для визову підказки виконайте одинарний тап на відповідну іконку.Пры навядзенні курсора на значок з'яўляюцца ўсплывальныя падказкі. На сэнсарных экранах, каб выклікаць падказку, зрабіце адзін націск на адпаведны значок.

Для того, щоб запропонувати свій варіант перекладу, виконайте подвійний клік/тап на відповідній іконці, або Ctrl + клік.Каб прапанаваць свой пераклад, двойчы пстрыкніце / націсніце на адпаведны значок або Ctrl + пстрыкніце.

У разі показу перекладу у тексті сторінки, для того, щоб запропонувати свій варіант перекладу, виконайте подвійний клік/тап на відповідному блоці перекладу, або Ctrl + клік.Калі пераклад адлюстроўваецца ў тэксце старонкі, каб прапанаваць сваю ўласную версію перакладу, двойчы пстрыкніце / націсніце на адпаведны блок перакладу або Ctrl + пстрыкніце.

Калькулятор інфляційних втрат онлайн розрахунок санкцій Нова версія

Розрахувати інфляцію

Сума на яку нараховується інфляціяСума, на якую налічваецца інфляцыя

Дата початку періодуДата пачатку перыяду

Дата кінця періодуДата заканчэння перыяду

Інфляційні втрати, згідно ст. 625 ЦК УкраїниІнфляцыйныя страты, паводле арт. 625 Грамадзянскага кодэкса Украіны

Сукупний індекс інфляції розраховуються шляхом множення щомісячних індексів за період існування боргуСукупны індэкс інфляцыі разлічваецца шляхам множання месячных індэксаў за перыяд існавання доўгу

Контактна інформаціяКантактная інфармацыя

Пошта, на яку буде висланий результат розрахунку, а також нараховуватися бонусиПошта, на якую будзе адпраўлены вынік разліку, а таксама налічваюцца бонусы

* - обов'язкове поле
** - рекомендоване поле

Сподобався калькулятор?

Поділіться інформацією з друзями

Оцініть калькулятор:Як вам? 0.00 (0)

Дякую! Ваш відгук прийнято

Останні відгуки:Апошнія агляды

Ваш відгук про калькулятор буде першим

Написати відгук:

Нормативно-правове обґрунтування

Увага!Увага!

Для врахування особливостей розрахунку строку позовної давності під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, скористуйтеся наступними калькуляторами:Скарыстайцеся наступнымі калькулятарамі, каб улічыць асаблівасці вылічэння тэрміну даўнасці ў перыяд каранціну, устаноўленых Кабінетам Міністраў Украіны.

Позовна давність Юридичний Професійний

Згідно з частиною другою статті 625 Цивільного кодексу України боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення. У адпаведнасці з часткай другой артыкула 625 ГК Украіны даўжнік, які пратэрмінаваў грашовае абавязацельства, на патрабаванне крэдытора абавязаны выплаціць суму доўгу з улікам устаноўленага індэкса інфляцыі за ўвесь перыяд. затрымка.

Сума боргу з урахуванням індексу інфляції повинна розраховуватися, виходячи з індексу інфляції за кожний місяць (рік) прострочення, незалежно від того, чи був в якийсь період індекс інфляції менше одиниці (тобто мала місце не інфляція, а дефляція) [постанова Вищого господарського суду України від 05.04.2011 № 23/466 та лист Верховного Суду України "Рекомендації щодо порядку застосування індексів інфляції при розгляді судових справ" від 03.04.1997 № 62-97р]. Сума доўгу з улікам індэксу інфляцыі павінна разлічвацца зыходзячы з індэксу інфляцыі за кожны месяц (год) пратэрміноўкі, незалежна ад таго, ці быў у нейкі перыяд індэкс інфляцыі меншы за адзінку (г.зн. была не інфляцыя, а дэфляцыя). [пастанова Вышэйшага гаспадарчага суда Украіны ад 05.04.2011 № 23/466 і ліст Вярхоўнага Суда Украіны «Рэкамендацыі аб парадку прымянення індэксаў інфляцыі ў судовых справах» ад 03.04.1997 № 62-97].

Інфляційні втрати розраховуються шляхом множення суми заборгованості на сукупний індекс інфляції за період прострочення платежу. При цьому сума боргу, яка виникла з 1 по 15 день відповідного місяця, індексується з врахуванням цього місяця, а якщо сума боргу виникла з 16 по 31 день місяця, розрахунок починається з наступного місяця. Аналогічно, якщо погашення заборгованості здійснено з 1 по 15 день відповідного місяця, інфляційні втрати розраховуються без врахування цього місяця, а якщо з 16 по 31 день місяця, то інфляційні втрати розраховуються з врахуванням даного місяця (Про практику застосування Вищим господарським судом України у розгляді справ окремих норм матеріального права від 17.07.2012 № 01-06/928/2012). Інфляцыйныя страты разлічваюцца шляхам памнажэння сумы доўгу на сукупны індэкс інфляцыі за перыяд пратэрміноўкі плацяжу. Сума запазычанасці, якая ўзнікла з 1 па 15 дзень месяца, індэксуецца з улікам гэтага месяца, а калі сума запазычанасці ўзнікла з 16 па 31 дзень месяца, то разлік пачынаецца з наступнага месяца. Аналагічным чынам пры пагашэнні запазычанасці з 1 па 15 дзень месяца інфляцыйныя страты разлічваюцца без уліку гэтага месяца, а калі з 16 па 31 дзень месяца страты па інфляцыі разлічваюцца з улікам гэтага месяца. Практыка Вышэйшага гаспадарчага суда Украіны асобныя нормы матэрыяльнага права ад 17.07.2012 № 01-06 / 928/2012).

Передбачене законом право кредитора вимагати сплати боргу з урахуванням індексу інфляції є способами захисту його майнового права та інтересу, суть яких полягає у відшкодуванні матеріальних втрат кредитора від знецінення грошових коштів внаслідок інфляційних процесів. Таким чином, інфляційне збільшення нараховується на суму боргу і є видом відшкодування втрат при недобросовісному виконанні грошових зобов'язань. Законным правам крэдытора патрабаваць выплаты доўгу з улікам індэкса інфляцыі з'яўляюцца спосабы абароны яго маёмасных правоў і інтарэсаў, сутнасць якіх заключаецца ў кампенсацыі матэрыяльных страт крэдытора ад абясцэньвання сродкаў у выніку інфляцыі. Такім чынам, рост інфляцыі налічваецца на суму доўгу і з'яўляецца відам кампенсацыі страт па нядобрасумленным выкананні грашовых абавязацельстваў.

Зобов'язання припиняється виконанням, проведеним належним чином (стаття 599 ЦК України). При цьому чинне законодавство не пов'язує припинення грошового зобов'язання з наявністю судового рішення про стягнення боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції чи відкриттям виконавчого провадження з примусового виконання такого рішення (див. постанови Верховного Суду України від 04.07.2011 № 13/210/10 та від 12.09.2011 № 6/433-42/183 і постанову Вищого господарського суду України від 16.03.2011 № 11/109). Абавязацельства спыняецца належным выкананнем (арт. 599 ГК Украіны). У той жа час дзеючае заканадаўства не звязвае спыненне грашовага абавязацельства з наяўнасцю рашэння суда аб спагнанні запазычанасці з улікам устаноўленага індэксу інфляцыі або адкрыццём выканаўчай вытворчасці па выкананні такога рашэння (гл. Вярхоўны суд г.п. Украіны ад 04.07.2011 № 13/210 / 10 і ад 12.09.2011 № 6 / 433-42 / 183 і пастановы Вышэйшага гаспадарчага суда Украіны ад 16.03.2011 № 11/109).

Розраховується за формулою: Разлічваецца па формуле

[Інфляційні нарахування] = [Сума боргу] × [Індекс інфляції (%)] / 100% - [Сума боргу]

Де:
[Сума боргу] – сума простроченого боргу.
[Індекс інфляції (%)] – добуток щомісячних індексів за відповідний період. [Інфляцыйныя зборы] = [Сума доўгу] × [Індэкс інфляцыі (%)] / 100% - [Сума доўгу]
Дзе:
[Сума запазычанасці] - сума пратэрмінаванай запазычанасці.
[Індэкс інфляцыі (%)] - здабытак месячных індэксаў за перыяд.

Як розрахувати?Як разлічыць?
Дивіться також:
розрахунок 3 річних та інфляційних втрат стягнення 3 річних та інфляційних розрахунок інфляційних та 3 річних розрахунок інфляційних втрат формула розрахунок інфляційних втрат калькулятор калькулятор інфляційних формула розрахунку інфляційних втрат калькулятор розрахунку інфляційних втрат розрахунок 3 річних та інфляційних онлайн калькулятор інфляційних втрат розрахунок інфляційних втрат калькулятор онлайн калькулятор нарахування інфляційних втрат нарахування інфляційних втрат інфляційних збитків онлайн калькулятор інфляційних втрат розрахунок інфляційних онлайн розрахунок інфляційних витрат калькулятор інфляційних та 3 процентів річних розрахунок інфляційних розрахунок інфляційних нарахувань калькулятор інфляційних збитків розрахунок інфляційних збитків розрахунок 3 річних та інфляційних калькулятор інфляційних втрат та 3 річних розрахунок інфляційних втрат

Калькулятори

Зведені санкції


Професійний юридичний калькулятор
інфляції, процентів та пені

Юридичний калькулятор
штрафних санкцій

Окремі санкції


Калькулятор інфляції

Калькулятор процентів: 3% річних

Калькулятор процентів

Калькулятор пені

Калькулятор пені
у розмірі подвійной ставки НБУ

Калькулятор пені
за комунальні послуги

Орендна плата


Калькулятор
індексації орендної плати

Податки


Калькулятор
податку на додану вартість (ПДВ)

Калькулятор пені
по податкам

Трудові відносини


Калькулятор
стажу роботи (вислуги)

Калькулятор
суми лікарняних

Аліменти


Калькулятор
розміру аліментів

Калькулятор
індексації аліментів

Калькулятор пені
за прострочення сплати аліментів

Обмін валют


Курс валют
НБУ

Найкращий курс
в банках та обмінниках

Дні та дати


Калькулятор днів
між двома датами

Калькулятор дати
плюс кількість днів

Калькулятор суми
років, місяців та днів

Конвертер днів
на роки, місяці та дні

Супутні розрахунки


Калькулятор
строку позовної давності

Калькулятор
процесуальних строків

Сукупна інфляція

Калькулятор
мінімальних заробітних плат

Число та сума прописом

Кодіфікатор списку статей

Прецедент