Підказки з перекладом

Спливаючі підказки з перекладом з'являються під час наведення курсору на іконку . На сенсорних екранах для визову підказки виконайте одинарний тап на відповідну іконку.Пры навядзенні курсора на значок з'яўляюцца ўсплывальныя падказкі. На сэнсарных экранах, каб выклікаць падказку, зрабіце адзін націск на адпаведны значок.

Для того, щоб запропонувати свій варіант перекладу, виконайте подвійний клік/тап на відповідній іконці, або Ctrl + клік.Каб прапанаваць свой пераклад, двойчы пстрыкніце / націсніце на адпаведны значок або Ctrl + пстрыкніце.

У разі показу перекладу у тексті сторінки, для того, щоб запропонувати свій варіант перекладу, виконайте подвійний клік/тап на відповідному блоці перекладу, або Ctrl + клік.Калі пераклад адлюстроўваецца ў тэксце старонкі, каб прапанаваць сваю ўласную версію перакладу, двойчы пстрыкніце / націсніце на адпаведны блок перакладу або Ctrl + пстрыкніце.

Калькулятор індексації орендної плати Більше можливостей у новій версії

Розрахувати індексацію орендної плати

Сума орендної плати, яка підлягає індексаціїСума арэнднай платы, якая падлягае індэксацыі

Базовий місяць орендної платиБазавы месяц арэнды

Кінцевий місяць розрахунку (включно)Апошні месяц разліку (уключна)

Оприлюдені індекси інфляції (індекси споживчих цін)Апублікаваныя індэксы інфляцыі (індэксы спажывецкіх цэн)

Контактна інформаціяКантактная інфармацыя

Пошта, на яку буде висланий результат розрахунку, а також нараховуватися бонусиПошта, на якую будзе адпраўлены вынік разліку, а таксама налічваюцца бонусы

* - обов'язкове поле
** - рекомендоване поле

Сподобався калькулятор?

Поділіться інформацією з друзями

Оцініть калькулятор:Як вам? 0.00 (0)

Дякую! Ваш відгук прийнято

Останні відгуки:Апошнія агляды

Ваш відгук про калькулятор буде першим

Написати відгук:

Нормативно-правове обґрунтування

Індексація орендної плати або її відсутність має бути зафіксована в умовах договору. Тому передусім слід перевірити умови конкретного договору.Індэксацыя арэнднай платы або яе адсутнасць павінна быць зафіксавана ў дагаворы. Таму спачатку варта праверыць умовы канкрэтнага дагавора.

Розмір орендної плати та її індексація визначаються за домовленістю сторін.Памер арэнднай платы і яе індэксацыя вызначаюцца па дамоўленасці бакоў.

Індексація за договором оренди державного майнаІндэксацыя па дагаворы арэнды дзяржаўнай маёмасці

Відповідно до статті 17 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" орендна плата підлягає коригуванню на індекс інфляції згідно з Методикою розрахунку орендної плати. Якщо орендар отримав майно в оренду без проведення аукціону, відповідне коригування орендної плати на індекс інфляції здійснюється щомісячно.У адпаведнасці з артыкулам 17 Закона Украіны «Аб арэндзе дзяржаўнай і камунальнай маёмасці» арэндная плата падлягае карэкціроўцы на індэкс інфляцыі ў адпаведнасці з Методыкай разліку арэнднай платы. Калі арандатар здае маёмасць у арэнду без правядзення аўкцыёну, адпаведнае карэкціроўка арэнднай платы на індэкс інфляцыі праводзіцца штомесяц.

З 19.06.2021 року щодо державного майна слід застосовувати Методику розрахунку орендної плати за державне майно від 28.04.2021 року № 630.З 19.06.2021 да дзяржаўнай маёмасці павінна прымяняцца Методыка разліку арэнднай платы за дзяржаўную маёмасць ад 28.04.2021 630.

Розмір орендної плати за кожний наступний місяць визначається шляхом коригування розміру місячної орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за поточний місяць.Памер арэнднай платы за кожны наступны месяц вызначаецца шляхам карэкціроўкі памеру месячнай арэнднай платы за папярэдні месяц на індэкс інфляцыі за бягучы месяц.

Індексація за договором оренди земельної ділянкиІндэксацыя па дагаворы арэнды зямлі

Вимогами ст. 21 Закону України "Про оренду землі" від 06.10.1998 року № 161-XIV, орендна плата обчислюється з урахуванням індексів інфляції, якщо інше не передбачено договором оренди земельної ділянки. Тобто орендна плата підлягає збільшенню на індекс інфляції, якщо інше не встановлено умовами договору.Патрабаванні арт. 21 Закона Украіны «Аб арэндзе зямлі» ад 10.06.1998 № 161-XIV арэндная плата разлічваецца з улікам інфляцыйных паказчыкаў, калі іншае не прадугледжана дагаворам арэнды зямлі. Гэта значыць, арэндная плата падлягае павышэнню на індэкс інфляцыі, калі іншае не вызначана ўмовамі дагавора.

Розраховується за формулою: Разлічваецца па формуле

[Орендна плата з урахуванням індексів інфляції] = [Орендна плата] × [Індекс інфляції (%)] / 100% [Арэнда з улікам індэксаў інфляцыі] = [Арэнда] × [Індэкс інфляцыі (%)] / 100%

Де:
[Орендна плата] – сума орендної плати, що підлягає збільшенню на індекс інфляції.
[Індекс інфляції (%)] – добуток щомісячних індексів за відповідний період. Дзе:
[Арэнда] - памер арэнднай платы, які падлягае павелічэнню на індэкс інфляцыі.
[Індэкс інфляцыі (%)] - здабытак месячных індэксаў за перыяд.

Корисні калькулятори:

Калькулятор пені Стаж роботи Калькулятор інфляції Калькулятор 3% річних Сукупна інфляція
Дивіться також:
індексація орендної плати за землю нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати під час карантину нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати covid індексація орендної плати нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати sars-cov-2 калькулятор індексації орендної плати за землю коригування орендної плати на індекс інфляції індексація орендної плати нерухомого майна коефіцієнт індексації для орендної плати землі невиробничі приміщення нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати під час дії карантину індекс інфляції для розрахунку орендної плати за землю калькулятор розрахунку орендної плати за землю індексація орендної плати приміщення як розрахувати індексацію орендної плати калькулятор індексації з плати калькулятор індексації заробітної плати калькулятор індексації орендної плати розрахунок орендної плати з урахуванням індексу інфляції нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати ковід коефіцієнт індексації для орендної плати землі індекс інфляції для розрахунку орендної плати індексація орендної плати за приміщення нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати карантин калькулятор розрахунку орендної плати

Калькулятори

Зведені санкції


Професійний юридичний калькулятор
штрафних санкцій

Юридичний калькулятор
штрафних санкцій

Окремі санкції


Калькулятор інфляції

Калькулятор процентів
за ставкою 3% річних

Калькулятор процентів

Калькулятор пені

Калькулятор пені
у розмірі подвійной ставки НБУ

Калькулятор пені
за комунальні послуги

Строки та терміни


Калькулятор
строку позовної давності

Калькулятор
процесуальних строків

Орендна плата


Калькулятор
індексації орендної плати

Податки


Калькулятор ПДВ
податок на додану вартість

Калькулятор пені
по податкам

Трудові відносини


Калькулятор
стажу роботи (вислуги)

Калькулятор
суми лікарняних

Калькулятор
мінімальних заробітних плат

Аліменти


Калькулятор
розміру аліментів

Калькулятор
індексації аліментів

Калькулятор пені
за прострочення сплати аліментів

Числа та суми


Число та сума прописом

Дні, дати та час


Калькулятор днів
між двома датами

Калькулятор дати
плюс (мінус) кількість днів

Калькулятор днів
суми чи різниці

Конвертер днів
на роки, місяці та дні

Обмін валют


Курс валют
НБУ

Найкращий курс
в банках та обмінниках

Супутні розрахунки


Сукупна інфляція

Кодифікатор списку статей

Прецедент