Підказки з перекладом

Спливаючі підказки з перекладом з'являються під час наведення курсору на іконку . На сенсорних екранах для визову підказки виконайте одинарний тап на відповідну іконку.Пры навядзенні курсора на значок з'яўляюцца ўсплывальныя падказкі. На сэнсарных экранах, каб выклікаць падказку, зрабіце адзін націск на адпаведны значок.

Для того, щоб запропонувати свій варіант перекладу, виконайте подвійний клік/тап на відповідній іконці, або Ctrl + клік.Каб прапанаваць свой пераклад, двойчы пстрыкніце / націсніце на адпаведны значок або Ctrl + пстрыкніце.

У разі показу перекладу у тексті сторінки, для того, щоб запропонувати свій варіант перекладу, виконайте подвійний клік/тап на відповідному блоці перекладу, або Ctrl + клік.Калі пераклад адлюстроўваецца ў тэксце старонкі, каб прапанаваць сваю ўласную версію перакладу, двойчы пстрыкніце / націсніце на адпаведны блок перакладу або Ctrl + пстрыкніце.

Калькулятор пені у розмірі подвійної облікової ставки НБУ Більше можливостей у новій версії

Розрахувати пеню

Сума на яку нараховується пеняСума, на якую налічваецца пеня

Дата початку періодуДата пачатку перыяду

Дата кінця періодуДата заканчэння перыяду

Подвійна облікова ставка НБУ за період простроченняПадвойная ўліковая стаўка НБУ за перыяд пратэрміноўкі

Контактна інформаціяКантактная інфармацыя

Пошта, на яку буде висланий результат розрахунку, а також нараховуватися бонусиПошта, на якую будзе адпраўлены вынік разліку, а таксама налічваюцца бонусы

* - обов'язкове поле
** - рекомендоване поле

Сподобався калькулятор?

Поділіться інформацією з друзями

Оцініть калькулятор:Як вам? 0.00 (0)

Дякую! Ваш відгук прийнято

Останні відгуки:Апошнія агляды

Ваш відгук про калькулятор буде першим

Написати відгук:

Нормативно-правове обґрунтування

Увага!Увага!

Для врахування особливостей розрахунку строку позовної давності під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, скористуйтеся наступними калькуляторами:Скарыстайцеся наступнымі калькулятарамі, каб улічыць асаблівасці вылічэння тэрміну даўнасці ў перыяд каранціну, устаноўленых Кабінетам Міністраў Украіны.

Позовна давність Юридичний ЖКП Інфляція та проценти Юридичний Професійний

Згідно вимог ст. 547 ЦК України правочин щодо забезпечення виконання зобов’язання вчиняється в письмовій формі. Згодна з патрабаваннямі арт. 547 ГК Украіны здзелкі па забеспячэнні выканання абавязацельстваў здзяйсняюцца ў пісьмовай форме.

Відповідно до статті 549 Цивільного кодексу України неустойкою (пенею) є грошова сума або інше майно, які боржник повинен передати кредиторові у разі порушення боржником зобов'язання. Пенею є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання. Згодна з артыкулам 549 Грамадзянскага кодэкса Украіны пеня (пеня) - гэта грашовая сума або іншая маёмасць, якую даўжнік павінен перадаць крэдытору ў выпадку парушэння даўжніком абавязацельства. Пеня - гэта пеня, якая разлічваецца ў працэнтах ад сумы пратэрмінаванага грашовага абавязацельства за кожны дзень пратэрміноўкі.

За порушення строків виконання грошового зобов'язання, кредитор має право застосовувати фінансові санкції, зокрема нараховувати пеню у розмірі, встановленому у договорі. За парушэнне ўмоў грашовага абавязацельства крэдытор мае права прымяніць фінансавыя санкцыі, у прыватнасці налічыць пеню ў памеры, вызначаным дагаворам.

Пеня – це неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання. Проценти на пеню не нараховуються. Сплата пені не звільняє боржника від виконання свого обов'язку в натурі. Пеня - гэта пеня, якая разлічваецца ў працэнтах ад сумы пратэрмінаванага грашовага абавязацельства за кожны дзень пратэрміноўкі. Працэнты на працэнты не налічваюцца. Выплата пені не вызваляе даўжніка ад яго абавязку ў натуры.

Облікова ставка Національного банку — один з монетарних інструментів, за допомогою якого Національний банк установлює для суб'єктів грошово-кредитного ринку орієнтир щодо вартості залучених та розміщених грошових коштів на відповідний період і є основною процентною ставкою, яка залежить від процесів, що відбуваються в макроекономічній, бюджетній сферах та на грошово-кредитному ринку. Уліковая стаўка Нацыянальнага банка з'яўляецца адным з грашовых інструментаў, якія выкарыстоўваюцца Нацыянальным банкам для ўстанаўлення для ўдзельнікаў грашовага рынку арыенціра кошту прыцягнутых і размешчаных сродкаў на адпаведны перыяд і з'яўляецца асноўнай працэнтнай стаўкай, якая залежыць ад макраэканамічных працэсаў. , бюджэтныя сферы і грашовы рынак.

За приписом статті 3 Закону України "Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань" та частини другої статті 343 ГК України розмір пені за прострочку платежу не може перевищувати подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня. Якщо в укладеному сторонами договорі зазначено вищий розмір пені, ніж передбачений у цій нормі, застосуванню підлягає пеня в розмірі згаданої подвійної облікової ставки. Установлене статтею 3 названого Закону обмеження розміру пені не стосується неустойки, встановленої іншими законодавчими актами, як роз'яснено п. 2.9 Постанови від 17.12.2013 року № 14. Згодна з артыкулам 3 Закона Украіны «Аб адказнасці за пратэрміноўку выканання грашовых абавязацельстваў» і часткай другой артыкула 343 Грамадзянскага кодэкса Украіны памер пені за пратэрміноўку плацяжу не можа перавышаць у два разы ўліковую стаўку Нацбанка. Украіны. Калі заключаным бакамі пагадненнем вызначана большы памер пені, чым прадугледжаны дадзенай нормай, прымяняецца пеня ў памеры названай падвойнай стаўкі ўліковага запісу. Абмежаванне памеру штрафу, устаноўленае артыкулам 3 названага Закона, не распаўсюджваецца на пеню, устаноўленую іншымі заканадаўчымі актамі, як тлумачыцца пунктам 2.9 пастановы ад 17.12.2013 № 14.

Пеня у розмірі подвійної ставки НБУ розраховується за формулою: Штраф у памеры падвойнага стаўкі НБУ разлічваецца па формуле

[Пеня] = [Сума боргу] × 2 × [Ставка НБУ] / 100% / [Кількість днів у році] × [Кількість днів]

Де:
[Сума боргу] – сума простроченого боргу.
[Ставка НБУ] - облікова ставка Національного банку України
[Кількість днів у році] - кількість днів у році
[Кількість днів] – кількість днів прострочення зобов’язання. [Штраф] = [Сума доўгу] × 2 × [курс НБУ] / 100% / [Колькасць дзён у годзе] × [Колькасць дзён]
Дзе:
[Сума запазычанасці] - сума пратэрмінаванай запазычанасці.
[курс НБУ] — гэта ўліковая стаўка Нацыянальнага банка Украіны
[Колькасць дзён у годзе] - колькасць дзён у годзе
[Колькасць дзён] - колькасць дзён пратэрміноўкі.

Корисні калькулятори:

Калькулятор 3% річних Калькулятор інфляції Кількість днів Інфляція та проценти Калькулятор пені
Дивіться також:
пеня в розмірі подвійної облікової ставки нбу covid19 пеня у розмірі подвійної облікової ставки нбу під час дії карантину пеня в розмірі подвійної облікової ставки нбу covid пеня у розмірі подвійної облікової ставки нбу covid пеня у розмірі подвійної облікової ставки нбу карантин пеня у розмірі подвійної облікової ставки нбу sars-cov-2 пеня в розмірі подвійної облікової ставки нбу карантин пеня у розмірі подвійної облікової ставки нбу пеня в розмірі подвійної облікової ставки нбу під час карантину пеня в розмірі подвійної облікової ставки нбу covid-19 пеня в розмірі подвійної облікової ставки нбу у розмірі подвійної облікової ставки нбу пеня у розмірі подвійної облікової ставки нбу covid19 пеня в розмірі подвійної облікової ставки нбу у період карантину калькулятор подвійної облікової ставки нбу пеня в розмірі подвійної облікової ставки нбу під час дії карантину пеня в розмірі подвійної облікової ставки нбу карантинні особливості пеня у розмірі подвійної облікової ставки нбу covid-19 пеня у розмірі подвійної облікової ставки нбу під час карантину розмірі подвійної облікової ставки нбу пеня в розмірі подвійної облікової ставки нбу ковід пеня у розмірі подвійної облікової ставки нбу ковід пеня у розмірі подвійної облікової ставки нбу карантинні особливості пеня в розмірі подвійної облікової ставки нбу sars-cov-2 пеня у розмірі подвійної облікової ставки нбу у період карантину

Калькулятори

Зведені санкції


Професійний юридичний калькулятор
інфляції, процентів та пені

Юридичний калькулятор
штрафних санкцій

Окремі санкції


Калькулятор інфляції

Калькулятор процентів
за ставкою 3% річних

Калькулятор процентів

Калькулятор пені

Калькулятор пені
у розмірі подвійной ставки НБУ

Калькулятор пені
за комунальні послуги

Строки та терміни


Калькулятор
строку позовної давності

Калькулятор
процесуальних строків

Орендна плата


Калькулятор
індексації орендної плати

Податки


Калькулятор ПДВ
податок на додану вартість

Калькулятор пені
по податкам

Трудові відносини


Калькулятор
стажу роботи (вислуги)

Калькулятор
суми лікарняних

Калькулятор
мінімальних заробітних плат

Аліменти


Калькулятор
розміру аліментів

Калькулятор
індексації аліментів

Калькулятор пені
за прострочення сплати аліментів

Числа та суми


Число та сума прописом

Дні, дати та час


Калькулятор днів
між двома датами

Калькулятор дати
плюс (мінус) кількість днів

Калькулятор днів
суми чи різниці

Конвертер днів
на роки, місяці та дні

Обмін валют


Курс валют
НБУ

Найкращий курс
в банках та обмінниках

Супутні розрахунки


Сукупна інфляція

Кодифікатор списку статей

Прецедент