Калькулятор індексу інфляції ліга

Калькулятор індексу інфляції ліга

Розрахунок інфляційних нарахувань

У відповідності до ст. 625 Цивільного кодексу України боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення.

Детальні роз’яснення для розрахунку інфляційних вміщені у Постанові про деякі питання практики застосування законодавства про відповідальність за порушення грошових зобов'язань. (Постанова Пленуму Вищого господарського суду № 14 від 17.12.2013 року).

Читати далі

Калькулятор інфляції

Інфляційні втрати нараховуються тільки на заборгованість у гривні. Якщо у вас заборгованість обчислюється в доларах США, євро або іншою валютою, то інфляційні втрати на цей борг не нараховуються.

Читати далі

Розрахунок індексу інфляції

Можливість нарахування інфляційних втрат в разі невиконання або несвоєчасного проведення грошових розрахунків передбачена положеннями ст. 625 Цивільного кодексу України. В економіці індекс інфляції фактично визначає рівень знецінення грошей (зменшення їх купівельної спроможності).

Нарахування інфляції починає здійснюватися з наступного дня, після того як грошове зобов'язання має бути виконане, а закінчується днем, який передував даті погашення боргу.

Читати далі

Як розрахувати пеню? Як обрати калькулятор?

В залежності від ваших вимог, для розрахунку пені оберіть калькулятор:

Пеня в розмірі подвійної ставки НБУ - найпоширеніший варіант санкцій передбачених у господарських договорах.

Читати далі

Калькулятор штрафних санкцій

Калькулятор майнових втрат та санкцій

Пеня за несвоєчасне виконання

За правилами ст. 549 ЦК України неустойкою (штрафом, пенею) є грошова сума або інше майно, які боржник повинен передати кредиторові у разі порушення боржником зобов’язання. Штрафом є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми невиконаного або неналежно виконаного зобов'язання (ч. 2 ст. 549 ЦК України). Пенею є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов’язання за кожен день прострочення виконання (ч. 3 ст. 549 ЦК України).

Читати далі

Штрафні санкціі в договорі. Про що треба знати?

ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО, ЩО РЕГУЛЮЄ ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В ДОГОВОРІ?

На сьогоднішній день в Україні існує два Кодекси, якими встановлюється відповідальність: Цивільний кодекс України та Господарський кодекс України. Крім того, якщо відповідальність в договорі встановлюється за грошове зобов’язання, то є окремий Закон України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань» від 22.11.1996 № 543/96-ВР.

Читати далі

Калькулятор розрахунку пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань

Калькулятор розрахунку заборгованості за договором допоможе правильно визначити розмір неустойки, яка утворилася при неналежному виконанні якихось зобов'язань однієї зі сторін. На практиці найчастіше борги виникають при таких правовідносинах:

при невиконанні позичальником своїх обов'язків за договором позики;

при порушеннях орендарем умов договору оренди;

порушення з інших правопорушень.

Читати далі

Корисні посилання

Порядок розрахунку пені за прострочення сплати аліментів

В случае просрочки платежей потребитель коммунальных услуг обязан уплатить санкции

Про індексацію орендної плати

Про деякі питання практики застосування законодавства про відповідальність за порушення грошових зобов'язань

Одночасне застосування штрафу і пені

Про зарахування зустрічних позовних вимог

Назва штрафної санкціі практичного значення не має

Розрахунок позовних вимог. Калькулятор ціни позову

Право сторін визначати у договорі розмір санкцій за прострочення виконання зобов'язання і строки їх нарахування

Размер и срок начисления штрафных санкций

Дивіться також:

калькулятор індексу інфляції методика розрахунку індексу інфляції калькулятор штрафів ліга ліга закон калькулятор штрафів калькулятор індексу інфляції ліга формула розрахунку індексу інфляції калькулятор індексу інфляції онлайн калькулятор ліга розрахунок індексу інфляції калькулятор ліга калькулятор розрахунок індексу інфляції формула нарахування індексу інфляції та 3% річних за тепло не правомірно нарахування 3 річних та індексу інфляції калькулятор розрахунку індексу інфляції калькулятор пені ліга розрахунок індексу інфляції за період формула розрахунку індексу та рівня інфляції розрахунок суми боргу з урахуванням індексу інфляції розрахунок індексу інфляції приклад онлайн калькулятор розрахунку індексу інфляції розрахунок індексу інфляції 2018 калькулятор розрахунку індексу інфляції та 3 річних розрахунок індексу інфляції 2021 розрахунок індексу інфляції розрахунок індексу інфляції та 3 річних