Calculator.In.Ua

комплекс програмних рішень
призначений для автоматизації професійної роботи юристів

Помилка

Война испытывает храбреца, гнев - мудреца, нужда - друга.

Довідкова інформація

FAQ. Найбільш поширені запитання та відповіді

комплекс програмних рішень призначений для автоматизації професійної роботи юристів з питань розрахунку та правового обґрунтування вимог у разі порушення грошових зобов’язань

Про програму

Для кого корисна ця програма?

Програма, в першу чергу, розрахована на кваліфікованих користувачів: юристів та бухгалтерів, які мають базові знання в сфері господарсько-правових відносин. При цьому, наявність розгорнутих коментарів дозволяє використовувати програму і особі, яка вперше зіткнулась з несвоєчасним виконанням грошових зобов'язань і необхідністю захисту своїх інтересів в суді та стягненням санкцій за несвоєчасне виконання зобов'язань.

Для яких цілей застосовується ця програма?

Calculator.In.Ua – це комплекс програмних рішень призначений для автоматизації професійної роботи юристів з питань розрахунку та правового обґрунтування вимог у разі порушення грошових зобов’язань. Юридичний калькулятор дозволяє визначати суми майнових втрат (ст. 625 Цивільного кодексу України), нараховувати штрафні санкції (ст. 549 ЦК України) та формувати процесуальні документи на підставі первинних даних користувача. Робота сервісу ґрунтується на нормах чинного законодавства України, враховує існуючу судову практику та правові позиції вищих судів України. По-перше, такий калькулятор корисний для визначення вимог у підприємницької діяльності, особливо у разі існування тривалих господарських взаємовідносин. Але може також застосовуватися до інших цивільно-правових взаємовідносин з питань виконання грошових зобов’язань. За допомогою сервісу значно спрощується робота по підготовці претензії, позовної заяви та розрахунку ціни позову у випадку порушення грошових зобов’язань. Унікальною пропозицією сервісу є послуга формування електронної претензії, яка дозволяє нагадати боржнику про заборгованість за допомогою засобів електронного зв’язку. Алгоритми роботи сайту дозволяють готувати складні процесуальні документи не лише професійним юристам, а і особам, які мають невеликий правовий досвід, у т.ч. підприємцям, бухгалтерам та іншим особам, які зіткнулися з проблемою несвоєчасного виконання грошових зобов’язань. Програма дозволяє вводити вхідні параметри розрахунку виходячи з умов зобов'язання та вимог законодавства. Програма заснована на унікальному алгоритмі розрахунку майнових втрат і санкцій за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань. Калькулятор дозволяє виконувати розрахунки високої складності.

Початок роботи

Як я можу почати працювати з калькулятором? Як створити новий розрахунок?

Калькулятор дозволяє працювати і виконувати розрахунки відразу після завантаження сторінки Calculator.In.Ua. Для очищення форми розрахунку створіть новий розрахунок. Меню: НОВИЙ РОЗРАХУНОК

Інтерфейс програми

Чи можу я виконати розрахунок і завантажити документ з планшета? Смартфона?

Так. Інтерфейс калькулятора адаптований для роботи на мобільних пристроях і дозволяє виконувати розрахунки і отримувати готові документи на більшості мобільних пристроїв.

Чи є оптимізований інтерфейс для роботи з калькулятором?

Так. Є можливість працювати з калькулятором через оптімізорованний інтерфейс. Параметри інтерфейсу можна вибрати в меню «ПАРАМЕТРИ». Меню: ПАРАМЕТРИ > СКОРОЧЕНИЙ ВИД Дозволяє відключити елементи інтерфейсу не відносяться до роботи калькулятора, чим покращує юзабіліті (зручність використання) калькулятора. Меню: ПАРАМЕТРИ > РОЗШИРЕНІ ПАРАМЕТРИ РОЗРАХУНКУ Дозволяє приховати заголовки та коментарі до полів форми розрахунку, що дозволяє кваліфікованому користувачеві використовувати калькулятор з максимальною зручністю та економією часу.

Введення даних. Виконання розрахунку

Які дані є обов'язковими для виконання розрахунку?

Для виконання розрахунку необхідно вказати дані про взаємні розрахунки у вигляді таблиці (для професійного калькулятора), дату подачі позову, дату розрахунку і види санкцій підлягають нарахуванню. Докладні інструкції щодо заповнення вихідних даних зазначено в коментарях до полів форми.

В якому форматі вказувати дані про взаємні розрахунки (для професійного калькулятора)?

Первинні документи про взаємні розрахунки можна ввести одним із зручних способів:

  1. додати дані по рядках, заповнивши відповідні поля, і натиснути кнопку ДОДАТИ РЯДОК (документи будуть додані до області даних);
  2. ввести документи безпосередньо до області даних, використовуючи як роздільник стовпчиків ";", як роздільник рядків - перенесення рядка;
  3. скопіювати дані у вигляді таблиці (наприклад із документа Exel або Word) і вставити до області даних (рекомендовано для складних розрахунків з великої кількостю первинних документів).

Формат для таблиць Exel або Word: таблиця повинна містити 4 стовпця в наступному порядку: [Документ]; [Дата]; [До cплати]; [Сплата] або 3 стовбця: [Дата]; [До cплати]; [Сплата] де: [Документ] - назва первиного документу у довільній формі. Наприклад: Накладна № 00001 від 15.01.2016 року, Акт виконаних робіт № 00002 від 01.02.2016 року, Банківська виписка № 00003. Не обов'язково. [Дата] - дата виникнення прострочення виконання зобов'язань або дата отримання оплати.

Увага!!! Дата виникнення прострочення виконання зобов'язань не завжди збігається з датою первинного документу, оскільки договором може бути передбачено відстрочку оплати. У цьому випадку дата виникнення прострочення виконання зобов'язань розраховується відповідно до умов договору.

[До cплати] - сума на яку збільшилися зобов'язання (грн.). [Сплата] - сума на яку зменшилися зобов'язання (грн.). * Сортування рядків даних за датою здійснюється автоматично при розрахунку.

Чи можу я доручити виконання всієї роботи по підготовці позовної заяви та розрахунку суми санкцій за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань вашим фахівцям?

Так. Ви можете звернутися до нас. Для цього вам необхідно передати нам скановані копії документів по електронній пошті. Питання термінів і вартості виконання цієї роботи обговорюється в індивідуальному порядку.

Результат розрахунку

Як я можу отримати результати розрахунку?

Після обробки введених даних, ви можете сформувати наступні документи з результатами розрахунку:

  • Фрагмент претензії з даними про результати розрахунків матеріальних втрат та санкцій за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань. Документ призначений для вставлення у текст претензії про стягнення боргу. Містить відомості про взаємні розрахунки, посилання на нормативні документи і результати розрахунків.
  • Електронну претензію з даними про взаємні розрахунки, результати розрахунків матеріальних втрат і санкцій за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань. Електронна претензія - це найпростіший спосіб нагадати боржнику про існування боргу та повідомити про намір звернутися до суду за захистом своїх прав. Електронна претензія формується як окремий документ який має унікальне посилання. Унікальне посилання на документ може бути надійслано боржнику за допомогою будь-яких засобів електронного зв'язку. Містить відомості про взаємні розрахунки, посилання на нормативні документи та результати розрахунків.
  • Фрагмент позову з даними про результати розрахунків матеріальних втрат та санкцій за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань. Документ призначений для вставлення у текст позовної заяви про стягнення боргу. Містить відомості про взаєморозрахунки, посилання на нормативні документи та результати розрахунків.
  • Розгорнутий розрахунок ціни позову з даними про взаєморозрахунки, результати розрахунків матеріальних втрат та санкцій за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань. Документ призначений для додання до позовної заяви про стягнення боргу. Містить відомості про взаєморозрахунки, посилання на нормативні документи, відомості про індекси інфляції та облікові ставки НБУ та розгорнуті розрахунки.

У якому форматі я можу отримати розгорнутий розрахунок?

Формування документу розгорнутого розрахунку для завантаження доступно у трьох форматах: PDF (*.pdf), WORD (*.doc), EXCEL (*.xls).

Чи можу я отримати розрахунок російською мовою?

Так. Є можливість отримати розгорнутий розрахунок як українською так и російською мовою.

Що означає повідомлення: "отриманий нульовий результат обчислень"?

Результатом розрахунку є нульвий результат. Найчастіше такий результат обчислень є наслідком пропуску скороченого строку позовної давності щодо нарахування штрафних санкцій або дефляції в розрахунковий період. Але таке повідомлення може бути видано і в результаті помилкового введення вихідних даних або невірного зазначення умов розрахунку.

Безкоштовні та платні послуги. Питання оплати

Чи можу я безкоштовно розрахувати штрафні санкції та збитки?

Так. Ви можете БЕЗКОШТОВНО розрахувати інфляційні нарахування (НОВИЙ РОЗРАХУНОК > РОЗРАХУНОК ІНФЛЯЦІЙНИХ), 3% річних від простроченої суми (НОВИЙ РОЗРАХУНОК > РОЗРАХУНОК 3-Х ПРОЦЕНТІВ), та пеню (НОВИЙ РОЗРАХУНОК > РОЗРАХУНОК ПЕНІ).

Чи можу я ознайомитися з результатами розрахунку до оплати послуги?

Так. Результати розрахунків матеріальних втрат та санкцій (сума боргу за основним зобов'язанням, сума нарахованих інфляційних, процентів і пені) відображаються на сторінці результатів і ви можете ознайомитися з ними одразу після обробки вхідних даних.

Скільки коштує формування документу розгорнутого розрахунку ціни позову, майнових втрат і санкцій?

Вартість формування розгорнутого розрахунку визначається виходячи з обсягу первинних вхідних документів. Розраховується за формулою: [Кількість вхідних документів] x 15 грн. Мінімальна вартість розрахунку 30 грн. БЕЗКОШТОВНО виконуються окремі розрахунки інфляційних нарахувань, 3% процентів річних від суми боргу і пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань.

Як я можу оплатити розрахунок? Чи можу я сплатити послугу перебуваючи за межами України?

Оплатити послугу ви можете на сайті через систему LiqPay використовуючи карту VISA / MasterCard. LiqPay - це web-інтерфейс ПриватБанку, за допомогою якого клієнти-держателі карт VISA / MasterCard з будь-якої точки світу можуть оплатити послугу прямо на сайті Calculator.In.Ua. LiqPay дає можливість оплатити послугу через Інтернет, готівкою через будь-який термінал самообслуговування або касу ПриватБанку на всій території України.

Внесення змін у розрахунок. Доступ до розрахунку

Чи можу вносити зміни до сформованого розрахунку? Чи можу я зробити перерахунок на іншу дату? Чи можу я змінити параметри нарахування штрафних санкцій?

Так. Ви можете перерахувати готовий розрахунок, змінити дату розрахунку і інші параметри за винятком інформації про первинні документи.

Чи можу я змінити дані про взаємні розрахунки (додати / видалити первинні документи) після формування документів і після оплати?

Після оплати, дані про взаємні розрахунки не можуть бути змінені. Внесення змін, додавання або видалення даних первинних документів неможливо. Ви можете створити копію розрахунку і відредагувати дані про взаємні розрахунки, додати або видалити документи. Створення копії розрахунку в меню: ОПЕРАЦІЇ > КОПІЮВАТИ РОЗРАХУНОК. * При виникненні питань, зверніться в службу підтримки.

Як я можу повернутися до редагування розрахунку?

Після створення розрахунку формується унікальне посилання виду: http://calculator.in.ua?h=#######################. Посилання вказується на сторінці результатів розрахунку. Ця електронна адреса є постійною посиланням на ваш розрахунок і дозволяє повернутися до редагування, оплаті або формуванню юридичних документів в будь-який зручний час і в будь-якому місці.

Що робити, якщо посилання на розрахунок загублено? Як відновити доступ до збереженого розрахунку?

Історія розрахунків може бути вислана на вашу пошту в тому випадку, якщо при збереженні розрахунку була вказана адреса електронної пошти. Для отримання історії розрахунків зверніться до служби підтримки.

Інші запитання

Чи необхідна авторизація на сайті для використання програми?

З метою спрощення процедури роботи з калькулятором і запобігання можливості шахрайських дій з акаунтами користувачів, Calculator.In.Ua не вимагає попередньої реєстрації та авторизації на сайті.

Чи можу я розмістити кнопку з посиланням на Calculator.In.Ua на своєму сайті? Чи існує партнерська програма сайту?

Так. Для отримання додаткової інформації зверніться до служби підтримки.

Чи можливе здійснення розрахунків через API?

Так. Для отримання додаткової інформації зверніться до служби підтримки.

Технічні вимоги для роботи програми.

Для коректної роботи програми в браузері має бути включено збереження файлів Cookie і включена підтримка JavaScript.

Война испытывает храбреца, гнев - мудреца, нужда - друга.
Восточное