Спеціалізований калькулятор розрахунку ціни позову

Помилка

В тени всякого знаменитого человека всегда есть женщина, которая страдает.

FAQ. Найбільш поширені запитання та відповіді

Спеціалізований калькулятор призначений для розрахунку ціни позову відповідно до умов і правовими підставами для розрахунку пені, інфляційних збитків та відсотків. Розрахунок здійснюється відповідно до діючих рекомендацій Верховного суду України (ВСУ).

Якщо з яких-небудь причин виникли труднощі з використанням калькулятора, Ви можете звернутися за допомогою за телефоном: (066) 714-60-65.

Про програму

Для кого корисна ця програма?

Програма, в першу чергу, розрахована на кваліфікованих користувачів: юристів та бухгалтерів, які мають базові знання в сфері господарсько-правових відносин. При цьому, наявність розгорнутих коментарів дозволяє використовувати програму і підприємцю, який вперше зіткнувся з необхідністю захисту своїх інтересів в суді та стягненням санкцій за несвоєчасне виконання зобов'язань.

Для яких цілей застосовується ця програма?

Calculator.In.Ua - це спеціалізований калькулятор розрахунку штрафних санкцій за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань. Розрахунок проводиться на підставі діючих нормативних актів України з урахуванням рекомендацій Верховного суду України. Програма дозволяє вводити вихідні параметри умови розрахунку виходячи з умов вашого договору та вимог законодавства. Програма заснована на унікальному алгоритмі розрахунку санкцій за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань. Калькулятор дозволяє виконувати розрахунки будь-якої складності. В результаті роботи програми ви отримуєте готовий документ з розрахунком ціни позовної заяви. У розрахунок включені санкції за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань, а саме збитки від інфляції, відсотки, пеня. Готовий розрахунок може бути оформляється в трьох форматах PDF (*.pdf), WORD (*.doc), EXCEL (*.xls) і може бути отриманий як українською,так і російською мовою.

Початок роботи

Як я можу почати працювати з калькулятором? Як створити новий розрахунок?

Калькулятор дозволяє працювати і виконувати розрахунки відразу після завантаження сторінки Calculator.In.Ua. Для очищення форми розрахунку створіть новий розрахунок. Меню: ОПЕРАЦІЇ > НОВИЙ РОЗРАХУНОК

Інтерфейс програми

Чи можу я виконати розрахунок і завантажити документ з планшета? Смартфона?

Так. Інтерфейс калькулятора адаптований для роботи на мобільних пристроях і дозволяє виконувати розрахунки і отримувати готові документи на більшості мобільних пристроїв.

Чи є оптимізований інтерфейс для роботи з калькулятором?

Так. Є можливість працювати з калькулятором через оптімізорованний інтерфейс. Параметри інтерфейсу можна вибрати в меню «ПАРАМЕТРИ». Меню: ПАРАМЕТРИ > СКОРОЧЕНИЙ ВИД Дозволяє відключити елементи інтерфейсу не відносяться до роботи калькулятора, чим покращує юзабіліті (зручність використання) калькулятора. Меню: ПАРАМЕТРИ > РОЗШИРЕНІ ПАРАМЕТРИ РОЗРАХУНКУ Дозволяє приховати заголовки та коментарі до полів форми розрахунку, що дозволяє кваліфікованому користувачеві використовувати калькулятор з максимальною зручністю та економією часу.

Введення даних. Виконання розрахунку

Які дані є обов'язковими для виконання розрахунку?

Для виконання розрахунку необхідно вказати дані про взаємні розрахунки у вигляді таблиці (для професійного калькулятора), дату подачі позову, дату розрахунку і види санкцій підлягають нарахуванню. Докладні інструкції щодо заповнення вихідних даних зазначено в коментарях до полів форми.

В якому форматі вказувати дані про взаємні розрахунки (для професійного калькулятора)?

Вихідні дані про взаємні розрахунки можна ввести одним із зручних способів:

  1. додати дані по рядках, заповнивши відповідні поля, і натиснути кнопку ДОДАТИ РЯДОК (дані будуть додані до області даних);
  2. ввести дані безпосередньо до області даних, використовуючи як роздільник стовпчиків ";", як роздільник рядків - перенесення рядка;
  3. скопіювати дані у вигляді таблиці (наприклад із документа Exel або Word) і вставити до області даних (рекомендовано для складних розрахунків з великої кількостю рядків вихідних даних).

Формат для таблиць Exel або Word: таблиця повинна містити 4 стовпця в наступному порядку: [Документ]; [Дата]; [До cплати]; [Сплата] або 4 стовбця: [Дата]; [До cплати]; [Сплата] де: [Документ] - назва первиного документу у довільній формі. Наприклад: Накладна № 00001 від 15.01.2016 року, Акт виконаних робіт № 00002 від 01.02.2016 року, Банківська виписка № 00003. Не обов'язково. [Дата] - дата виникнення прострочення виконання зобов'язань або дата отримання оплати.

Увага!!! Дата виникнення прострочення виконання зобов'язань не завжди збігається з датою первинного документу, оскільки договором може бути передбачено відстрочку оплати. У цьому випадку дата виникнення прострочення виконання зобов'язань розраховується відповідно до умов договору.

[До cплати] - сума на яку збільшилися зобов'язання (грн.). [Сплата] - сума на яку зменшилися зобов'язання (грн.). * Сортування рядків даних за датою здійснюється автоматично при розрахунку.

Чи можу я доручити виконання всієї роботи по підготовці позовної заяви та розрахунку суми санкцій за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань вашим фахівцям?

Так. Ви можете звернутися до нас. Для цього вам необхідно передати нам скановані копії документів по електронній пошті. Питання термінів і вартості виконання цієї роботи обговорюється в індивідуальному порядку.

Отримання результатів розрахунку

Як я можу отримати результати розрахунку?

Після введення даних, ви можете завантажити результати розрахунку на сторинці результату розразунку. Одразу, якщо це безкоштовний розрахунок. Або після оплати, у випадку, якщо це платна послуга.

У якому форматі я можу отримати свій розрахунок?

Розгорнутий розрахунок доступний для завантаження у трьох форматах: PDF (*.pdf), WORD (*.doc), EXCEL (*.xls).

Чи можу я отримати розрахунок російською мовою?

Так. Розгорнутий розрахунок доступний для завантаження як українською так и російською мовою.

Безкоштовні та платні послуги. Питання оплати

Чи можу я безкоштовно розрахувати штрафні санкції та збитки?

Так. Ви можете БЕЗКОШТОВНО розрахувати ціну позову, збитки від інфляції, відсотки і пеню в режимі ПРОСТОЇ калькулятора. Меню: ВИД КАЛЬКУЛЯТОРА > ПРОСТИЙ.

* У простого розрахунку вихідні дані про взаємні розрахунки містять не більше одного рядка.

Чи можу я ознайомитися з результатами розрахунку до оплати послуги?

Так. Резюме розрахунку ціни позову (сума боргу за основним зобов'язанням, сума нарахованих збитків від інфляції, відсотків і пені) відображаються на сторінці результатів і ви можете ознайомитися з ними перед тим як оплатити роботу.

Скільки коштує виконання розрахунку ціни позову, санкцій та збитків?

БЕЗКОШТОВНО виконуються розрахунки збитків від інфляції, 3% відсотків і пені в режимі ПРОСТОЇ калькулятора. Прості розрахунки на ПРОФЕСІЙНОМУ калькуляторі із зазначенням тільки суми боргу або заборгованості виникла на підставі одного факту поставки (виконання послуги) без подальших оплат, також виконуються БЕЗКОШТОВНО. Вартість складних розрахунків на ПРОЕССІОНАЛЬНОМ калькуляторі з обсягом вихідних даних до 10 рядків становить 100 грн. Для надскладних, об'ємних розрахунків на ПРОФЕСІЙНОМУ калькуляторі з обсягом вихідних даних про взаємні розрахунки більше 10 рядків, вартість визначається виходячи з обсягу розрахункових даних за ціною 10 грн. за 1 рядок вихідних даних.

Як я можу оплатити розрахунок? Чи можу я сплатити послугу перебуваючи за межами України?

Оплатити послугу ви можете на сайті через систему LiqPay використовуючи карту VISA / MasterCard. LiqPay - це web-інтерфейс ПриватБанку, за допомогою якого клієнти-держателі карт VISA / MasterCard з будь-якої точки світу можуть оплатити послугу прямо на сайті Calculator.In.Ua. LiqPay дає можливість оплатити послугу через Інтернет, готівкою через будь-який термінал самообслуговування або касу ПриватБанку на всій території України.

Внесення змін у розрахунок. Доступ до розрахунку

Чи можу вносити зміни в уже оплачений і скачав розрахунок? Чи можу я зробити перерахунок на іншу дату? Чи можу я змінити параметри нарахування штрафних санкцій?

Так. Ви можете перерахувати готовий розрахунок, змінити дату розрахунку і інші параметри за винятком даних про взаємні розрахунки.

Чи можу я змінити дані про взаємні розрахунки (додати / видалити первинні документи) після формування готового документа і після оплати?

Після оплати документа, дані про взаємні розрахунки не можуть бути змінені. Внесення змін, додавання або видалення даних первинних документів неможливо. Ви можете створити копію має розрахунку і відредагувати дані про взаємні розрахунки, додати або видалити документи. Створення копії розрахунку в меню: ОПЕРАЦІЇ > КОПІЮВАТИ РОЗРАХУНОК. * При виникненні питань, зверніться в службу підтримки.

Як я можу повернутися до редагування розрахунку?

Після створення розрахунку формується унікальна посилання виду: http://calculator.in.ua?h=#######################. Посилання вказується на сторінці результатів розрахунку. Ця електронна адреса є постійною посиланням на ваш розрахунок і дозволяє повернутися до редагування, оплаті або скачуванню розрахунку в будь-який зручний час і в будь-якому місці.

Що робити, якщо посилання на розрахунок загублена? Як відновити доступ до збереженого розрахунку?

Історія розрахунків може бути вислана на вашу пошту в тому випадку, якщо при збереженні розрахунку була вказана адреса електронної пошти. Для отримання історії розрахунків зверніться в службу підтримки.

Інші запитання

Чи необхідна авторизація на сайті для використання програми?

З метою спрощення процедури роботи з калькулятором і запобігання можливості шахрайських дій з акаунтами користувачів, Calculator.In.Ua не вимагає попередньої реєстрації та авторизації на сайті.

Чи можу я розмістити кнопку з посиланням на Calculator.In.Ua на своєму сайті? Чи існує партнерська програма сайту?

Так. Для отримання додаткової інформації зверніться до служби підтримки.

Чи можливе здійснення розрахунків через API?

Так. Для отримання додаткової інформації зверніться до служби підтримки.

Технічні вимоги для роботи програми.

Для коректної роботи програми в браузері має бути включено збереження файлів Cookie і включена підтримка JavaScript.

В тени всякого знаменитого человека всегда есть женщина, которая страдает.
Ж. Ренар